انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:19pm

پاسخ به موضوع  [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 28  بعدی
 فلزیاب Clone PI-2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوباره مدارو ساختم اندفعه صداو نور دارم ولی بازم ۴۴۴ داغ میکنه و خازن ۲۲۰۰ میکرو ویز ویز میکنه :-\ انگار این مدارد نمیخواد راه بیوفته :-w دوستانی که مدارو ساختن خواهشا یه عکس از مدار بزارن

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 6:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام دوستان این هم clonpi-2 من تو زمین تستش کردم ثباتش عالی بود اگه تونستم فیلم هم میزارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خسته نباشید ابی جان این مدار چقدر برد داره ؟ :ymhug:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 7:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فکر کنم دشتی تو کاره وقتی کار به تشت میرشه اهرم فشاری مانع تشت میشه دادن وعده وعید وچیزهای دیگه (دکمه کیبوردم خرابه )

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 9:50pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مقدسی نوشته است:
فکر کنم دشتی تو کاره وقتی کار به تشت میرشه اهرم فشاری مانع تشت میشه دادن وعده وعید وچیزهای دیگه (دکمه کیبوردم خرابه )

مقدسی جان این درسته : فکر کنم دستی تو کاره وقتی کار به تست میرسه اهرم فشاری مانع تست میشه دادن وعده وعید و چیزهای دیگه :))
دوست عزیز از کیبورد مجازی استفاده کن خوب :D
دوستان که این مدار رو ساختن لطف کنن در باره کویل هم اطلاعاتشو بزارن , تشکر

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقادرست شد اقا بگذریم منظور اینکه اصلا ما یه تست درست حسابی ندیدیم کلون پی ای تا پارسال معروف به سکه یاب بود ساختیم چیزی نیافتیم بی ار ا ن ساختیم 60 سانت نزد چنس رو من سه سال پی از سایت صفایی درست کردم باز همین طور جزیان با اون مهندس گفتیم گفت که فلزیاب باغچه ایی هستش یا اینکه بچه هایی که فلزیاب میسازنند دارن اغراق میکنند چنان چیزی نیست که میگن وخجالتون میاد تست بزارند یا نمیزارندتستشون بزارند ما موندیم به خدا هرچی ازسایت ساختیم یا ناپایدار بود یا کم میزد یا میزدولی توخاک کم میاورد

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لوپش ظرفیتش از ۴٠٠ پایین تر باشه بردش بیشتره برای من با لوپ 19 سانت که ظرفیتش ٣٨٠ میکرو هست یک النگو رو از ٨٠ سانت سنس میکنه البته داخل خونه و من بیرون با لوپ ١ در یک هم تستش کردم ثباتش خوبه و یک سینی 20 در ٢٠ رو نزدیک به ١.٩٠ با همون لوپ ١٩ سانت سنس میکرد

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابی جان ممنون که عکس گذاشتی اگه امکانش هست ازخوده مدار عکس بزار یه چیز دیگه اون ولوم مولتی ترنه کارش چیه و کجا وصل میشه؟

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 11:13pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
لوپش ظرفیتش از ۴٠٠ پایین تر باشه بردش بیشتره برای من با لوپ 19 سانت که ظرفیتش ٣٨٠ میکرو هست یک النگو رو از ٨٠ سانت سنس میکنه البته داخل خونه و من بیرون با لوپ ١ در یک هم تستش کردم ثباتش خوبه و یک سینی 20 در ٢٠ رو نزدیک به ١.٩٠ با همون لوپ ١٩ سانت سنس میکرد

ابی جان , کویل با سیم نمره چنده ؟ اهمش چنده ؟ تشکر

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ebi-gold نوشته است:

جناب ebi gold
یک سینی 20 در ٢٠ رو نزدیک به ١.٩٠ با همون لوپ ١٩ سانت سنس
این تستی که گفتی مطمئنی درسته ؟

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 11:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 0094 , behzad1363 , Taaak و 112 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure