انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 9:04pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 , 423 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

نخیر hoshyarعزیز حذف آهنم رو خاموش میکردم وقتی هم روشن میکردم همون سنس رو روی نمودار داشتم فقط صدا نداشتم وفقط یه بیب کوتاه داشتم من احتمالا میدم مشکلم از لوپم باشه یا از جنس سیمم چون از بابت دستگاه همه چی کاملا درست کار میکنه

سه شنبه 11 آذر1393 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا حمید .من دستگاه رو مونتاز کردم .ولی با تووجه به اینکه کاملا طول سیم و اهم لوب رو رعایت کردم .وقتی دستگاه رو روشن می کنم .ماسفت 3 به شدت داغ می کنه . دود می کنه.ممکنه کمکم کنید .خسته شدم از بس باهاش ور رفتم

سه شنبه 11 آذر1393 - 1:49pm
مدیر کل
مدیر کل

داغ کردن یا دود کردن ماسفت 3 ارتباطی به طول سیم و کابل نداره! شما باید اتصالی در لوپ رو چک کنین که وجود نداشته باشه و همینطور اتصالی داخل مدار و اطراف ماسفت 3.

سه شنبه 11 آذر1393 - 5:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت شما و استاد گرامی جناب حمید عزیز البته با اجازه استاد حمید دوست من علاوه بر راهنمایی استاد مقاومت دمپینگ رو هم چک کنید حتما مقدارش درست باشه اگر مقدار اهم این مقاومت پایین باشه این مشکل پیش میاد همچنین اهم خیلی پایین لوپ به دلیل اتصالی سیمها به هم میشه در ضمن سیم اتصال از برد به سوکت برای لوپ رو هم چک کنید اتصالی نداشته باشه موفق باشید :ymsmug:

سه شنبه 11 آذر1393 - 6:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از دوستانیکه از فریم لوله پلیکا 1*1بصورت کویل استفاده کردن لطفا راهنماییم کنید چند دور سیم به چه صورت استفاده کنم

سه شنبه 11 آذر1393 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز
من یک لوپ 1.30در2متر برای چنس درست کردم وامروز بیرون تستش کردم
واینم نتیجه تست های که انجام دادم.
نصف قوطی شیر خشک رادر2متری
یک کاسه استیل را از2.30
یک بیل نصفه نیمه را از 2.30
سه تا خط لوله را از 4 متری به این شکل که لوله ها با خاک ریز روشون 2متر زیر خاک هستند ما هم تا جای که دستمان بالا رفت لوپ را بالا گرفتیم که از 2متر هم بیشتر بود راحت سنس می کرد.
حتی یکی از لوله ها را نیمتر بالای خاک کاملا صداش قطع شد ایرون ماسک هم روی یک بود..
گارد از 20 جواب میداد.
این تست های که انجام دادم در شرایط کاملا نامناسب بود نزدیک یک ایستگاه مخابراتی بزرگ بودیم که یه کم پرش داشت وکل این تست ها بابازوبست لوپ ودستگاه فقط نیم ساعت طول کشید چون خیلی هوا سرد بود همش عجله ای شد.
حالا میخایم با لورنز رقابت کنیم :-J
بازم از زحماتی که مهندس حمید عزیز کشیدن تشکر می‌کنم

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 11 آذر1393 - 10:00pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم رضا جان. نتیجه خوبی گرفتین. امیدوارم موفق باشین. فقط در خصوص لوپ اگر لطف کنین تصویری قرار بدین فکر میکنم برای سایر دوستان هم مفید باشه.

سه شنبه 11 آذر1393 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تشکر مهندس حمید به زودی عکس میزارم

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 11 آذر1393 - 11:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیزم تبریک میگم بهتون برای این نتیجه ای که گرفتین بی صبرانه منتظر عکسها و مشخصات لوپتون هستم من مطمینم دستگاه جواب میده فقط مسئله اصلی لوپشه که باید میزون باشه که اگه مهندس عزیز ودوستای گلم یه همتی بکنن اونم ردیف میشه

چهارشنبه 11 آذر1393 - 2:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام چنس من خیلی بی ثباته هر کاری میکنم تنظیم نمیشه دیشب بردم بیرون تست با کوچکترین حرکت اضافه لوپ سرو صداش در میاد لطفا راهنماییم کنید چکار کنم ایرون ماسک من 1 و گارد از 20 شروع کردم تا 75 هم رفتم ولی لوپ ا*ا و 60 انکبوتی برا خودش هرجا دوست داره بوغ میزنه

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 12 آذر1393 - 10:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 , 423 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure