انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت1403 - 4:03pm

پاسخ به موضوع  [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 28  بعدی
 فلزیاب Clone PI-2 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان عزیز میشه لطف کنید پارت لیست این مدار رو بزارید.تو شماتیک خیلی قطعات واضح نیستند.ممنون

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 11:23am
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
اقا ارتین توضیح در مورد چی میخواستین بدم من از سیم نمره ٨٠ استفاده کردم و سیم پیچ رو هم تخت درست کردم با طرفیت نزدیک به ۴٠٠ یک کم درگیر دلتا پالس ٣ هستم که بردشو زیادتر کنم قیما تفکیک دلتا ٣ رو کامل درست کردم دلتا ٣ رو انشا الاه امروز تمومش کنم فیلم کلون رو میزارم

احسنت بر آقای ابی گلد ، امیدوارم که تلاش های شما موفقیت آمیز باشه و به دوستان خودتون هم کمک کنید :ymapplause:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 12:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم هر کمکی از دستم بر بیاد برای دوستان انجام میدم من دیگه اینقدر از تهران قطعه برای فلزیاب خریدم که فکر کنم نزدیک به ١٠٠٠ قطعه از فلزیاب رو داشته باشم رنج کامل مقاومت ١ در صد و همه ترانزیستورها و ایسی ها رو دارم فکر کنم بتونم یک فروشگاه اینترنتی بزنم قصد دارم این کار رو بکنم ولی تو اینجا فکر نکنم اساتید اجازه بدن اگر میشد که دیگه بچه های انجمن از سردر گمی و اینکه از کجا قطعه تهیه کنند راحت میشدند چون خودم این سر در گمی و الاف شدن رو ۴ سال پیش کشیدم من برای خرید ایسی همین کلون کهmcp3201 بود ٣بار از تهران خریدم که تغلبی بود دیگه ناچار شدم از طریق یک رابط که تو چین بود این ایسی رو سفارش بدم این رابط رو هم خیلی تصادفی پیداش کردم چون بردهای جرثقیل یک شرکت رو که به جریمه افتاده بود و خراب بود رو براش تعمییر کردم تو ١ ساعت جرثقیلشون رو راه انداختم خیلی خوشش اومد و به من گفت که هر وقت قطعه از چین خواست

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 10:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
ممنونم هر کمکی از دستم بر بیاد برای دوستان انجام میدم من دیگه اینقدر از تهران قطعه برای فلزیاب خریدم که فکر کنم نزدیک به ١٠٠٠ قطعه از فلزیاب رو داشته باشم رنج کامل مقاومت ١ در صد و همه ترانزیستورها و ایسی ها رو دارم فکر کنم بتونم یک فروشگاه اینترنتی بزنم قصد دارم این کار رو بکنم ولی تو اینجا فکر نکنم اساتید اجازه بدن اگر میشد که دیگه بچه های انجمن از سردر گمی و اینکه از کجا قطعه تهیه کنند راحت میشدند چون خودم این سر در گمی و الاف شدن رو ۴ سال پیش کشیدم من برای خرید ایسی همین کلون کهmcp3201 بود ٣بار از تهران خریدم که تغلبی بود دیگه ناچار شدم از طریق یک رابط که تو چین بود این ایسی رو سفارش بدم این رابط رو هم خیلی تصادفی پیداش کردم چون بردهای جرثقیل یک شرکت رو که به جریمه افتاده بود و خراب بود رو براش تعمییر کردم تو ١ ساعت جرثقیلشون رو راه انداختم خیلی خوشش اومد و به من گفت که هر وقت قطعه از چین خواست

ابي جان ، با توجه به تلاش جنابعالي در ساخت اين مدار و موفقيت حاصل شده بريا شما ، همانطوريكه دوستان اشاره كردن ، اگه لطف كني يه پارت ليست از قطعاتي كه استفاده كردي براي اين مدار بدي خيلي عاليه ، بابت فروشگاه قطعات براي انجمن خودمون يكي از ضرورياته ، ايشاله هم اقا حميد و اقا مجتبي بابت اين موضوع فروشگاه قطعات هم موافقت مي كنن ، با تشكر

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم آقا آرتین اگه خودمون فروشگاه داشته باشیم که عالی میشه در مورد قطعات روی شماتیک کدوم قطعه معلوم نیست به من بگید من فردا سعی میکن پارت لیست رو بزارم روی a4 نوشتم فردا مغازه رفتم برای بچه ها میزارم پارت لیست رو

پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابی جان اگه امکانش هست شماتیک و پی سی بی که خودتون استفاده کردیدو قرار بدید اگرم وقت ندارید پارت لیستو در بیارید اطلاعاتو بزارید من درش میارم

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 12:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ebi gold
میگم تونستی فیلم تست رو اماده کنی؟

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی این چند روز میرم سر زمین ٢ تا جای نسخه دار دارم این ٢ تا جا رو برم ببینم چی میشه چشم فیلم هم میزارم پارت لیستم دارم اماده میکنم

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 8:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم چشم ما منتظریم انشاالله نتیجه خوبی بگیری راستی دلتا3 هم جواب داد و راه افتاد؟

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 1:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی کار دلتا ٣ رو تموم کردم

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 10:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure