انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:43pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب prof8000 تو ضیح بده شما اومدین تو این تاپیک در مورد این مدار به کاربران کمک کنی یا اومدی سطح سواد و اطلاعات خودت در زمینه نت به رخ دوستان بکشی ؟تاپیک بحث ازاد در این سایت موجوده هر چه میخوای اونجا کل کل کن

دوشنبه 4 شهریور1392 - 9:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

prof8000 نوشته است:
لطفا پست ها رو پاک نکنید . شاید پست من برای بعضی ها جال بود و رفتن برای تحقیقات

خوب خسته نباشید ، بعد این همه انتظار ، انتظارها به سر اومد ، یعنی همه چی اینجا سراب بود ، نه دوستی بود ، نه دلسوخته ای بود و نه مداری بود و نه لیخندی از شوق ، اما احترام بود ، همکاری بود ، انتظار بود ، بیخوابی بود ، وقت گذاشتن بود ، هزینه کردن بود ، امید بود ، ولی دیگه چیزی نموند ، جای بسی تاسفه =((

دوشنبه 4 شهریور1392 - 9:29pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
عزیز من این حرف شما چه ربطی به موضوع داره و هی دارید حرفو میکشید؟ مگه اینجا انجمن کامپیوتر و شبکه های کامپوتریه؟ اگه با آقا حمید حرف دارید بفرمایید بهشون پیام خصوصی بدید چرا دارید اینقد...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاربرانی که علاقمند هستند تاپیک رو به بیراه بکشند و به چرت پرت و بحث های بیهوده خارج ار موضوع این تاپیک علاقمند هستند تشریف ببرند در تاپیک مبحث ازاد .

دوشنبه 4 شهریور1392 - 9:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
کاربرانی که علاقمند هستند تاپیک رو به بیراه بکشند و به چرت پرت و بحث های بیهوده خارج ار موضوع این تاپیک علاقمند هستند تشریف ببرند در تاپیک مبحث ازاد .
یه سوال از دوستان نتیجه این 80 و چند صفحه بحث چی شد؟ به جایی زسید کمک دوستان کنه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 4 شهریور1392 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب حميد من خيلي براي خودم متاسفم كه يك مدتي دراين سايت كه سايت شما كه نميشه گفت (سايت آقا مجتبي ) فعاليت كردم داداش
اصلا ارزش نداره در يه همچين جاهايي فعاليت كنم كه كسي مثل شما كه خودش رو عالم دهر ميدونه هدايت اون سايت رو در دست داشته باشه به نظر من يه چوپون از شما در باره الكترونيك بيشتر ميدونه پس ادعاي واهي نداشته باش
هم من وهم شما خوب ميدونيم كه اطلاعاتمون در چه حديه لااقل در اون حدي كلاس بزار كه اطلاعات داري كه ضايع نشي هر چي باشه شما مدير انجمن بزرگ ردياب در اين كشورين وهدايت 10 تا سايت رو هم برعهده دارين وفرق بين آي پي استاتيك و ديناميك رو ميدوني :D
مرد حسابي اين دوستان رو چي حساب كردي؟ داداش ديگه اون دوران گذشته :D
والكي به اين دوستان بيچاره با گزاشتن مدارات مسخره هزينه تحميل ميكنين و بيچاره افراد ساده ميان درست ميكنند خرجشون رو بباد ميدن نه اينگه brn جنابعالي ديگه همه دوستان رو راضي كرد وهفت متر هم زير خاك ميزنه داداش اون فايل هگزاش رو من بررسي كردم همشون كشك بودن
به خاطر دوستان من اين تاپيك 12 رگولاتور رو راه انداختم كه لااقل جبران زيانكاريهاي تحميلي از طرف شما بشه ولي نمي دونستم كه اين مدار سنگ بزرگي ميشه وميفته روي سر شما =))
اينقدر هم نگو ناصر رو محروم ميكنم كه مثلا ديگه ناصر دستش از زمين وزمان كوتاه ميشه :D
الكي هم در گوش اين دوستان قصه نگو كه گوششون از اين حرفا پر شده و طاقت خودبزرگ بيني شما رو ندارن
داداش اونا مدار خوب ميخوان داري بزار نداري اين جماعت رو علاف نكن 8-}
شما يه مدتيه اين سايت رو راه انداتين كو يه مدار بدرد بخور در اين سايت
حالا خوبه بعضي از دوستان مثل آقاي كرمي يه مدارات جزئي ميزارن كه آبروي اين انجمن رو بخرن صد رحمت به سايت مهدي قاسمي و ايران پالس
لا اقل اونا يه اسباب بازي مثل ردياب انجمن درست نميكنند كه هر 20 متر يه جا رو قيچي ميكنه ومعلوم هم نيست رويه چه حسابي ساخته شده مثل اينكه نگفتني هارو بايد بگم آخه كجا ديدي ردياب ديجيتال بدون پروپ باشه و به زمين وصل نشه مگه ردياب چراغ قوه هست :D اونارو هم ميدين دست دوستان ساده لوح وتيغشون ميزنين #-o :ymapplause:
افرادي مثل تو بايد بيان از پاهاي ناصر آويزون بشند تا ايشون افتخار بدن در اين انجمن فعاليت كنه
داداش منو محروم كن تا شايد اون جگر سوخته ات :ymdevil: يكمي التيام بيابد
من مرامش رو داريم كه تنها نمونم ولي وجدانم راحته كه مثل جنابعالي سر خيليا رو با انواع ورژن مسخره ردياب شيره نماليده :p ام

دوشنبه 4 شهریور1392 - 10:08pm
مدیر کل
مدیر کل

بسیار خب جناب ناصر پس هدف اصلی شما کاملا دیگه مشخص شد چی هست! دوستان میتونن به پستهای بنده رجوع کنن و مطالعه کنن ؛ با اینکه منم به نوبه خودم سعی کردم به این مثلا پروژه فلزیاب 12 رگولاتور کمک کنم ولی از ابتدا به این قضیه مشکوک بودم. حالا مشخص میشه که شک من بیمورد نبوده! ملاحظه میکنین شروع کننده این تاپیک به چه ترتیبی بحث رو جلو برد و در نهایت حرفش چیه!
جناب ناصر این کلکها دیگه خیلی قدیمی شده برادر که شما بخوای بیای اینجا مثلا طرف مجتبی رو بگیری و با من وارد چالش بشی که مثلا حالت جدایی بخواد اتفاق بیفته. این کار شما مشخص میکنه خود شما و خیلیا با من مشکل دارن. اونم نه مشکل خاص! بنده توی این انجمن خیلی کارها کردم که همه میدونن و امثال شما بخاطر همین دشمنی میکنین. چون یا ذاتا حسادت میکنین یا بهتون ضرری وارد شده! خب دوست عزیز شما نمیخواد بیش از این برای خودت تاسف بخوری! لااقل به فکر خودت باش و دیگه اینجا هم نیا! مرده و حرفش. :D
طرز حرف زدن شما هم نشانه شخصیت شماست. حالا هم با ایدی دیگه میای یا دوست و همشهریتو میفرستی جلو که مثلا چیو ثابت کنی؟ شما به یک جماعتی بدهکاری که سر این مدار به اصطلاح محرمانه سر کارشون گذاشتی!
در مورد مدارات هم که خب خیلی واضحه مگه ما مسئول این همه مداری هستیم که دوستان توی انجمن قرار میدن؟! حرف شما اصلا مرغ پخته رو هم به خنده میندازه! بنده به نوبه خودم اگر مداری گذاشته باشم ازش مطمئن بودم و همیشه هم جواب داده. برای همین خیلی مدارات رو دارم که چون مطمئن نیستم نمیذارم. ولی وقتی بچه ها خودشون بذارن چکار باید کرد؟ یعنی باید حذف کرد؟ این جور بود که اصلا این مدار مسخره شما اول از همه باید حذف میشد! شما هنوز باید توی کف فلزیابی مثل توباکس ساشو باقی بمونی که اگر تا اخر عمرت هم فلزیاب بسازی خواب اینو ببینی که قدرتش اندازه اون باشه! اون کار من بود و اینم کار شما! تفاوت کار دو نفر هم شخصیتشون رو نشون میده و هم قدرت فنی و تخصصی و هم میزان کمک کنندگی به دیگران! شما در حدودی قرار نمیگیری که بخوای از من انتقادی بکنی. مطمئن هم باش من از اون دسته آدمهایی هستم نه تنها این حرفها روی من اثر منفی نمیذاره بلکه انگیزه پیدا میکنم که کارهای خیلی بهتری انجام بدم. از این بابت واقعا ازت ممنونم! به امید خدا در آینده نه چندان دور هم نه تنها یک فلزیاب پالسی عالی بصورت مجانی توی انجمن میذاریم ؛ بلکه حتی توباکس ساشو رو هم بهترش میکنیم تا هم بچه های انجمن رضایت بیشتری پیدا کنن و هم امثال شما برن دنبال کارشون!
در مورد ردیاب انجمن هم باز معلوم میشه شما از کجاها داری میسوزی. ردیاب انجمن به شما ارتباطی نداره. به خریدارانش ارتباط داره. شما همون درگیر ردیاب هایی باش که با ایسی 555 کار میکنن و حتی یک فیبر درست نمیتونی براش بزنی! به کوری چشم شما هم ردیاب جدید به واقع بهترین ردیاب حال حاضر جهان خواهد بود. البته بازم به شما ربطی نداره! محض اطلاع عرض کردم.
در مورد شیره مالیدن و این حرفها هم قضاوت با دوستان! من شاهد حمایتهای جنابعالی از انواع و اقسام کلاهبرداران بودم. وضعیت شما دیگه برای من مشخصه. قضاوت مابقی هم با خود دوستان. بنده وقتی ندارم بخوام بیش از این برای امثال شما تلف کنم. پس این تاپیک برای همیشه قفل میشه. کسی هم بخواد از توش چیزی در بیاره همین 80 صفحه براشون کافیه!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 10:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

كاملاً با مهندس حميد موافقم :ymapplause:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 11:57pm
مدیر کل
مدیر کل

عجب اقا ناصر من نفهمیدم شما اومدین به این دوستان ما کمک کنین یا بین همه تفرقه بندازین مطمئن باشین بنده با اقا حمید مثل دو برادر خوب هستیم و با حرفهای امثال شما هیچوقت جدایی پیش نمیاد چون بنده همیشه تو عمرم به کسانیکه چیزی بهم یاد دادند احترام گذاشتم اونم اقا حمید که استاد بنده هستند از موقعیکه با ایشون اشنا شدم و هرشب تا صبح تا سه چهار ساعت تو یاهو باهم صحبت نکنیم درباره انجمن و مدارهای خاص اون شبمون صبح نمیشه جهت اطلاع آندسته از دوستان میگم پس ما دونفر درواقع یک روحیم در دو بدن و به همدیگر احترام میذاریم و از تجربیات همدیگر استفاده میکنیم و همونو انتقال میدیم به کاربران عزیزمون .
الان این تاپیک نزدیک 87 صفحه شده اما متاسفانه به هیچ نتیجه ای نرسیده اید این چه وضعشه اخه درسته کلی کاربر رو سروکار بذارین هی هزینه بکنن و اخرش وسطهای اموزش بیاین به حاشیه برین و همه رو ناراحت کنین و اصلا انگار قصد و منظور شما از بوجود اوردن این تاپیک و تاپیک های قبلی به نام محرمانه اینه که این دوستان مارو اذیت کنین و اخرش هم بیاین طبق نقشه قبلی , حساب شده مدیران انجمن و خود انجمن رو زیر سئوال ببرین و هی طول بدین این نشد کار عزیز من مگه ما چه هیزوم تری به شما فروختیم که با ما اینطوری میکنین . باباجان ما فقط یه ردیاب داریم برای فروش و سعی میکنیم همین محصول رو بهترین ردیاب جهان ارائه بدیم . مگه بده ارز از ایران خارج نشه و کسانیکه دوست دارند و علاقه دارند به این کار تو همین کشور عزیز ما خریداری کنند و دست فروشندگان خارجی و کلاهبرداران داخلی کوتاه بشه .نه مثل دوستان شما انواع اقسام فلزیابهای کلاهبرداری رو میذارند و این ملت ما رو سرکیسه میکنند اخه ما جای کی رو تنگ کردیم که با ما این دشمنی رو میکنین . من پستهای شما رو دارم میبینم هرزگاهی میاین تعریف بعضی از مدیران سایتهای دیگه رو میکنین بنده کاری به کلاهبرداری و فروش کسی رو ندارم و نخواهم داشت اما ببینم کسی بیاد این دوستان ما رو اذیت کنه و به استاد بنده اقا حمید توهین کنه ناراحت میشم و مقابله میکنم .
درضمن این سایت فقط مال من نیست اگر دقت کرده باشید این سایت دو مدیر کل داره و اصلا قدرت اصلی و سکاندار این سایت اقا حمیده و تجربه ایشون تو سایت داری و انجمن از همه ما بالاتره و همه ما درواقع داریم از ایشون یاد میگیریم کلا بنده همیشه گفتم و اعتقاد دارم مدیر به معنی رهبر نیست ما همه راهبر هستیم یعنی این راه رو قبلا رفتیم و به شما میگیم پشت سر ما بیاین و چرا میخواین مثلا زرنگی کنین راه بیراهه برین و اخرش بیافتین تو چاله و چوله راه برای شما همواره فقط اراده کنین و بخواین ایشاالله همه دوستان تو این کار موفق بشند و ارزوی قلبی ماست . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 4 شهریور1392 - 3:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 158 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure