انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 12:05pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 355 , 356 , 357 , 358 , 359 , 360 , 361 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نتایج تو تست های واقعی به این صورت است که با لوب 60 سانت یه سکه 200 تومنی رو تقریبا تو 40 سانت تو هوا سنس می کرد ویه قفل در که حدودا اندازش 3در 3 سانت بود تو 50 سانت تو هوا سنس داشت .من هردو این هارو تقریبا به همان اندازه که تو هوا سنس داشت تو زمین دفن کردم و شروع به کاوش کردم اولش سنس نداشتم ولی بعد متوجه اشتباهم شدم که وقی لوب 20 سانت از زمین دور می کردم فاصله تا جنس ها زیاد می شد برای همین لوب تقریبا 5 سانت از زمین فاصله دادم و شروع به کاوش کردم که باور کنید هردو تا رو تو همون عمق سنس کرد با این تفاوت که تفکیکش یکم خوب کار نکرد ولی واقها من از چنس راضیم . وقتی لوب نزدیک زمین می کردم تفکیکش هم بخاطر نزدیک شدن جنس خوب شد.
نکته دیگه در مورد لوب 1در 1 است که وقتی از یه زمین نم دار به طرف یه زمین خشک حرکت می کردم صدای بوق در میومد اولش متوجه این موضوع نشدم ولی با استفاده از لوب 60 متوجه این موضوع شدم. دوستان دقت کنند این تغیرات جنس خاک ممکنه باعث بوق هاب اضافی بشه که اگه شما این تغیرات بفهمید و در هر منطقه رو خاکی که می خواهید کاوش کنید اولش مدار روشن کنید و یکمی با چنس روی خاک ور برید و عدد گارد و باریر اون خاک به دقت خوب انتخاب کنید تا این بوق های اضافی که دوستان میگن حذف بشه .به خدا اگه فقط یه سه چهار روز روی زمین تست کنید ویه چیزی دفن کنید و با چنس تست بگیرید از این دستگاه می تونید به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.بزودی عکس از دستگاه میزارم.
یاحق موفق باشید دوستان

دوشنبه 23 تیر1393 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.دوستان تو شهرستان رفتم ای سی میکرو را پروگرام کنم گفتن 15000تومن مگر یک پرگرامر چقدره؟

دوستان لطفا یک پروگرامر معرفی کنید که بشه این ای سی را پرگرام کرد قیمتشم مناسب باشه لطفا اگه خودتون استفاده کردیت و ازش راضی هستید؟میخام از ایران میکرو خرید کنم عجله ای

پیشاپیش تشکر :x

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

دوشنبه 23 تیر1393 - 12:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قنبری جان بابت توضيحات ممنون منتظر دیدن عکس مدارت هستم

دوشنبه 23 تیر1393 - 12:38pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
سلام.دوستان تو شهرستان رفتم ای سی میکرو را پروگرام کنم گفتن 15000تومن مگر یک پرگرامر چقدره؟

دوستان لطفا یک پروگرامر معرفی کنید که بشه این ای سی را پرگرام کرد قیمتشم مناسب باشه لطفا اگه خودتون استفاده کردیت و ازش راضی هستید؟میخام از ایران میکرو خرید کنم عجله ای

سلام دوستان
رضای عزیز شما بهتره یک پروگرامر avr بگیری و راحت بشی.
قمتش هم حدود 30 تومانه.
ضمنا ایران میکرو طبق گفته دوستان خیلی دیر سفارشا رو ارسال میکنه.
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 23 تیر1393 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:

یه پروگرامر AVR با تمام امکانات ۳۰ هزار تومان ساخت eca من دارمش خیلی هم ازش راضی ام.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

دوشنبه 23 تیر1393 - 2:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ganbari نوشته است:
سلام و درود به دوستان.
بینا عزیز حتما عکس مدارو لوب هارو می زارم .من فقط خود دستگاه شیلد کردم ولوب ها هیچکدام شیلد نیستن .
نتایج لوب 1در 1 به این صورت است که یک سینی به قطر تقریبا 20 سانت تو خونه با باریر 5 وگارد 25(عدد گارد برای لوب 1در 1 -21 بود)توی 2.5 متر صدای بوق ممتد در میومد. یک کاسه استیل تو خونه عمق 1.60 سانت بیرون از خونه و تو جنگل همین کاسه رو تقریبا تو دومتر میزد.تست های زیادی گرفتم که همه اونها دقیقا یادم نیست ولی یه چیز خوب متوجه شدم که لوب 1در 1 خیلی بهتر از لوب 60 سانت شاید20 یا 30 درصد بهتر عمق زنی می کنه.
یک زنگوله برنجی که قبلا از زمین بیرون اوردم و ارزش تاریخی نداشت. تقریبا اندازه کاسه استیل بود با لوب 1در1 تقریبا از 80 سانت میزد .چیزی که من تو این مدت از چنس یاد گرفتم این بود که چنس استیل و طلا و فلزات با ارزش بیشتر از فلزات دیگه مثل اهن و ... حساسیت نشان میده .
نکته دیگه این بود که وقتی شما ایرون ماسک رو تو no میزارید عمق کاوشتون بمراتب بیشتر می شود به نظر بنده اگه ایرون ماسک رو به این صورت بگذارید و با استفاده از صدا و تفکیک کاوش کنید نتایج بهتری می گیرید.
نکته بعدی اینه که شما مثلا با لوب 60 با یه باریر و عدد گارد اگه اهن حذف کنید انتظار نداشته باشید که با همان تنظیمات برای لوب دیگر این اتفاق خواهد افتاد بلکه باید تنظیمات جدیدی برای لوب دیگر انجام داده تا اهن حذف شود وگرنه مثل دوستمون که گفتند سردر گم می شوید .

نتیجه بسیار عالی. از فایل اخری که مهندس حمید گذاشتن استفاده کردین؟ یه عکس از لوپتون؟

دوشنبه 23 تیر1393 - 2:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان اقای Soheil2014--و-binaممنون ازراهنمای تون نظرتون در مورد اینا چیه کودومش خوبه
http://iran-micro.com/multi-programmer- ... -6284.html

http://iran-micro.com/%D9%BE%D8%B1%D9%8 ... -6287.html

http://iran-micro.com/%D9%BE%D8%B1%D9%8 ... -7894.html

تشکر @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

دوشنبه 23 تیر1393 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همون اولی رو بخر من دارمش خیلی عالیه از تبریز و از خود شرکت گرفتم. کارت رو را میندازه و امکانات خوبی هم داره.

دوشنبه 23 تیر1393 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم عکس از چنس من

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 23 تیر1393 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببخشید که یکم عکسا بی کیفیت هست اولی لوب 1در 1 که تا هم میشه و دومی لوب 60 باسیم تفلون که اونم دستش جدا میشه .من همه تستهارو تو یه خونه قدیمی تو روستا انجام دادم این عکسارم اونجا گرفتم .اگه سوالی هست در خدمتم .
یا حق

سه شنبه 23 تیر1393 - 12:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 355 , 356 , 357 , 358 , 359 , 360 , 361 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure