انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:00pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 475 , 476 , 477 , 478 , 479 , 480 , 481 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

p00rr11a نوشته است:
دوستان من هم چنس و هم فلز جو رو با بهترین قطعات با کمک دوستم که تو انجمن هستن ساختم اما چنس تو تست بهتر جواب داد
سینی استیل ۲۰ در ۲۰ رو چنس تو ۱۸۰ سنس میکنه
فلزجو تو ۷۰

خسته نباشید. :D :))

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 1 بهمن1394 - 2:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

p00rr11a نوشته است:
دوستان من هم چنس و هم فلز جو رو با بهترین قطعات با کمک دوستم که تو انجمن هستن ساختم اما چنس تو تست بهتر جواب داد
سینی استیل ۲۰ در ۲۰ رو چنس تو ۱۸۰ سنس میکنه
فلزجو تو ۷۰

:D :)) :))

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 3 بهمن1394 - 1:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

1426539 نوشته است:
ariamehr1989 نوشته است:
سلام به دوستای خوبم
فقط یه سوال اساسی دارم تو روخدا جواب بدین کارم گیره.
این که در راه اندازی اولیه مدار آیا درسته که وقتی فقط آی سی میکرو درمدارباشه بوق ممتد نداریم؟
از کسایی که مدارشون سالم هستش خواهش میکنم تست کنن که وقتی لوپ و سه آی سی ۷۶۶۰ ۵۵۳۴ ۷۸۱۶ درمدارنباشن و "فقط" میکرو درمدار نصب باشه آیا بوق ممتد داره مداریانه؟

نه دوست عزیز وقتی میکرو به تنهایی روی مدار باشه نباید صدای بوقی داشته باشین در غیر اینصورت یا میکرو معیوب هست یا پروگرام به درستی صورت نگرفته.موفق باشین

دمت گرم

سه شنبه 28 اردیبهشت1395 - 12:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پروگرام درست صورت گرفته!چون تمام منوها درست اجرا میشه فقط تنها چیزی که اعصابم رو خورد کرده صدای بوق ممتد هست که هیچ جوره درست نمیشه.از فیبر چاپی که دوستان با پروتئوس کشیدن استفاده کنم درست میشه؟

سه شنبه 4 خرداد1395 - 2:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم میکروکنترلر
فقط زمانی صداش قطع میشه که از هگز ورژن پایین استفاده میکنم ولی با اون هم سنس نداره مدار.
دیگه نمیدونم چکارکنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 6 خرداد1395 - 1:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط میخوام بدونم اگه منو درست اجرا بشه آیا بازم میشه گفت میکرو سالم نیست؟لااقل مطمئن بشم از میکرو!
چون تنها جایی که گیر کردم همین جاست دمتون گرم این رو جواب بدین ممنون میشم.
من بیشتر روی آمپلیفایر کار کردم و پروژهای میکرو avr
تا حالا فلزیاب درست نکردم

پنج شنبه 6 خرداد1395 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariamehr1989 نوشته است:
اینم میکروکنترلر
فقط زمانی صداش قطع میشه که از هگز ورژن پایین استفاده میکنم ولی با اون هم سنس نداره مدار.
دیگه نمیدونم چکارکنم

دوست عزیز این مدارو با احترام ببوسش بزار تو انبار چون واقعا هیچ کارایی نداره خیلی خیلی بیثبات کاها به خود ادمم میزنه (-|

شنبه 8 خرداد1395 - 4:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باشه میزارم تو انبار!ولی گیر دادم که اول کار کنه بعد تا کار نکنه سراغ مدار بعدی نمیرم.
فک کنم از نظر شما فلزیاب فلزجو از همه بهتره؟درسته؟

جمعه 14 خرداد1395 - 7:37pm
مدیر کل
مدیر کل

در این مدار وقتی منو درست کار بکنه میشه گفت مشکل از میکرو نیست! بوق ممتد میتونه از مشکل در ایسی ADS7816 یا OP37 و البته بسیاری از قطعات اطرافشون و حتی ماسفتها باشه. در عین حال باید حتما لوپ مناسب این مدار رو ساخته باشین تا بتونه درست عمل کنه. در نهایت باید تنظیم گارد رو در منو تا جایی بالا ببرین که مناسب اون لوپ باشه و شروع به کار کنه. در بسیاری از این حالات اگر مشکلی باشه بوق ممتد خواهید داشت.
کلا همونطور که در پست اول این تاپیک هم ذکر کردم با توجه به وجود مدار فلزجو و برتری زیادی که نسبت به چنس داره ؛ ساخت چنس رو توصیه نمیکنم. پالسی فلزجو امکانات به مراتب بیشتر ؛ تفکیک بسیار دقیق تر ؛ ثبات بیشتر و برد بیشتری داره و در عین حال راحت تر راه میفته! طبیعیه در این شرایط دلیل فنی برای ساخت و بهره برداری از چنس وجود نداره.

جمعه 14 خرداد1395 - 7:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فلزجو یه پیغام میده اولش واقعا دمو هست یا نه؟

چهارشنبه 19 خرداد1395 - 1:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 475 , 476 , 477 , 478 , 479 , 480 , 481 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 105 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure