انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 10:20am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 353 , 354 , 355 , 356 , 357 , 358 , 359 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام وخسته نباشید خدمت استاد حمید عزیز
استاد به نظر شما برد چنس با لوپ ۱ در ۱ برای فلز. ۱ در ۱ چقدر میتونه باشه و اینکه با این لوپ سیستم تفکیک اهنش برا فلزات سطحی خوب عمل میکنه ?
ممنون استاد

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون اقا حميد كه شفاف وسريع جواب ميديد البته سوال هم از محضر تون داشتم اگه تغييراتي بهش بديم برد دستگاه چقدر تغيير ميكنه ؟

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته اگه يك سكه طلا رو تا 70 بزنه فكر كنم ارزش ساخت داشته باشه

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:51pm
مدیر کل
مدیر کل

archilO نوشته است:
سلام وخسته نباشید خدمت استاد حمید عزیز
استاد به نظر شما برد چنس با لوپ ۱ در ۱ برای فلز. ۱ در ۱ چقدر میتونه باشه و اینکه با این لوپ سیستم تفکیک اهنش برا فلزات سطحی خوب عمل میکنه ?
ممنون استاد

بنظر من تا 4 متر تحت چنین شرایطی جواب میده! البته این برای فلز جدید هست. برای دفینه میتونه بیشتر باشه.
تفکیک آهن کلا با انواع لوپهایی که تست کردیم در حد خوبی جواب داده. اگر فلز سطحی باشه طبیعتا خوب عمل میکنه. اگر هم قدرت سنس بقدری زیاد بود که بوق ممتد نهایی زد میتونین لوپ رو فاصله بدین و تست کنین تا متوجه بشین.

سه شنبه 17 تیر1393 - 10:29pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب سجاد فکر میکنم دیروز هم به شما تذکری دادم و امروز در این تاپیک هم به نوعی دارین اختلال ایجاد میکنین! خیر دوست عزیز این فلزیاب نه سکه رو میتونه در 70 سانت بزنه و نه ارزش ساخت برای امثال شما داره! لطف کنین بساطتون رو جای دیگه پهن کنین. اگر هم خیلی ادعا داری یک تاپیک بزن فلزیابی رو معرفی کن که سکه رو 70 سانت بزنه. فقط جنبه تبلیغات و فروش و این حرفا نباشه! چون تا دلت بخواد امثال شما اومدن یه نیشی به انجمن زدن و ادعاهای سرسام آور مطرح کردن و در آخر اندازه ارزنی خیرشون به کسی نرسیده!!! شما هم لطف کنین در این تاپیک دیگه مطلبی ننویسین. ;)

سه شنبه 17 تیر1393 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من خودم دارم همين مدار رو مي سازم تازه امروز PCB مدار رو زدم اقا حميد اگه جسارتي كردم به هر حال شرمنده هستم باز هم ميگم منظور خاصي نداشتم

سه شنبه 17 تیر1393 - 11:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد عزیز سپاسگذارم امید به روزی که لطف جنابعالی رو بتونیم جبران کنیم
ممنون @};- @};- @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 17 تیر1393 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajadm2296 نوشته است:
البته اگه يك سكه طلا رو تا 70 بزنه فكر كنم ارزش ساخت داشته باشه

مرد حسابی بهترین فلزیاب های دنیا سکه رو تو 30 الی 40 سانت میزنن معلومه سطح علم فلزیابیت پایینه داداش بیشتر مطالعه کن L-)

شنبه 20 تیر1393 - 2:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و درود به همه دوستان .من یه دو سه هفتس نبودم با چنس رفته بودم برا تست واقعی و کاوش.که یکی دو نکته رو اینجا عرض می کنم.من با دو تا لوب یکی 60 سانتی درست شده ازسیم نسوز یا همون تفلون دار ویکی با لوب 1در 1که از سیم ساده سیم کشی .
در طول این مدت با که دیگه حمل لوب ها سخت بود اون بیرون تو جنگل بنهان می کردم. و خود دستگاه می اوردم خونه .یه شب بارون گرفت و لوب 60 سانتی خیس شد و شب بیرون موند فردا که برگشتیم لوب اوردیم خیس خیس بود و چون از تخته سه لای بود تخته هم رنگش عوض کرده بود بعد اینکه لوب به دستگاه وصل کردم عدد گارد اون از 21 به 12 رسیده بود و اصلا سنس درست حسابی نداشت به طوری که با باریر 4 و گارد 12 یه کاسه رو به زور تو50 سانت می زد بعد که گذاشتیم لوب خشک شه هر لحضه که در حین خشک شدن لوب به دستگاه وصل می کردیم عدد گارد بیشتر می شد و تا اینکه رسید به گارد اصلی خودش و سنسش مثل قبل شد حالا دوستان و اساتید اگه میشه دلیل این کاهش عدد گارد و همچنیی کاهش حساسیت وقتی که لوب خیس هست رو می تونن بگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوم اینکه بعضی از دوستان می گن که چنس بیرون از شهر خیلی سرو صدا داره عرض کنم این حرف دوستان درسته منم اولش این فکر می کردم ولی بعدش فهمیدم با تنظیم گارد مناسب برای هر خاکی و همچنیین باریر مناسب می توان با ابراتوری خوب بهترین فلزیاب رو داشت.
یه نکته دیگه هم اینه که فهمیدم دلیل اصلی سرو صدای بی مورد چنس بنده فیش اتصال لوب و دستگاه است که در حین کاوش با کمترین تکان کابل سنس داشتم برای همین فیش محکم به بدنه وصل کردم و سعی می کردم در حین کاوش کمترین تکان نداشته باشم .
ضمنن من با لوب 1در 1 عمق زنی می کردم و با لوب 60 تفکیک می کردم که با ور کنید اگه زیاد باهاش کار کنید حتی جنس فلز هم قابل تشخیص است من حتی در اواخر می تونستم قوطی کنسرو و ساندیس با توجه به صدا به طور قابل قبولی بدون اینکه بدونم زیر خاک چی هست تشخیص می دادم.

یکشنبه 22 تیر1393 - 4:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه نکته دیگه اینکه لوب 1در 1 حتما بسازید چون بیرون خیلی کارایی داره و به کاوشتون خیلی سرعت می بخشه فقط نکته رو حتما رعایت کنید و هیچ موقع دکمه زیرو رو وقتی لوبتون تو هواست نزنید چون دستگاه خیلی بی ثبات و بوق های الکل می زنه لوبتون بزارید روی زمین و عدد گارد و باریر مناسب انتخاب کنید ودکمه زیرو رو چند بار فشار دهید تا فلزیابتون بالانس بشه بعد به ارامی لوب به اندازه 20 سانت بازمین فاصله دهید و کاوش کنید .
یا حق دوستان

یکشنبه 22 تیر1393 - 4:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 353 , 354 , 355 , 356 , 357 , 358 , 359 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: hooman_dar و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure