انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:08am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 242 , 243 , 244 , 245 , 246 , 247 , 248 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
خواهش میکنم ارتین عزیز.
مشخصات لوپ شما خیلی خوبه. هیچ مشکل خاصی وجود نداره و بنظر میاد با دقت خوبی هم پیچیده شده. فقط اگر لطف کنین بگین این قالب رو از کجا آوردین یا چطور درستش کردین ممنون میشیم.
روی سیمها رو هم اگر واقعا لزومی نیست با چیزی نپوشونین! اما اگر هم خواستین چنین کاری کنین ؛ قبل اینکه از چیزی مثل چسب استفاده کنین ؛ تست کنین ببینین حداقل گارد شروع به کار مدار با لوپتون چند هست. بعد فقط اون چسب رو اضافه کنین و ببینین گارد حداقلی افزایش داشته یا نه؟ در حد 1 درجه افزایش در گارد مشکلی نداره. اما اگر گارد حداقلی چند شماره بالاتر رفت میتونین متوجه بشین که که اون پوشش مناسب نیست و باید حذف بشه.

تشکر حمید جان , من از یه تخته mdf هشت میل استفاده کردم , البته این تخته رو همه نجاریها ندارن , بعد بردم نجاری با دستگاهی هست که تو نجاری چوب رو کف تراشی می کنن , من حدود 3 میل از این تخته رو با اون دستگاه تراشیدم , و بخاطر اینکه عرض تخته از 3 میل به 5 میل تبدیل شد , واسه همین بخاطر اینکه مقاومت سیم پیچ پائین باشه از سیم 1.10 استفاده کردم , و با توجه به شکلهای لوپ تو نت من این شکل رو روش پیاد کردم و از نظر استحکام هم خیلی خوبه و به اون قفسمت وسط ستاره هم میشه دسته لوپ رو وصل کرد , ولی نظر من اینکه بهتره بجای فیبر mdf سه میل از تخته سه لا که قطرش هم فکر کنم 5 میل هست ( از 5 میل بیشتر نیست ) استفاده بشه بهتره , چون استحکام خوبی داره , راستی حمید جان اگه مقاومت اهمی سیمهای لاکی رو دارین لطف کنید بزارین تو سایت , موفق باشید

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام حميد جان من كليه قطعات چنس رو امروز از تبريز خريدم فقط op 37 و ads 7816 نداشتند چطوري تهيه كنم آيا اگه از هر كدوم 3 تا سفارش بدم در فروشگاههاي اينترنتي ميفرستند :( يا بايد زياد سفارش بدم؟
آيا از دوستان كسي هست كه اين دوتا آيسي رو برام از تهران بگيره وبفرسته ضمنا ميخوام روي مدار سيستم اسكن تصويري پياده كنم
فقط يه مشكلي دارم كه بايد دو تا ميكرو مدار رو با يك السيدي بكار گيرم نياز به كليدي دارم مثلا 21 پايه باشه و با يك بار فشار شستي
السيدي رو به يك ميكرو وبار ديگه به ميكرو ديگري وصل كنه فكر ميكنم فلزياب جالبي با قابليت اسكن بسازم بخصوص كه تفكيك هم داره
وميتونم مثلا طلا ومس رو با طيف رنگي در تصوير تفكيك كنم :YMPRAY:

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

http://javanelec.com/
قیمت هم مناسبه ولی هنوز من خرید نکردم

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 10:34pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ناصر جان دوستان از پایا الکتریک تهیه کردن سری به سایتشون بزن
http://www.payaelectronicscomplex.com/
@};-

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم دوستان
فقط سه تا از هر كدوم ميفرستند يا بايد زياد سفارش بدم ؟آخه من كليه قطعات رو گرفتم فقط همين دو آيسي مونده :-?
فكر ميكنم بهتره به دوستم بگم از تهران بگيره بفرسته
حالا بهش بگم از كدوم فروشگاه بگيره؟
ولي اگه از دوستان در اين سايت كسي بود كه بچه تهران باشه واز دوستان سفارش بگيره وبفرسته و يكمي هم حق الزحمه بگيره خوب بود
مثلا من در تهران رفيق دارم يك عده مجبورند واسه يك آيسي برند تهران :-w

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 10:47pm

Kani نوشته است:
ناصر جان دوستان از پایا الکتریک تهیه کردن سری به سایتشون بزن
http://www.payaelectronicscomplex.com/
@};-

سلام خدمت دوستان و کانی عزیز
من حدود یک هفته ای میشه از پایا الکترونیک دوتا 7662 سفارش دادم هنوز بدستم نرسیده نمیدونم همیشه برنامه شون ایجوریه یا شانس منه اما خودمونیم پاس کاریشون خیلی خوبه زنگ که میزنی فقط پاست میدن به همدیگه :D

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حميد جان لطفا يك فكري بحال دوستان از بابت تهيه قطعات بكنين :(( :(( :(( يكي از دوستان مورد اعتماد كه بچه تهران باشه و آشنا به قطعات باشه مسئول تهيه قطعات در سايت بكنين تا براي دوستان بخره و با پست بفرسته
ممنونم ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 11:01pm
مدیر کل
مدیر کل

ناصر عزیز دوستان به ادرس فروشگاهها اشاره کردن! پایا الکترونیک و جوان الکترونیک این آیسی ها رو دارن. آدرس سعید الکترونیک رو هم که گذاشتم. حقیقتش بیش از این کاری از بنده ساخته نیست. این اطلاعات رو اگر نگیم که دوستان هی سوال میکنن. وقتی هم میگیم ؛ میگن میشه خودت بری برامون بخری؟! نه عزیزان حداقل بنده بابت این قضیه معذورم.
بهرحال تلفنی یا اینترنتی اکثرا میشه سفارش داد. اگر هم نه ؛ خب احتمالا همه دوستان دوست یا فامیلی در تهران دارن میتونن از طریقشون براحتی خرید های خاص رو انجام بدن.

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 11:53pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین عزیز برای اطلاعات سیمها میتونین از لینک زیر استفاده کنین:
http://en.wikipedia.org/wiki/American_wire_gauge
بعنوان مثال سیمی که طبیق استاندارد AWG شماره 21 هست و تقریبا 0.7 میل ضخامت داره دارای مقاومت 42 میلی اهم یا تقریبا 0.04 اهم به ازای هر متر هست که طبق تجربه بنده هم کاملا درسته.

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 12:01am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
ناصر جان از دو فروشگاه اینترنتی زیر بخر ,خدماتشون واقعا قابل قبوله
www.azarkit.com
www.roboeq.ir

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 12:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 242 , 243 , 244 , 245 , 246 , 247 , 248 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure