انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:06pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 367 , 368 , 369 , 370 , 371 , 372 , 373 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چنگیز نوشته است:
چه فایده این همه خرج کردم . تازه اسپره گرافیت هم خریدم زدم .. ولی بازم روی زمین نویز دیوونه کننده ای دارم... :( X( X( ~X( ~X(

مدارتو با فویل شیلد کن و وصلش کن به زمین مدار از کابل rg58 برای اتصال لوپ استفاده کن از باطری فول شارژ استفاده کن و برای تست از شهر خارج شو وبرو بیابان تا مشکلت حل بشه البته لوپتو از زمین ده سانت فاصله بده بعد بالانس کن

جمعه 10 مرداد1393 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
چنگیز نوشته است:
چه فایده این همه خرج کردم . تازه اسپره گرافیت هم خریدم زدم .. ولی بازم روی زمین نویز دیوونه کننده ای دارم... :( X( X( ~X( ~X(

مدارتو با فویل شیلد کن و وصلش کن به زمین مدار از کابل rg58 برای اتصال لوپ استفاده کن از باطری فول شارژ استفاده کن و برای تست از شهر خارج شو وبرو بیابان تا مشکلت حل بشه البته لوپتو از زمین ده سانت فاصله بده بعد بالانس کن

دوست گرامی حتما فرمایش شما رو عملی میکنم . خداکنه درست بشه و دیگه نویز نداشته باشم.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

شنبه 11 مرداد1393 - 11:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید میشه خواهش کنم فایل Proteus این مدار بزاری میخوام تبدیلش کنم به قطعات smd

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 11 مرداد1393 - 12:20am
مدیر کل
مدیر کل

شرمندم l24nb0 عزیز به دلیل احتمال فراوان سوء استفاده نمیتونم فایل پروتئوس اصلی خودم رو در اختیار کسی بذارم! اگر میخواین به اس ام دی تبدیلش کنین باید خودتون از ابتدا زحمتشو بکشین.

یکشنبه 11 مرداد1393 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
شرمندم l24nb0 عزیز به دلیل احتمال فراوان سوء استفاده نمیتونم فایل پروتئوس اصلی خودم رو در اختیار کسی بذارم! اگر میخواین به اس ام دی تبدیلش کنین باید خودتون از ابتدا زحمتشو بکشین.

حق با مهندس هستش. فایل پی دی اف هستش همه دارن چنس میفروشن. حالا فرض کن فایل پروتئوس رو حمید بذاره رو سایت. شرکت های کلاه بردار به سود کلان میرسن. [-X

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

یکشنبه 11 مرداد1393 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اوپس شرمنده :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ مهندس حمید منو ببین شوت زدم

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 11 مرداد1393 - 12:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود خدمت همگی.باطری لیتیومی 3 یا 5 سلول باید بالانسر هم داشته باشه؟اگر لازمه داشته باشه بالانسر رو باطری باید باشه یا شارژش بالانسر داشته باشه؟البته باطری 5 سلول شارژش با بالانسر بود که قیمتش 130 تومن بود ولی باطری 3 سلول هم شارژر بدون بالانسر داشت 35 تومن و بالانسر برای خود باطری 3 سلول 10 تومن که قیمتش خیلی پایینتره.بازم به نسبت تفاوت قیمت کدوم بهتره اونو بخرم.ممنون @};-

یکشنبه 11 مرداد1393 - 2:12am
مدیر کل
مدیر کل

systembbp عزیز طبیعتا باطریهای لیتیومی اگر بصورت تعداد بخواد برای یک مدار استفاده بشه اگر بالانسر داشته باشه بهتره. اینکه کدوم بهتره من اطلاع ندارم! چون بستگی داره اصلا مدارش چی باشه. برای چنس کلا 5 باطری لیتیومی و استفاده از رگولاتور 12 ولتی جهت تغذیه مدار بهتر جواب میده.

یکشنبه 12 مرداد1393 - 3:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس سیم پیچ تیروئیدیم یه کم لقی داشته باشه یعنی محکم نباشه رو بردم،اشکالی ایجاد میکنه تو ثبات و ...؟ممنون از راهنماییتون.ببخشید بابت سوالات زیادم

سه شنبه 13 مرداد1393 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اجازه اساتید و دوستان.

بله اشکال داره. سیم رو موقع پیچیدن با فشار ملایم بکش. بعد با چسب حرارتی داخل و بیرونش رو محکم کن.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

سه شنبه 13 مرداد1393 - 1:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 367 , 368 , 369 , 370 , 371 , 372 , 373 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure