انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 8:11pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 489 , 490 , 491 , 492 , 493 , 494 , 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariamehr1989 نوشته است:
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم
استاد بینا من قبلا ورژن 152 رو ریختم داخل میکرو atmega8 ولی فقط مربع نشون دادش امروزم فایلهای فلش جدید رو ریختم باز همین مشکل رو دارم . من زیاد روش کار نکردم که ببینم ایراد از چیه چون سرم شلوغه نمیرسم ولی اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

سلام دوست عزیز احتمالا فیوز بیت ها رو درست تنظیم نکردین @};-

تنظیم فیوز بیت ها برای فایل هگز 162 en hex با آی سی اتمگا8
LOW FUSE:3F
HIGH FUSE:C9

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 9:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

ba.davood نوشته است:
ariamehr1989 نوشته است:
استاد بینا من قبلا ورژن 152 رو ریختم داخل میکرو atmega8 ولی فقط مربع نشون دادش امروزم فایلهای فلش جدید رو ریختم باز همین مشکل رو دارم . من زیاد روش کار نکردم که ببینم ایراد از چیه چون سرم شلوغه نمیرسم ولی اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

سلام خیلی ممنون از لطف تون درست شدش .
:-BD :-BD :-BD :-BD

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 1:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariamehr1989 نوشته است:
ba.davood نوشته است:
ariamehr1989 نوشته است:

سلام خیلی ممنون از لطف تون درست شدش .
:-BD :-BD :-BD :-BD

شما لطف دارید خوشحالم که مشکلتون حل شد . @};- @};-

دوشنبه 4 اردیبهشت1396 - 3:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خسته نباشید دوستان عزیز میگم کسی اگه با پروگرام تی ان ام ای سی چنس رو پروگرام کرده لطف کنه گزینهاشو بگه مرسی
گ

دوشنبه 25 اردیبهشت1396 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چنس به درد اسباب بازی هم نمیخوره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 25 اردیبهشت1396 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:

سلام جناب اسدف خوب هستین انشاالله نمیخاستم دخالت کنم اینطور که شما میفرمائید نیست نمیشه گفت اسباب بازی اگه خوب مونتاژ بشه با قطعات اورجینال خوب هست و جواب میده بنده کنار فلزجو چنس رو هم دارم لورنز ایکس 3 رو هم دارم جایی که لورنز میزنه با دو تا دستساز هم میزنم فلزجو کمی از لورنز نداره البته به شرط داشتن لوپ خوب چنس هم از نظر اتوبالانس بودن به نظر من خوبه داشته باشیم .البته این نظر بنده هست نظر حضرتعالی هم برام مورد احترام . سپاس @};- @};-

سه شنبه 26 اردیبهشت1396 - 8:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ba.davood نوشته است:
asadof نوشته است:

سلام جناب اسدف خوب هستین انشاالله نمیخاستم دخالت کنم اینطور که شما میفرمائید نیست نمیشه گفت اسباب بازی اگه خوب مونتاژ بشه با قطعات اورجینال خوب هست و جواب میده بنده کنار فلزجو چنس رو هم دارم لورنز ایکس 3 رو هم دارم جایی که لورنز میزنه با دو تا دستساز هم میزنم فلزجو کمی از لورنز نداره البته به شرط داشتن لوپ خوب چنس هم از نظر اتوبالانس بودن به نظر من خوبه داشته باشیم .البته این نظر بنده هست نظر حضرتعالی هم برام مورد احترام . سپاس @};- @};-

سلام ممنون دوست عزیز امیدوارم شما هم خوب باشید.
دوست عزیز در مورد ساخت و مونتاژ حداقل 7 ساله دارم اینکار رو انجام میدم و با خیلی از مدارات سرو کار داشتم . بنده رو انواع لوپ و کابل کار کردم.
در مورد فلز جو که ما بحثی نداریم قبلا و حالا هم عرض میکنم در حالی که ساختش ساده است و مدار پیچیده ای نیست از ساخت یه امپلی فایر مونو هم راحتره . ولی مدار بسیار خوبی هستش و کارایی زیادی داره به دلیل برنامه نویسی خوب جناب حمید که اوایل خیلی از فروشنده ها به دلیل کساد شدن بازارشون قصد تخریب داشتند.(الان هم که دارند.استفاده می کنند و می فروشند) که بنده دفاع کردم :D
در مورد چنس بنده با بهترین قطعات ساختم ( میتونید تو پستهای قبل مدار بنده رو که با فایبر گلاس ساختم ببینید)حتی مقاومت 1 درصد که اهمش در حد 1 اهم کم یا زیاد بود استفاده نکردم . اما به دلیل استفاده از op37 که بسیار نویز پذیر هستش و بنده بهترین نوع رو سفارش خارج دادم نتیجه خوبی نداشت. هنگام کاوش تو منطقه جنگلی بوق بی مورد میزد.خصوصا اگه جایی پارازیت داشته باشه که بوق اضاف و هرز زیاد داره. در ضمن خوب اگه لورنز و فلز جو دارید. دیگه چنس جایی برای مانور نداره :D در هر حال موفق باشید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 26 اردیبهشت1396 - 9:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
ba.davood نوشته است:
asadof نوشته است:

سلام ممنون دوست عزیز امیدوارم شما هم خوب باشید.
دوست عزیز در مورد ساخت و مونتاژ حداقل 7 ساله دارم اینکار رو انجام میدم و با خیلی از مدارات سرو کار داشتم . بنده رو انواع لوپ و کابل کار کردم.
در مورد فلز جو که ما بحثی نداریم قبلا و حالا هم عرض میکنم در حالی که ساختش ساده است و مدار پیچیده ای نیست از ساخت یه امپلی فایر مونو هم راحتره . ولی مدار بسیار خوبی هستش و کارایی زیادی داره به دلیل برنامه نویسی خوب جناب حمید که اوایل خیلی از فروشنده ها به دلیل کساد شدن بازارشون قصد تخریب داشتند.(الان هم که دارند.استفاده می کنند و می فروشند) که بنده دفاع کردم :D
در مورد چنس بنده با بهترین قطعات ساختم ( میتونید تو پستهای قبل مدار بنده رو که با فایبر گلاس ساختم ببینید)حتی مقاومت 1 درصد که اهمش در حد 1 اهم کم یا زیاد بود استفاده نکردم . اما به دلیل استفاده از op37 که بسیار نویز پذیر هستش و بنده بهترین نوع رو سفارش خارج دادم نتیجه خوبی نداشت. هنگام کاوش تو منطقه جنگلی بوق بی مورد میزد.خصوصا اگه جایی پارازیت داشته باشه که بوق اضاف و هرز زیاد داره. در ضمن خوب اگه لورنز و فلز جو دارید. دیگه چنس جایی برای مانور نداره :D در هر حال موفق باشید.

@};- @};- @};- @};-

سه شنبه 26 اردیبهشت1396 - 7:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقای مهندس عزیز... دوس دارم چنس رو هم بسازم... راستی خازن هاش از چه جنسی بگیرم... تانتالیوم یا مولتی لایر یا mkt یا .... یا اونایی که قطب مثبت و منفی دارن رو الکترولیت بگیرم یا تانتال... تو لیست قطعات ذکر نکرده... چی باشه بهتره؟

پنج شنبه 14 تیر1396 - 1:43am
مدیر کل
مدیر کل

جالبه شما هنوز چند روز نیست به انجمن تشریف آوردین و در حال ساخت چندین مدار مختلف هستین و جالب تر اینکه اول از همه فلزجو رو قبل از حضور در انجمن ساختین و حالا در مورد سایر مدارات سوالات اینجوری میپرسین!!! بهرحال ایشالا که قصد و غرضی ندارین. باید عرض کنم بنده مدتهاست این مدار رو پشتیبانی نمیکنم و مطلب هر چه هست در پست اول بیان شده. اگر واقعا تمایل به ساخت داشتین میتونین از همون فایلها استفاده کنین. ولی مطمئن باشین در برابر فلزجو ارزش ساخت چنس خیلی پایین تر هست.

پنج شنبه 14 تیر1396 - 1:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 489 , 490 , 491 , 492 , 493 , 494 , 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure