انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 4:41pm

پاسخ به موضوع  [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 28  بعدی
 فلزیاب Clone PI-2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد جان بابت توضيحاتت ممنون و بايد عرض کنم شايد ده درصى از چنس قويتر باشه اما ازلحاظ تفکيک مداری به پاى چنس نميرسه درهرصورت ممنون ميشم کل اطلاعات تکميلی ساخت مدار رو با همه تغييرات آپ کنی تا هم بنده و هم ديگر دوستان استفاده کنند

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 1:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

arash99 نوشته است:
محمد جان بابت توضيحاتت ممنون و بايد عرض کنم شايد ده درصى از چنس قويتر باشه اما ازلحاظ تفکيک مداری به پاى چنس نميرسه درهرصورت ممنون ميشم کل اطلاعات تکميلی ساخت مدار رو با همه تغييرات آپ کنی تا هم بنده و هم ديگر دوستان استفاده کنند

دوستان خواهشنا اطلاعات ساخت این مدار بهمراه پارت لیست رو زحمت بکشن اینجا بزارن , یه سوال با توجه به نداشتن تفکیک این مدار , برتری اون نسبت به tl12000 چیه ؟ تشکر

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 1:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شايدبرتريش به اينه که دستگاه با هر لوپی مچ شده و اتومات با هرخاکى در اصطلاح نال يا تنظيم ميشه البته اين چيزی هست که از دوستان شنيدم

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 1:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان از روی شماتیک ؛ پارت لیست رو تهیه کردم فقط اون دو تا مقاومت R5 و R6 که علامت ؟ چیه؟ , تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط ارتین در چهارشنبه 14 خرداد1393 - 3:43pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 2:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
دوستان از روی شماتیک ؛ پارت لیست رو تهیه کردم فقط ولتاژ خازن الکترولیتی مشخص نیست چند ولته ؟ اونهای که مدار رو ساختن لطف کنند قطعات مشابه رو هم به لیست اضافه کنید , تشکر

عزيزم من همرو ١٦ ولت زدم.فقط اي سي ٤٤٤ گيرم نيومد مشابشو زدم كه smd ٤٤١ بود و پدرم در اومد تا پايه هاشو زدم،تفكيك داره كه فقط با ال سيدي ميشه فهميد،نسبت به منو چنس يه گزينه جديد هم داره برا صدا هست كه ٢ تا حالت داره.من چنس و brn و كلون ٢ رو درست كردم درسته مدار بايد لوپ استاندارد بايد باشه ولي اين كلون واقعا معركست از لحاظ ثبات فقط لوپم ايراد داره عمق كمه يه سكه ٢٠٠ تومني رو ٢٥ سانت ميزنه،فقط حتما حواستون باشه اون مداره كه تو صفحه ١ هست باشه مداره ٢ رو هستش و درستش نكنيد اصلا،تو صفحه ٧ يا ٨ يه فايل توسط كاوشگر عزيز گزاشته شده با پسوند lay اون يك رو هستش و جامپراش زيادن اونو درست كنيد،اگه مشكل داريد بگيد ولتاژ گيري ميكنم بهتون ميگم،در ضمن مشكل brn رو داره كه داغ شدن مقاومت 27 هستش كه با نصب بلند گو داغ ميشه حتما يه مقاومت سر راه بيس ترانزيستور بلندگو بزارين،درستش كنيد با من كه راضي ميشين ازش معركست به خدا

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 3:21pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mzzzzzzz نوشته است:
ارتین نوشته است:
دوستان از روی شماتیک ؛ پارت لیست رو تهیه کردم فقط ولتاژ خازن الکترولیتی مشخص نیست چند ولته ؟ اونهای که مدار رو ساختن لطف کنند قطعات مشابه رو هم به لیست اضافه کنید , تشکر

عزيزم من همرو ١٦ ولت زدم.فقط اي سي ٤٤٤ گيرم نيومد مشابشو زدم كه smd ٤٤١ بود و پدرم در اومد تا پايه هاشو زدم،تفكيك داره كه فقط با ال سيدي ميشه فهميد،نسبت به منو چنس يه گزينه جديد هم داره برا صدا هست كه ٢ تا حالت داره.من چنس و brn و كلون ٢ رو درست كردم درسته مدار بايد لوپ استاندارد بايد باشه ولي اين كلون واقعا معركست از لحاظ ثبات فقط لوپم ايراد داره عمق كمه يه سكه ٢٠٠ تومني رو ٢٥ سانت ميزنه،فقط حتما حواستون باشه اون مداره كه تو صفحه ١ هست باشه مداره ٢ رو هستش و درستش نكنيد اصلا،تو صفحه ٧ يا ٨ يه فايل توسط كاوشگر عزيز گزاشته شده با پسوند lay اون يك رو هستش و جامپراش زيادن اونو درست كنيد،اگه مشكل داريد بگيد ولتاژ گيري ميكنم بهتون ميگم،در ضمن مشكل brn رو داره كه داغ شدن مقاومت 27 هستش كه با نصب بلند گو داغ ميشه حتما يه مقاومت سر راه بيس ترانزيستور بلندگو بزارين،درستش كنيد با من كه راضي ميشين ازش معركست به خدا

دوستان صرف جهت اطلاع فایلی که اقای کاوشگر تو صفحه 10گذاشته از اون استفاده کنید

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 3:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
دوستان از روی شماتیک ؛ پارت لیست رو تهیه کردم فقط اون دو تا مقاومت R5 و R6 که علامت ؟ چیه؟ , تشکر

ارتين عزيز من r٥ رو ٢٠ اهم معمولي زدم و r٦ هم پتانسيومتر ١ كيلو مولتي ترن زدم،اين مدار ٢ تا پتانسيومتر داره يكي واسه تنظيم حساسيته يكيم واسه مشخص سازي ال سي ديه

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم تمام اطلاعات ساختو یکجا میزارم و پی سی بیم اون فایلی که lay هست استفاده کنید اونی پی سی بی که تو پی دی اف هست کامل نیست لوپم لوپه چنسه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 7:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mamad13 نوشته است:
اینم تمام اطلاعات ساختو یکجا میزارم و پی سی بیم اون فایلی که lay هست استفاده کنید اونی پی سی بی که تو پی دی اف هست کامل نیست لوپم لوپه چنسه

محمد جان زحمت کشیدی , این فایل lay با پرتئوس 8 باز نمیشه چرا؟
دوستان r5 تو پارت لیست اشتباه نوشته 20k , بیست اهم درسته , ببخشید

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین جان با Sprint-Layout60_Viewer بازش کن

چهارشنبه 14 خرداد1393 - 10:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 , mnbvcxzaqwsx و 77 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure