انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:02pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 373 , 374 , 375 , 376 , 377 , 378 , 379 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
خیر هیت سینک Q3 هیچ ارتباطی به مشکل شما نداره مگر اینکه بحث اتصالی کردن در کار باشه! باید سیمکشی مدارتون رو بیشتر بررسی کنین. ممکنه یکی از اتصالات ال سی دی یا میکرو محکم نباشه. همچنین اگر از باطری پلیمر استفاده میکنین باید یک دیود 5819 هم باید باهاش سری کنین. اما در مورد باطریهای دیگه مشکلی نیست.

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 5:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس شرمنده بابت سوالاتم. من از شیلد و مغزی رو به لوپ و فویل طبق شکل وصل کردم.یه خورده گیج شدم.طبق شکل شما بنظرم اشتباه وصل کردم ولی با توجه به منفی باطری فک میکنم درست وصل کردم.ممنون میشم راهنماییم کنید.ببخشید بازم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سوالات عجیبی میپرسید :ymsigh: :ymsigh:
شیلد همون زمین مدار یعنی همون منفی مدار و چون زمین مدار در این مدار در نقطه شیلد (یعنی منفی باطری با شیلد فرق داشته بید)بهتر به نقطه ای که شما ساختید تو مدار همون شیلد هست به فویل اتصال بدهید سوال مشتی بپرس بپرس با تغییرات مقاومت 2وات به کم چه تغییری در لوپ و مدار صورت میگیره؟؟؟ :ymcowboy: :ymcowboy: :ymcowboy: :ymcowboy:

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 8:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

l24nb0 نوشته است:
سوالات عجیبی میپرسید :ymsigh: :ymsigh:
شیلد همون زمین مدار یعنی همون منفی مدار و چون زمین مدار در این مدار در نقطه شیلد (یعنی منفی باطری با شیلد فرق داشته بید)بهتر به نقطه ای که شما ساختید تو مدار همون شیلد هست به فویل اتصال بدهید سوال مشتی بپرس بپرس با تغییرات مقاومت 2وات به کم چه تغییری در لوپ و مدار صورت میگیره؟؟؟ :ymcowboy: :ymcowboy: :ymcowboy: :ymcowboy:

آخه تو این عکس دیدم کنار سوراخ سمت راستی نوشته شیلد یهو قاتی کردم فکر کردم اشتباه وصل کردم.چون من به چپی وصل کرده بودم.ممنون

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 8:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله خوب شیلد همون که شما تو مدار زدید یکی به لوپ وصل میشه اگر سیم لوپ شیلد داشت اونم به سیم شیلد مدار میزنید و اتصال فویل هم به شیلد

چاره ای نیست

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 8:27pm

مدار من هر چند ثانيه يك بيپ بيخود ميكشه حتي وقتي كويل بهش متصل نيست خازن هاي مدار رو هم عوض كردم ولي مشكل حل نشد به نظرتون چيكار بايد بكنم

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 9:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس این لوپم با مشخصات لوپ 60 شماست ولی 20 دور پیچیدم که ظرفیتش رو اندازه بگیرم بعد کوتاهش کنم.الان با این لوپ هیچ سنسی نداره مدارم #:-s #:-s نمیدونم علت چیه.فقط موقعی که گارد رو زیاد کردم و اوکی کردم بوق ممتد زد با 5 تا مربع پرکرد زیرو رو زدم قطع شد.راهنماییم کنید ممنون میشم

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 10:00pm
مدیر کل
مدیر کل

ariubarzan عزیز با این توضیح شما من چیزی بنظرم نمیرسه! قطعا یک جای مدار شما یا قطعات شما ایراد داره.

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 10:28pm
مدیر کل
مدیر کل

systembbp عزیز باید ببینین با گارد بالاتر کار میکنه یا نه؟ کابل اتصال لوپ هم خیلی مهمه. با بعضی کابلها کلا کار نمیکنه! لوپ شما هم هر چقدر کیفیت خوبی نداشته باشه باز هم باید از یک عدد گاردی به بالاتر شروع به کار کنه. وگرنه ایراد از مدار میتونه باشه.

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

systembbp نوشته است:
مهندس این لوپم با مشخصات لوپ 60 شماست ولی 20 دور پیچیدم که ظرفیتش رو اندازه بگیرم بعد کوتاهش کنم.الان با این لوپ هیچ سنسی نداره مدارم #:-s #:-s نمیدونم علت چیه.فقط موقعی که گارد رو زیاد کردم و اوکی کردم بوق ممتد زد با 5 تا مربع پرکرد زیرو رو زدم قطع شد.راهنماییم کنید ممنون میشم

یه عکس مدار بزارید
ولتاژگیری کردید و بعد ای سی هارو زدید؟ :-? :-? :-?

چاره ای نیست

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 10:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 373 , 374 , 375 , 376 , 377 , 378 , 379 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Arash99j , Hamedi , mzzzzzzz و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure