انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 11:24pm

پاسخ به موضوع  [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 28  بعدی
 فلزیاب Clone PI-2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
کاوشگر جان , منظورم فرق بین این مدار و مداری که اقا مهدی گذاشته چیه ؟ چون اینجا این Clone PI-2 هستش ولی مداری که اقا مهدی گذاشتن Clone PI هست

آهان الان منظورتونو متوجه شدم
اون کلونی که آقا مهدی گذاشتن تفکیک نداره ولی این کلون یک لاین اضافه داره که من شنیدم برا تفکیک هستش
کلون آقا مهدی با آیسی pic هستش ولی این با atmega 32کار میکنه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 5:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این کلون تفکیک هم داره تفکیکش به این صورته که شما اول اون مولتی ترین ١٠ دور رو باید با لوپ خودتون جوری ستش کنید که نمودار پاینی روی ال سی دی موقع سنس فلزات مختلف حرکت داشته باشه تفکیکش اگر خوب تنظیم بشه عالی جواب میده من یک مقدار در گیر کارم نتونستم فیلم تهیه کنم ولی سعی میکنم به زودی فیلم تست رو هم بزارم
g

سه شنبه 8 اردیبهشت1393 - 12:36am
مدیر سایت
مدیر سایت

ebi-gold نوشته است:
دوستان این کلون تفکیک هم داره تفکیکش به این صورته که شما اول اون مولتی ترین ١٠ دور رو باید با لوپ خودتون جوری ستش کنید که نمودار پاینی روی ال سی دی موقع سنس فلزات مختلف حرکت داشته باشه تفکیکش اگر خوب تنظیم بشه عالی جواب میده من یک مقدار در گیر کارم نتونستم فیلم تهیه کنم ولی سعی میکنم به زودی فیلم تست رو هم بزارم
g

ابي جان ميشه لطف كني پارت ليست قطعاتي رو كه براي مدارت استفاده كردي بزاري تو سايت ، از كدوم فايل هگز استفاده كردي ؟ جايگزين اين قطعات از چي استفاده كردي ؟ ADG444 ، BSN304 ، BF423 ، BF422 ، درباره اهم و ظرفيت كويل و نوع سيم و اندازه كويل هم بي زحمت يه توضيحي بدين ، تشكر

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
قطعات مشابه برای این مدار
BF422 - BC546, BC547, C1815, КТ3102...
BF423 - BC556, BC557, A733, КТ3107...
BSN304 - BS170, 2N7000, 2N7002, КП501, КП505

ADG444 - ADG441, DG444, DG441, DG201, DG211

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
ebi-gold نوشته است:
لوپش ظرفیتش از ۴٠٠ پایین تر باشه بردش بیشتره برای من با لوپ 19 سانت که ظرفیتش ٣٨٠ میکرو هست یک النگو رو از ٨٠ سانت سنس میکنه البته داخل خونه و من بیرون با لوپ ١ در یک هم تستش کردم ثباتش خوبه و یک سینی 20 در ٢٠ رو نزدیک به ١.٩٠ با همون لوپ ١٩ سانت سنس میکرد

جناب ebi gold
یک سینی 20 در ٢٠ رو نزدیک به ١.٩٠ با همون لوپ ١٩ سانت سنس
این تستی که گفتی مطمئنی درسته ؟

:-o این یعنی آخرش دیگه
با لوپ یک متری قدرتش چی میشه ؟ الله اکبر

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
davood_zzz نوشته است:
mahdi8877 نوشته است:
ebi-gold نوشته است:
لوپش ظرفیتش از ۴٠٠ پایین تر باشه بردش بیشتره برای من با لوپ 19 سانت که ظرفیتش ٣٨٠ میکرو هست یک النگو رو از ٨٠ سانت سنس میکنه البته داخل خونه و من بیرون با لوپ ١ در یک هم تستش کردم ثباتش خوبه و یک سینی 20 در ٢٠ رو نزدیک به ١.٩٠ با همون لوپ ١٩ سانت سنس میکرد

جناب ebi gold
یک سینی 20 در ٢٠ رو نزدیک به ١.٩٠ با همون لوپ ١٩ سانت سنس
این تستی که گفتی مطمئنی درسته ؟

:-o این یعنی آخرش دیگه
با لوپ یک متری قدرتش چی میشه ؟ الله اکبر

دوستان اشتباه متوجه شدید بنده خدا گفت با لوپ 1*1 یک سینی رو تا 190 سنس کردم
یه تقاضای نامربوط هم دارم اگر در مورد ساخت لوپ مدار 12 رگولاتور اطلاعات دارید یه سر به اینجا بزنید ما التماس دعا داریم ;)
viewtopic.php?f=28&t=216&start=10

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من با گوشی تو سایت بودم به جای ١.۶٠ نوشتم ١.٩٠

سه شنبه 9 اردیبهشت1393 - 11:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ارتین نوشته است:
ebi-gold نوشته است:
g

ابي جان ميشه لطف كني پارت ليست قطعاتي رو كه براي مدارت استفاده كردي بزاري تو سايت ، از كدوم فايل هگز استفاده كردي ؟ جايگزين اين قطعات از چي استفاده كردي ؟ ADG444 ، BSN304 ، BF423 ، BF422 ، درباره اهم و ظرفيت كويل و نوع سيم و اندازه كويل هم بي زحمت يه توضيحي بدين ، تشكر

ابی جان , شما 1.60 رو با لوپ 19 سانتی زدی ؟ تو پست بالا خواهشی کردم ازتون , میشه لطف کنی توضیح بدین ؟ تشکر

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 12:00am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهندسین عزیز سلام.خسته نباشید.یه درخواست کوچولو دارم.من تو مداراتی که مهندس حمید میزارن یه چیزو خیلی دوس دارم و اونم نظم تو قرار دادن فایل pcb و پارت لیست هست که تو 2 تا مداری که از ایشون دیدم لذت بردم آخه تو صفحه اول هر 2 تاپیک سلیس و روان توضیح داده بودن ولی متاسفانه بقیه مدارها مثل همین مدار پارت لیست تو یه صفحس pcb تو یه صفحه دیگه و ...ببخشید جسارت میکنم ولی اگه اشکال نداره واسه بقیه تاپیک ها این رعایت شه.ممنون وببخشید که جسارت کردم

چهارشنبه 9 اردیبهشت1393 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ارتین توضیح در مورد چی میخواستین بدم من از سیم نمره ٨٠ استفاده کردم و سیم پیچ رو هم تخت درست کردم با طرفیت نزدیک به ۴٠٠ یک کم درگیر دلتا پالس ٣ هستم که بردشو زیادتر کنم قیما تفکیک دلتا ٣ رو کامل درست کردم دلتا ٣ رو انشا الاه امروز تمومش کنم فیلم کلون رو میزارم

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 8:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 280 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 28  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mehdighz , Resa , Saeidpor2 , vahid628 و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure