انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 10:13am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 , 406 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز کریستاری که گذاشتی از اون پایه بلنداست چندهرتزه درسته اونو تعویض کن ببین تعغیری میکنه یانه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 7 آبان1393 - 10:27am

حمید نوشته است:
دوست عزیز فکر نمیکنین این طرز برخورد شما صحیح نباشه؟ ما مدت زیادی روی این مدار کار کردیم و دوستان زیادی هم ساختن. حالا اگر مدار شما به هر دلیلی راه نیفتاده دلیل نمیشه این حرفا رو بزنین. مدار شما رو هم دیدم ولی چیز خاصی بنظرم نرسید. فکر هم نمیکنم مشکل شما از لوپ باشه. در ضمن مساله فلزیاب روبی هم که فرمودین نه ارتباطی به این انجمن داره و نه ربطی به این مدار!!!

به به مهندس حمید پس از سالها انتظار یه سوال دارم چه تا وقتی با ما ایرانیا تند برخورد نشه زورمون میاد جواب کسی رو بدیم من فقط ازشما کمک خواستم چون واقعا روش هزینه کردم به قولی اعصابم واقعا بهم ریخته میخوام بفهمم شما چیکار برای ساخت این مدار کردین که من نکردم واگه پست قبلیمو کامل خونده باشید من نگفتم روبی مال این انجمنه ولی اون اخرش به جایی نرسید فقط حرف و هزینه اضافی بازم اگه فکر میکنید بی ادبی کردم معذرت میخواهم

چهارشنبه 7 آبان1393 - 10:35am

reza2490 نوشته است:
سلام دوست عزیز کریستاری که گذاشتی از اون پایه بلنداست چندهرتزه درسته اونو تعویض کن ببین تعغیری میکنه یانه

سلام اگه منظور شما کریستال مدار منه طبق همون لیست قطعات11.0592 هستش

چهارشنبه 7 آبان1393 - 10:37am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز شما اول یه نگاهی به مجموع چند هزار پست بنده و محتواشون و همین تعداد جواب سوالاتی که در این تاپیک دادم بکن ببین بابت چیزی که گفتی خجالت میکشی یا نه؟! :D عزیز من شما با این اخلاقی که داری همون بهتر هیچ چیزی نسازی! چون با اینا اگر به نتیجه ای هم برسی با این گفتارت مشخصه که خدا رو هم بنده نیستی! اون کاری هم که بنده روی این مدار کردم شامل جزئیاتی بوده که حتی به عقل طراح هم نرسیده. شما هم حتما در مونتاژتون یا قطعاتتون یا پروگرام میکروتون مشکلی وجود داره که مدارتون درست کار نمیکنه. کما اینکه هیچ کس دیگه مشکل شما رو نداشته. بیش از این هم نمیتونم به کسی مثل شما کمک کنم! بهتره به جواب های بنده در طول این تاپیک به افرادی که نسبت به شما از ادب و تربیت و انصاف بیشتری برخوردار بودن توجه کنین حتما جواب سوالات و شبهات و شکیات حاصل از ذهن آلوده خودتون رو بطور کامل دریافت میکنین!!!

چهارشنبه 7 آبان1393 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز واقعا این بی احترامی هست.بنده با همین مدار به موفقیت های زیادی دست یافتم.واقعا برای خودمان متاسفم.

چهارشنبه 7 آبان1393 - 10:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست گرامی همه ما مثل شما خودمون خواستیم که این مدار رو بسازیم. کسی به ما تحمیل نکرده که حالا بخواد الزاما جوابگو باشه . بنده خودم هم این فلزیاب رو درست کردم ولی به تست هایی که اکثر بچه ها باهاش گرفتن من نتونستم دست پیدا کنم. این دلیل نمیشه که مثلا از شما شاکی باشم. شما باید از یکی از اساتید خواهش میکردی که از وقتش بزنه و مدار رو براشون میفرستادی تا از نزدیک یه نگاهی بهش بندازن نه اینکه همه رو به توپ ببندی.

چهارشنبه 7 آبان1393 - 11:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:-s X_X

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 7 آبان1393 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دستگاه چنس تمیزکاری شده

پنج شنبه 7 آبان1393 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همراه با برچسب بارکد :D

پنج شنبه 7 آبان1393 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
ما که از این انجمن و این chance واستاد بزرگوار اقا حمید راضی هستیم و از زحمات استادمون هم قدر دانی میکنیم پس باید کمی رعایت حال استاد رو هم بکنیم چون مسولیت سنگینی رو دوششون هست
ممنون @};- @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 8 آبان1393 - 9:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 , 406 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure