انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:50am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 472 , 473 , 474 , 475 , 476 , 477 , 478 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ariamehr1989 نوشته است:
سلام

لطفا کسی بگه این مشکل رو چجوری حل کنم ! دستگاه بوق ممتد داره چه با آی سی های آپ امپ و لوپ و چه بدون اونا.ولتاژهادرست هستند ال سی دی همه چیز رو نشون میده!فیوز بیت ها درست پروگرم شدن.قطعی یا اتصالی نداره.دوسرکویل ولتاژ یا فرکانسی نیست.همه خازهای نانو رو عدسی زدم

دوست عزیز شما در بیرون از منزل این مسعله رو چک کن و عدد گارد رو بالاتر ببر ببین مشکلت حل میشه یانه.فایل توضیحات مهندس حمید عزیز هم در پست اول و صفحه اول تاپیک هست دانلودش کن کمک کننده هست.

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

جمعه 3 مهر1394 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
من وقتی ۷۶۶۰ رو ترکوندم مدارم مثل شما بوق ممتد داشت

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 4 مهر1394 - 10:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستای گلم خیلی ممنون ازاینکه جواب دادین
مدار رو بیرون از خونه هم تست کردم ولی بازم نشد.طبق توضیحات مهندس حمید مدار موقع نصب میکرو بدون بقیه آی سی هانباید بوق ممتد داشته باشه در صورتی که مدارم این مشکل روداره.حتی دوباره پروگرمش کردم این دفعه روی بردبورد بستم قسمت ال سی دی با قسمت صدا رو بازهم بوق ممتد داره.کلیه قسمت های منو هم کارمیکنند.تنها چیزی که من فهمیدم یا مشکل از فایل هگزه!یاپروگرامر اطلاعات هگز رو بد انتقال میده که این محاله!یا آی سی میکرو خرابه!در ضمن من فایل ورژن 0.4 رو ریختم داخل میکرو دیگه بوق ممتد نداشت ولی سنس نمیکرد.لطافا بگین من چکارکنم؟
ولتاژهای مدارهم همشون درستن نه قطعی نه اتصالی نداره. مدارم.
برنامه نویسی کارکردم وتاحالاصدباربرنامه خودم نوشتم وپروگرم کردم .ولی اینجوریش رو ندیده بودم!

یکشنبه 5 مهر1394 - 4:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان توجه کنین مدارمن قبل ازاینکه اون سه تا آی سی هشت پایه رو واردمدارکنم بوق ممتد دارم.تغییر گارد یا حساسیت فایده ای نداشت.ازکسایی که مدارشون سالمه لطفا بگین میکروروازکجاگرفتین!من احتمال زیاد میگم از میکروهستش
مدارشما قبل از اینکه آی سی ۷۶۶۲ رو نصب کنید بوق ممتد داشت؟

دوشنبه 6 مهر1394 - 5:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام دوست من بله قبل نصب ۷۶۶۲ بوق ممتد داشتم.
اول روی مدار ۷۶۶۰ بود ترکید ۷۶۶۲سفارش دادک برام اومد صدا درست شد مدار خوبیه

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 11 مهر1394 - 5:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان توجه کنین منظورم اینه که قبل ازاین که بخوای ۷۶۶۰ یا ۷۶۶۲ رو نصب کنی تو سوکت بازم بوق ممتد کسی داره منظورم فقط نصب آی سی میکرو هستش یعنی بدون بقیه آی سی ها .چون طبق توضیحات مهندس حمید با نصب فقط آی سی میکرو نبااااااااااید بوق ممتد داشته باشیم.من احتمال زیاد میگم آی سی میکرو تقلبی هستش

چهارشنبه 15 مهر1394 - 3:50am
کاربر فعال
کاربر فعال

ازبچه هایی که مدارشون سالمه خواهش میکنم کمکم کنن یک بار فقط آی سی میکرو رو نصب کنن ومدار رو روشنش کنن بدون آی سی ۷۶۶۲. ۵۵۳۴. ۷۸۱۶. دراین صورت چک کنن که بوق ممتد داره مدارشون؟

پنج شنبه 16 مهر1394 - 4:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر دوستان در مورد بوق ممتد اتصالی در مدار باعث میشه ای سی ۷۶۶۰ بسوزه و دستگاه بوق ممتد داشته باشه این ای سی که یک مبدل هست بهتره از نوع ۷۶۶۲ استفاده بشه که توان ۱۸ ولتی داره و نوع ۷۶۶۰ هم که دارای ولتاژ ۱۰ ولتی هست که متاسفانه با ولتاژ ۱۲ ولتی هم داغ میکنه و زود میسوزه و باعث بروز بوق ممتد میشه شما این ای سی رو تعویض کنید ای سی بعدی هم ای سی قسمت گیرنده مدار هست که باعث بوق ممتد میشه

پنج شنبه 23 مهر1394 - 6:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اساتید گرانقدر سلام
من چنس رو ساختم تا دیشبم خوب بود
اومدم لوپ رو با اسپری کربن شیلد کردم اما دیگه سنس نکرد
بعد اون باطریم خالی شد میزدم به شارژ شارژ میشد وقتی وصل میکردم به دستگاه سریع ظرف ۲دقیقه خالی میشد لوپ رو جدا کردم اما بازم خالی میشد
الانم صفحه نمایشگرم روشن میشه اما تمام خونه هاش پرن گاهی وقتها هم عدد و حروف نامفهوم نشون میده
میشه راهنماییم کنید

شنبه 25 مهر1394 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

p00rr11a نوشته است:
اساتید گرانقدر سلام
من چنس رو ساختم تا دیشبم خوب بود
اومدم لوپ رو با اسپری کربن شیلد کردم اما دیگه سنس نکرد
بعد اون باطریم خالی شد میزدم به شارژ شارژ میشد وقتی وصل میکردم به دستگاه سریع ظرف ۲دقیقه خالی میشد لوپ رو جدا کردم اما بازم خالی میشد
الانم صفحه نمایشگرم روشن میشه اما تمام خونه هاش پرن گاهی وقتها هم عدد و حروف نامفهوم نشون میده
میشه راهنماییم کنید

دوست عزیز وقتی باطری خالی میشه یعنی قسمتی از مدارت داره جریان بیش از حدی میکشه و خیلی راحت هم میشه فهمید چون همون قسمت گرم میشه و البته برای شما احتمال زیاد ماسفت های مدارت اسیب دیدن اون قسمت رو بررسی بفرما

شنبه 25 مهر1394 - 9:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 472 , 473 , 474 , 475 , 476 , 477 , 478 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure