انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:18pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 , 265 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متشکرم koorosh جان @};-
حالا میخواد هر شماره سیمی نازکی استفاده کرده باشه خوبه !! اهم خیلی بالاست مگر اینکه مقاومت موازی رو با کویل مچ کرده باشه که تغییر مقدار این مقاوت هم کارکرد ضعیف مدار رو بهمراه داره.

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 6:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
متشکرم koorosh جان @};-
حالا میخواد هر شماره سیمی نازکی استفاده کرده باشه خوبه !! اهم خیلی بالاست مگر اینکه مقاومت موازی رو با کویل مچ کرده باشه که تغییر مقدار این مقاوت هم کارکرد ضعیف مدار رو بهمراه داره.

خواهش میکنم علی جان ، من با هر مدل سیم و ظرفیت تست کردم ، اگر هم لوپ رو خیلی بزرگ بگیریم اشیا کوچک رو از دست میدیم

موفق باشی :x

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 6:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ali222 نوشته است:
متشکرم koorosh جان @};-

دوست گل من فیلم میزارم تا قانع بشین.من ادعایی که کردم اثبات میکنم.دوست من اصلا توی 2.5 متر بوق سنس که ممتد میشه و گراف تا 60 درصد پر میشه.اصلا 2.5 متر که متراژی نیست براش. تا فردا فیلم رو میزارم تا لذت ببرین بعد برین دنبال لوپهای با کیفیت. در ضمن من مقاومت R13 رو تغییر دادم که این رو هم به مهندس حمید با رنجش ارسال کردم.یا حق @};-

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و درود به همه اساتید.
اقای abasazadضمن خسته نباشید دوست عزیز .به دوستان حق بدهید که یکم شک کنن جون یه تعداد تو این مدت یه اداعا هایی کردن و رفتن . حالا که شما به این نتیجه رسیدین که واقعا نتیجه عالی بوده .بی صبرانه منتظر فیلم هستیم.
به امید روزی که همه ایرانی ها از ثروت ملی استفاده کنن .یاحق دوستان

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 7:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز ما که حسود نیستیم امیدوارم به بالای 4 متر هم برسه :ymapplause:
ثانیا بنده و دوستان که سر رقابت با شما نداریم که بخواهیم قانع بشیم :x
فقط یک مسئله ای در این میان هست که عده ای در فروم ها برای مبتدیانی که شنا کردن خوب بلد نیستن تور پهن میکنند و منتظر صید می نشینند امیدوارم شما جزء اندسته نباشی [-X اینجا استاد حمید و دیگر دوستان و بنده تا جایی که بتونیم شنا کردن رو به مبتدیها یاد میدیم تا طعمه صیاد نشوند [-X چون این فروم تا الان متمایز از دیگر فروم ها بوده برای اثبات حرفهای بنده امار بازدید روزانه سند خوبیست . اگر روزی خدایی ناکرده همین بساط بخواد اینجا برپا بشه به سرنوشت دیگر فرومها دچار میشه و میشه مثل قبرستان متروکه @};-

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوست عزيز ميشه بگى مقاومت 13رو چه مقدارى گذاشتى و چه رنجى؟

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 7:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان ، خواهشنا یه مقدار صبر داشته باشید , تا اقای abasazad فیلم شو بزارن , اونوقت قضاوت می کنیم , پس خواهشنا گوشه کنایه نزنید [-X , صبر کنید

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 7:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ali222 نوشته است:
دوست عزیز ما که حسود نیستیم امیدوارم به بالای 4 متر هم برسه :ymapplause:
ثانیا بنده و دوستان که سر رقابت با شما نداریم که بخواهیم قانع بشیم :x
فقط یک مسئله ای در این میان هست که عده ای در فروم ها برای مبتدیانی که شنا کردن خوب بلد نیستن تور پهن میکنند و منتظر صید می نشینند امیدوارم شما جزء اندسته نباشی [-X اینجا استاد حمید و دیگر دوستان و بنده تا جایی که بتونیم شنا کردن رو به مبتدیها یاد میدیم تا طعمه صیاد نشوند [-X چون این فروم تا الان متمایز از دیگر فروم ها بوده برای اثبات حرفهای بنده امار بازدید روزانه سند خوبیست . اگر روزی خدایی ناکرده همین بساط بخواد اینجا برپا بشه به سرنوشت دیگر فرومها دچار میشه و میشه مثل قبرستان متروکه @};-

دوست من نه شیادم و نه صیاد و از این نتیجه گیری شما واقعا متاسفم.فردا که فیلم رو دیدن باید عذراخواهی کنین چرا که من رو به طور غیرمستقیم شیاد و صیاد نامیدید.سند من فیلم من هستش.استاد شنا گر ali222 تا زمان نتیجه گیری کامل صبر کن بعد از این جور ادبیات استفاده کن.هدف بنده نتیجه گیری ایده آل هستش.لطفا از این گونه ادبیات خطاب به بنده استفاده نکنید.من نه فروشنده هستم و نه چیز دیگر.یکم تامل کنید در نوشته هایتان.ساخته های من از لحاظ دقت و سلیقه بسیار ایده ال هستن.سند هم عکس لوپ و دستگاهی هستش که چند صفحه قبل تو انجمن گذاشتم.به هر حال فیلم همه چی رو ثابت میکنه و مشخص میشه کی صیاد و یا شیاد هستش و کی به راحتی اهل تهمت و دروغ بستن به دیگران......فردا فیلم رو میذارم.یا حق

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 8:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام خدمت برادر عزيزم abasazad
عرض كنم كه هدف علي آقا شخص شما نيست دوست من ، اگر اينطور باشه كسي كه ادعا كرده كه با اين دستگاه جنس گرفته كه بايد بيشتر در معرض اين كنايه ها باشه ! شما كه فقط نتيجه زحمات مثبت خودتون رو لطف كرده و اعلام كرديد ، كه اصلش هم همينه كه در انجمن نظريات و نتايج مورد ارزيابي واقع بشه ، به نظر بنده بيان بعضي كلمات موجب دلسري دوستان از بيان نتايج و فعاليت مفيد در بخشها خواهد شد كه دوستان بايد به اين موضوع دقت بيشتري داشته باشند ، زيرا نتايج بدست آمده براي هرفردي بستگي به كيفيت قطعات در ساخت مدار و لوپ داشته كه مطمئناً براي هر فردي اين كيفيتها فرق خواهد داشت ، دوستان بهتره بجاي بعضي كلمات به تشويق هم پرداخته تا دوستانه نتايج مورد ارزيابي قرار بگيره تا كمكي براي بدست آوردن بهترين نتيجه و همگاني شدن اون كرده باشيم .
آقاي abasazad شما هم بهتره از سيمهاي ضخيم تر استفاده كنيد تا علاوه بر حفظ ظرفيت 400 ميكرو هانري بتونيد مقاومت رو هم تحت كنترل قرار بديد تا شايد نتيجه خيلي بهتر از ايني كه بدست آورديد بشه ، از تحقيق و بيان نتيجه و تجربيات شما در اين محيط علمي سپاسگذاريم
@};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 8:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

احسنت به آقا مهدی (محیط علمی) واقعا اگه هم دیگرو تشویق کنیم هیچ چی از ما کم نمی شه دوستان

چهارشنبه 3 اردیبهشت1393 - 10:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 , 265 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , Taaak و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure