انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 5:59pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 372 , 373 , 374 , 375 , 376 , 377 , 378 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام

سلام كسي ميدونه پالس t1 كه از ميكرو فرستاده ميشه به چه منظور هست چون مدار بدون وجود اين پالس و قطعاتي كه سر راهش قرار داره مثل ماسفت Q9 كار ميكنه همچنين با توجه به آرايش اين ماسفت و جهت ديود D6 به نظر نميرسه كه تاثيري تو مدار داشته باشن

جمعه 24 مرداد1393 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان خصوصا مهندس حمید جا داره که از ایشون تشکر کنم @};-

من امروز دستگاه را بردم بیرون وتست کردم واقعا خیلی خوب جواب داد با یک لوپ 28سانت که برای تست درست کرده بودم گاردم روی16جواب داد من روی 17 گذاشتم باربیر روی2روی 3تا خط لوله نفت وگاز که به ما نزدیک بود بردم ولوله ها حدود 2متر زیر خاک هستند من حدود 50سانت بالا از سطح خاک میگرفتم جواب میداد میشه حدود 2.5متر عالی بود برای یک لوپ28سانت یک پلاک طلا یه کم از سکه 500تومانی بزرگتر را تو هوا50وزیر خاک30 جواب دادیکم عجله ای 500تومانی توهوا 32سانت

یک لوپ 60با سیم لاکی 1میل درست کردم گاردم 32جواب داد توی خونه بیرون نبردم سیم لاکی به درد نمی خوره باید بازش کنم افشان ببندم سیم روکش تفلون همون سیم نسوزه متری چنده با اون گارد روی چند جواب میده
تشکر @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 24 مرداد1393 - 11:59pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
reza2490 جان میشه لطفا مشخصات لوپ 28 رو دقیق با نوع سیم و ... بگین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 25 مرداد1393 - 10:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

فروشگاه فرکانس
( گلستان )
فروش انواع سیم و کابل نسوز تفلون
واردات وتوزیع انواع سیم وکابل نسوز تفلون مطابق استانداردهای / MIL/JSS/NEMA/CE/VDE/ROHS
نماینده انحصارى شرکت راهدار صنعت کیهان تولید کننده انواع سیم و کابل نسوز سیلیکونى

1: تفلون PTFE,PFA,FEP
نقره اندود , قلع اندود , نیکل اندود , در سایزها ورنگهای متنوع

2: ترموکوبل درتایپهای
K/J/S.R/T/N شیلددار . فویلدار .آرمردار

3: سیم و کابل پی وی سی
NYSLYO-J / NLYSY / NLSCY / NYMHY / MARIN

4: سیم و کابل لاستیکی
HO5RR-F / HO7RN-F / NSGAFOU / NTSCGEWO

5: کابلهای سیلیکونی وباروکش فایبرگلاس
SIAF-GL / SIMH / SIMH-S2 / SIMH-C1 / SIMH-GL

6:کواکسیال / رادیویی / دیتا
RG / RF / CATEGORY .UTP.STP

7:کابلهای دریایی و خاص
MGCG / MGCH / MGG / MGH / FMGCG / FMGCH

تحویل کلیه سفارش ها در کوتاه ترین زمان ممکن (کمتراز 50 روز)
نام : عباس گلستان تلفن : 09123380962

تهران - تهران.خیابان. کارگر شمالی -خیابان4 -پلاک38-طبقه3-واحد 6

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 28 مرداد1393 - 7:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستانی که اهل تهران هستن به این آدرس یا تلفن فروشنده تماس بگیرید و ببینید سیم هارو بصورت عمده میفروشن یا جزئی هم میدن ، انشاا.. کار دوستان از این فروشگاه راه بی افته

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 28 مرداد1393 - 7:58am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقا مهدی عزیز ممنون داداش
فقط دوستانی که مراجعه کردن لطفا قیمت هم بگیرن و اعلام کنن.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 28 مرداد1393 - 8:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 نوشته است:
سلام به همه دوستان خصوصا مهندس حمید جا داره که از ایشون تشکر کنم @};-

من امروز دستگاه را بردم بیرون وتست کردم واقعا خیلی خوب جواب داد با یک لوپ 28سانت که برای تست درست کرده بودم گاردم روی16جواب داد من روی 17 گذاشتم باربیر روی2روی 3تا خط لوله نفت وگاز که به ما نزدیک بود بردم ولوله ها حدود 2متر زیر خاک هستند من حدود 50سانت بالا از سطح خاک میگرفتم جواب میداد میشه حدود 2.5متر عالی بود برای یک لوپ28سانت یک پلاک طلا یه کم از سکه 500تومانی بزرگتر را تو هوا50وزیر خاک30 جواب دادیکم عجله ای 500تومانی توهوا 32سانت

یک لوپ 60با سیم لاکی 1میل درست کردم گاردم 32جواب داد توی خونه بیرون نبردم سیم لاکی به درد نمی خوره باید بازش کنم افشان ببندم سیم روکش تفلون همون سیم نسوزه متری چنده با اون گارد روی چند جواب میده
تشکر @};-

مشخصات لوپ 28سانت قالب کارتن جای سی دی .نوع سیم سیم تلفن به دو رنگ ابی وسفیدکه به دور هم پیچیده شدن که من از هم بازشون کردم قطر سیمش حدود 6یا7 باید باشه تعداد دور26دور اهم2.2اهم شد.
اینم عکس از لوپ 28و60 اینم دسته تکه تکه بدون نیاز به پیچ
http://s5.picofile.com/file/8135975292/DSC02409.JPG
http://s5.picofile.com/file/8135975600/DSC02417.JPG

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 28 مرداد1393 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا حمید .امروز که داشتم دستگاه رو تست می کردم دو سر خروجی که به لوب وصل می شوند اتصالی کردند و یکی از ماسفت ها دود کرد .به نطر ت ممکنه کدوم قطعات سوخته باشند؟الان سنس ندارم

سه شنبه 28 مرداد1393 - 9:02pm
مدیر کل
مدیر کل

talar نوشته است:
سلام اقا حمید .امروز که داشتم دستگاه رو تست می کردم دو سر خروجی که به لوب وصل می شوند اتصالی کردند و یکی از ماسفت ها دود کرد .به نطر ت ممکنه کدوم قطعات سوخته باشند؟الان سنس ندارم

وقتی شما میفرمایین دود کرده همون قطعه رو باید عوض کنی! :D البته با اتصالی کوتاه مدت بعیده ماسفت آسیب ببینه چون خودم چند بار تست کردم! احتمالا دود کردن از ماسفت نیست بلکه از سیم پیچ L1 هست که به نوعی نقش فیوز در اینجور مواقع رو هم داره! پس شما این سیم پیچ رو تست کنین اگر سوخته باشه براحتی با تعویضش درست میشه. بعد از این قطعه ماسفت Q3 در معرض سوختن هست. به جای دیگه نمیتونه آسیبی رسیده باشه.

سه شنبه 28 مرداد1393 - 9:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عرض ادب و خسته نباشید.مهندس مدار من 2-3 بار تا حالا وقتی دستگاه رو روشن کردم خاموش شد یکدفعه ال سی دی بدون اون تک بوقی که موقع خاموش شدن صداش از بازر میاد.بدش هم روشن کردم روشن نشد.30 ثانیه بعد دوباره روشن کردم که روشن شد ایرادی هم نداره ظاهراً.یک بار هم نوشته های روی ال سی دی اجق وجق شد.این چیزا هم بعد نصب هیت سینک رو Q3 شد.البته الان عادی داره کار میکنه.جایی از مدارم ایراد داره به نظرتون؟سپاس @};-

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 4:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 372 , 373 , 374 , 375 , 376 , 377 , 378 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure