انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 2:12am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 397 , 398 , 399 , 400 , 401 , 402 , 403 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسپری رنگ نیمه رسانا تولید شد/ اسپری‌ ~O)

http://padidehnews.com/?p=330035

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 2 آبان1393 - 11:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس حمید عزیز من بورد رو سفارش دادم بیرون برام بسازن منتها چون فیبر فایبر گلاس نداشت از چندجای دیگه هم آمار گرفتم سایزش کمی کوچیکتره به مدار ما نمیخوره به نظر شما از تهران بیام بگیرم .ضمنا اگه بدونم یک صدم در صد تو کار تاثیر داره دوری راه اصلا برام مهم نیست فقط کافی شما تایید کنید

شنبه 2 آبان1393 - 12:36am
مدیر کل
مدیر کل

دوست من فیبر این مدار که اندازه بزرگی نداره که نوع فایبرگلاس براش گیر نیاد! در هر صورت بله فایبرگلاس بهتر هست و در نتیجه نهایی هم تاثیر مثبت داره. خیلی بیشتر از یک صدم درصد!!! :D

شنبه 2 آبان1393 - 2:05am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمید جان اگه اشتباهی ولتاژ باطری 12 ولت به محل اتصال لوپ وصل بشه آیا ممکنه به مدار آسیبی برسه؟
در اینصورت کدوم قسمتها ممکنه آسیب ببینن؟
البته در حد چند ثانیه و باید بگم که بعد از اتصال درست باطری به مدار مشکلی نداره و روشن میشه و سنس هم داره.
لطفا راهنمایی کنین
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 3 آبان1393 - 10:20am

سلام اقا حمید من مونتاژکردم ولی روشن نمیشه ال سی دی سیاه وبدون تصویر مونده ولتاژهای گفته شده در فیل تکمیلی پست اول همه صحیح است ایراد کار من کجاست

شنبه 3 آبان1393 - 12:05pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bad-boy نوشته است:
سلام اقا حمید من مونتاژکردم ولی روشن نمیشه ال سی دی سیاه وبدون تصویر مونده ولتاژهای گفته شده در فیل تکمیلی پست اول همه صحیح است ایراد کار من کجاست

دوست عزیز مشکل از فیوز بیته موقع فیوز بیت کردن حتما باید تیک گزینه های فیوزبیت را طوری بزن که این فیوزبیتها بصورت Low Fuse:3F و High Fuse:89 تنظیم بشن

شنبه 3 آبان1393 - 12:41pm
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام دوستان
حمید جان اگه اشتباهی ولتاژ باطری 12 ولت به محل اتصال لوپ وصل بشه آیا ممکنه به مدار آسیبی برسه؟
در اینصورت کدوم قسمتها ممکنه آسیب ببینن؟
البته در حد چند ثانیه و باید بگم که بعد از اتصال درست باطری به مدار مشکلی نداره و روشن میشه و سنس هم داره.
لطفا راهنمایی کنین
یاحق @};-

بینا جان این مورد دیگه فکر کنم فقط برای شما پیش اومده وگرنه کسی تا حالا چنین کاری نکرده تا ببینیم چه اتفاقی رخ میده!!! :D
بنظر من تحت چنین شرایطی احتمال آسیب دیدن قطعات مختلف بسیار اندک هست و اگر هم قطعه ای بخواد آسیب ببینه باید بین مقاومت 16 و دیود های 7 و 8 و آیسی 5 باشه. اگر میفرمایین سنس دارین پس قطعه ای آسیب ندیده و هیچ مشکلی نیست.

شنبه 3 آبان1393 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب حمید زیز خسته نباشید خدمتتون عرض کنم من از باطری 6 ولت 4.7 امپر ساعت که سری شدن و 12 ولت رو بهم دادن رو استفاده کردم و همچنین از ایسی 7662 استفاده کردم که اینطوری شد و دستگاه مدام بوق ممتد داشت تا با تعویض این ای سی مشکل حل شدبه هر حال ممنون از توجهتون امیدوارم برای دوستان اتفاق نیوفته و قصد بنده از زدن اون پست فقط و فقط در جهت راهنمایی بوده تا دوستان در زمانی که دچار این مشکل شدن انشاالله مشکلشون حل بشه به هر حال از شما تشکر دارم

شنبه 3 آبان1393 - 7:04pm

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
bad-boy نوشته است:

دوست عزیز مشکل از فیوز بیته موقع فیوز بیت کردن حتما باید تیک گزینه های فیوزبیت را طوری بزن که این فیوزبیتها بصورت Low Fuse:3F و High Fuse:89 تنظیم بشن

تشکر دوست عزیز ای سی رو بیرون پروگرام کرده بودن خودم پروگرامش کردم درست شداما بردش خیلی کمه مقاومت موازی با لوپ680 اهم لوپ6/. طبق تصویر وظرفیت لوپم 421 سیم رابط یک متری کرمان 25دور سیم--سیم خود لوپم ازسیم افشان1/5و34متر است قطر داخلی 35وخارجی50وطول شیارها7/5 است درضمن بردم شیلد کردم ولی انبردست معمولی رو از 20سانت ودوعدد النگوی طلا را هم از 20سانت میزنه بخاری گازی یک درنود رو از 80سانت میزنهBarrierروی 1استIron Mask رویnoاست وGuard intervalروی 11لطفا کمک کنید به خاطر تهیه قطعات دوبار تهران رفتم حدود 600 الی700 خرج کردم لطفا کمک کنید :(( راستی با لوپ معمولی باظرفیت971 بردش بیشتره قطرلوپم45 که تصویرشم موجوده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 آبان1393 - 11:16am

bad-boy نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:
bad-boy نوشته است:

تشکر دوست عزیز ای سی رو بیرون پروگرام کرده بودن خودم پروگرامش کردم درست شداما بردش خیلی کمه مقاومت موازی با لوپ680 اهم لوپ6/. طبق تصویر وظرفیت لوپم 421 سیم رابط یک متری کرمان 25دور سیم--سیم خود لوپم ازسیم افشان1/5و34متر است قطر داخلی 35وخارجی50وطول شیارها7/5 است درضمن بردم شیلد کردم ولی انبردست معمولی رو از 20سانت ودوعدد النگوی طلا را هم از 20سانت میزنه بخاری گازی یک درنود رو از 80سانت میزنهBarrierروی 1استIron Mask رویnoاست وGuard intervalروی 11لطفا کمک کنید به خاطر تهیه قطعات دوبار تهران رفتم حدود 600 الی700 خرج کردم لطفا کمک کنید :(( راستی با لوپ معمولی باظرفیت971 بردش بیشتره قطرلوپم45 که تصویرشم موجوده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 آبان1393 - 11:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 397 , 398 , 399 , 400 , 401 , 402 , 403 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 139 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure