انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:38pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 476 , 477 , 478 , 479 , 480 , 481 , 482 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ariamehr1989 نوشته است:
فلزجو یه پیغام میده اولش واقعا دمو هست یا نه؟

اولا مسائل مربوط به هر مدار رو در تاپیک خودش مطرح کنین. در ثانی اگر پست اول اون تاپیک و فایل راهنما رو مطالعه کنین مشخص هست. مختصرا عرض کنم امکانات فنی اون طرح کامل هست و فقط جهت ممانعت از سودجویی فروشندگان محدودیت 300 بار استفاده در نظر گرفته شده که بعد از اتمام براحتی با هر پروگرام مجدد 300 بار دیگه میتونین استفاده کنین. ذکر کلمه دمو هم حالت بازدارنده برای سودجویان داشته.

چهارشنبه 19 خرداد1395 - 1:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بعد از چنس میخوام فلزجو رو درست کنم
راستی مدارم رو چندبار تغییر دادم ولی بازم بوق ممممممممممممممممممممممممممممممممممتد
فایل ورژن پایین از 4. تا 84. رو با همین مدار شما تست کردم ولی بوق ممتد نداشت صدای دکمه هاش هم به خوبی قابل شنیدن بود
ماسفت رو هم تست کردم اتصالی نداشتن حتی بیرون هم آوردم از مدار اما بازم فایده نداشت
همه ترانزیستورها رو با تست دیود victor vc97 تست کردم مشکلی نداشتن
:(( :(( :(( :(( :( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(

جمعه 21 خرداد1395 - 10:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

فلزجو اخرشه اثلا حریف نداره :ymsmug:

پنج شنبه 10 تیر1395 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariamehr1989 نوشته است:
راستی مدارم رو چندبار تغییر دادم ولی بازم بوق ممممممممممممممممممممممممممممممممممتد
فایل ورژن پایین از 4. تا 84. رو با همین مدار شما تست کردم ولی بوق ممتد نداشت صدای دکمه هاش هم به خوبی قابل شنیدن بود
ماسفت رو هم تست کردم اتصالی نداشتن حتی بیرون هم آوردم از مدار اما بازم فایده نداشت
:(( :(( :(( :(( :( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(

سلام
من مدار اماده اش رو دارم خواستید بهت بدم خیال خودت رو راحت کن. در ضمن دنبال چنس نباش فلز جو بهتره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 15 مرداد1395 - 12:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
ariamehr1989 نوشته است:
:(( :

سلام آریا مهر عزی ای سی 7660 تو سوخته اونو عوض کنی صداش قطع میشه

پنج شنبه 25 شهریور1395 - 11:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

loyal.866 نوشته است:
asadof نوشته است:
ariamehr1989 نوشته است:
:(( :

سلام آریا مهر عزی ای سی 7660 تو سوخته اونو عوض کنی صداش قطع میشه

سلام loyal 866
من برای یه ربات می خواستم درستش کنم دنبال عمق نهایت 1 متر هستم ولی چیزی که مهمه اینه که تو فایل توضیحات مهندس حمید نوشته بدون آی سی های op amp و 7660 هم نباید بوق ممتد داشته باشه مدار.
در ضمن من مدارم یه مشکل داشت اونم مقاومت های مدار بود لیست مقاومت ها رو از پی دی اف اصلی(اندی) گرفتم مثلا تو لیست قطعات پی دی اف اصلی یه مقاومت 470k هست ولی تو پی دی اف مهندس حمید 1.5 مگا اهم
من اون 470 رو گذاشتم تو برد!! X_X
الان می خوام عوض کنم کل مقاومت ها رو شاید درست شد.
مدار فلز جو هم خوبه فیلم هاش رو دیدم جون میده واسه ربات.!!

سه شنبه 30 شهریور1395 - 10:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

نقل قول:
سلام loyal 866
من برای یه ربات می خواستم درستش کنم دنبال عمق نهایت 1 متر هستم ولی چیزی که مهمه اینه که تو فایل توضیحات مهندس حمید نوشته بدون آی سی های op amp و 7660 هم نباید بوق ممتد داشته باشه مدار.
در ضمن من مدارم یه مشکل داشت اونم مقاومت های مدار بود لیست مقاومت ها رو از پی دی اف اصلی(اندی) گرفتم مثلا تو لیست قطعات پی دی اف اصلی یه مقاومت 470k هست ولی تو پی دی اف مهندس حمید 1.5 مگا اهم
من اون 470 رو گذاشتم تو برد!! X_X
الان می خوام عوض کنم کل مقاومت ها رو شاید درست شد.
مدار فلز جو هم خوبه فیلم هاش رو دیدم جون میده واسه ربات.!!

سلام آریا مهر عزیز
من چنس رو با مدار مهندس حمید درست کردم خیلی هم خوب جواب داد خوب هم کار میکرد وقتی ولتاژ مدار رو کمی زیاد کردم دیگه سنسی نداشت فقط بوق ممتد میداد ولی مسئله بوق ممتد سر منم اومده وقتی تمام ای سی ها رو میذاشتم بوق ممتد داشتم وقتی ای سی 7660 رو عوض کردم بوق ممتد قطع شد به مقاومتها دست نزن همونی که مهندس حمید گفته درسته من الانم با چنس کار میکنم و خیلی هم راضیم
اما از وقتی مدار فلزجو استاد حمید رو درست کردم دیگه چنس رو کنار گذاشتم انصافا مدار فلزجو حرف نداره از اینجا از استاد حمید تشکر میکنم که زحمت های زیادی واسه ماها میکشه ممنونم استاد

سه شنبه 30 شهریور1395 - 1:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دمت گرم فقط یه سوال من قبلا پرسیدم از بچه ها اونم اینکه بدون آی سی ۷۶۶۲ و اون دوتای دیگه مدار نبا یدبوق ممتد داشته باشه زمانی که فقط میکرو داخل مدار هست و این ربطی به ۷۶۶۲ نداره

سه شنبه 30 شهریور1395 - 2:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دارم کم کم میرم سراغ فلز جو
این چنس هم میخوام درست کنم ولی خداییش دارم شاخ درمیارم آخه چه وضعشه !!بوق ممتد

سه شنبه 30 شهریور1395 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ariamehr1989 نوشته است:
دمت گرم فقط یه سوال من قبلا پرسیدم از بچه ها اونم اینکه بدون آی سی ۷۶۶۲ و اون دوتای دیگه مدار نبا یدبوق ممتد داشته باشه زمانی که فقط میکرو داخل مدار هست و این ربطی به ۷۶۶۲ نداره

آریا مهر عزیز تو یبار ای سی 7660 رو عوض کن با ولتاژ کم بدون آدابتور استفاده کن تا وقتی ای سی mcp3201 رو جا نزنی بازم بوق ممتد خواهی داشت قبلا گفتم یبار هم سرم اومده یه هفته طول کشید تا بفهمم دردش چیه چون تمام قطعاتشو یکی یکی عوض کردم آخرش فهمیدم عیب از 7660 هست مال تو هم میتونه از 7660 یا mcp3201 باشه

سه شنبه 30 شهریور1395 - 7:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 476 , 477 , 478 , 479 , 480 , 481 , 482 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure