انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:31pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 392 , 393 , 394 , 395 , 396 , 397 , 398 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام

دوستان لطفا یکی بگه چقدر خرج داره درست کردن این دستگاه :x
و اینکه این بهتره یا ساشو :-?

جمعه 17 مهر1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

miladiran نوشته است:

دوست من دوربر ساشو نری بهتره چون درصد موفقیت پایینه و شما میتونی چنس رو با 400 تومن داخل قاب بندازی ویه لوپ خوشگل هم براش درست کنی ولی فیبرش در حدود 200 تونم خرج برات برمیداره البته پول تاکسی ونوشابه بی راهی و... رو هم حساب کردم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 17 مهر1393 - 1:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

خوب دوستان عزیز خودتان فیبر بزنید که اصلا خرج نداشته باشد نهایت دوبار یا سه بار فیبر خراب می شه کمی دقت و حوصله لازمه

جمعه 18 مهر1393 - 8:30am

kavoshgar نوشته است:
miladiran نوشته است:

دوست من دوربر ساشو نری بهتره چون درصد موفقیت پایینه و شما میتونی چنس رو با 400 تومن داخل قاب بندازی ویه لوپ خوشگل هم براش درست کنی ولی فیبرش در حدود 200 تونم خرج برات برمیداره البته پول تاکسی ونوشابه بی راهی و... رو هم حساب کردم

خیلی ممنون دوست عزیز @};- @};- @};-

جمعه 18 مهر1393 - 11:32am

محمد کیا نوشته است:
خوب دوستان عزیز خودتان فیبر بزنید که اصلا خرج نداشته باشد نهایت دوبار یا سه بار فیبر خراب می شه کمی دقت و حوصله لازمه

خیلی ممنون @};- @};-

جمعه 18 مهر1393 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد حمید عزیز قبل از هر سوالی از شما بابت همه چیز تشکر میکنم و بیشتر وقتتون رو نمیگیرم لطف میکنید در مورد سیمپیچهای مدار یعنی l2,l3 که ایا بضورت اماده در بازار هست و یا طریقه ساختشون توسط خودمون چطوریه ممنون میشم ;;)

دوشنبه 21 مهر1393 - 8:30am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم دوست عزیز. به فلزجو خوش اومدین.
توضیحاتی از این دست بطور کامل داخل فایل مدار قرار داده شده. L2 , L3 هم از نوع سیم پیچ هایی هستن که به سلف مقاومتی معروفن و شبیه مقاومت های معمولی هستن. در بازار با همین اسم براحتی یافت میشن.

دوشنبه 21 مهر1393 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از لطف شما بسیار بسیار سپاسگذارم امیدوارم همیشه پاینده و موفق باشید من هم جدیدا به گروه شما ملحق شدم امیدوارم بتونم در کنار شما و دوستان دیگه کار کنم و از راهنماییهای شما اساتید استفاده کنم بازهم تشکر میکنم :) :-BD

دوشنبه 21 مهر1393 - 1:29pm

حمید نوشته است:
خیلی ممنون از لطف همه دوستان عزیز. :ymhug:
فایل نهایی با حجم تقریبا 3.3 مگ در پست اول این تاپیک قرار گرفت و توسط لینک زیر هم قابل دانلود هست:
download/file.php?id=7962
این فایل حاوی شماتیک اصلاح شده و فیبر تک رو طراحی بنده که خودم هم ساختم و جواب خیلی خوبی داده هست. فایل توضیحات مفصل هم درش قرار داره که فکر میکنم برای ساخت جای هیچ سوالی رو باقی نمیذاره! :D
تصاویری هم برای کمک به ساخت بهتر انتخاب کردم که میتونن بعضی سوالات رو جواب بدن. بنابراین امیدوارم در مورد این مدار از این به بعد بیشتر کار روی ساخت لوپ های با کیفیت بالاتر باشه تا بشه به نتایج بهتری هم دست پیدا کرد.
باز هم ذکر میکنم اگر کسی هدفش از ساخت فلزیاب صرفا برد بالا باشه احتمالا ساخت این فلزیاب راضیش نخواهد کرد! قدرت این فلزیاب هم از نظر مداری به علت چندین محدودیت مختلف دیگه قابل افزایش نیست. فقط از طریق ساخت لوپهای بزرگتر و با کیفیت بالاتر میشه به برد بالا دست پیدا کرد. پس امیدوارم دوستان قبل از ساخت به این نکات توجه کنن و فایل توضیحات بنده رو هم کاملا با دقت بخونن تا سوال تکراری هم پیش نیاد. :D ;;)

سلام اقا حمید من فایلهارو نمیتونم دانلود کنم میگه فایل پیوست موجود نیست اگه میشه دوباره برام اپ کنید شرمنده من تازه شروع به کار کردم

دوشنبه 21 مهر1393 - 7:23pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز به فلزجو خوش اومدین.
فایل جدید تر و کامل تر در انتهای پست اول تاپیک موجوده و مشکلی هم برای دانلود نداره.

دوشنبه 21 مهر1393 - 9:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 392 , 393 , 394 , 395 , 396 , 397 , 398 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman , saeed19955 و 182 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure