انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 5:05pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام

هیچ کس قصد بر هم زدن تاپیک رو نداره . این فقط شما هستید که حرفهای نامربوطی میزنید . شما هنوز که تو کار قالب عوض کردن وبلاک بودید بنده با ای پی استاتیک که میکرفتم کارای میکروتیک و .... میکردم داداش :D :D :D

حالا شما برو بکو ای پی استاتیک جیه دینامیک چیه . جرا ای پی استاتیک نداریم بنده خدااا شما پس حتما سوادت خیلی کهنه شده :D :D :)) :))

شما از دوستای خودت بپرس ببین چه کارا که با ای پی استاتیک نمیکنن بعدا بیا از خودت تعریف و تمجید کن . ;)

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:45pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
آقا ناصر اگه این انجمن و مدیران بخوان کسی و تحریم و یا اخراج کنن از کسی ترس ندارن که یواشکی این کارو کنن که این موقعیت واسه شما درست کنن....
اصلا خودتون بگید آقا هادی چیکار کرده که بخواد تحریم بشه!؟ خودتو بهتر میدونید که اگه حتی یه ویرایش پست تو انجمن صورت بگیره واسه همه مدیران قابل رویت هست، ولی به قرآن قسم من چیزی به نام تحریم تو این مدت نمیبینم، حتی آقای هادی دیندار تو این مدت یه رمز عبود هم عوض نکردن همه سابقشون صفره!
اگه هم باور ندارید تا یه فیلم بگیرم و نشونتون بدم؟!

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:51pm
مدیر کل
مدیر کل

بحث ما سر این نیست که کسی بخواد داشتن آی پی استاتیک رو به رخ بکشه! منم گفتم تقریبا نداریم یعنی 99 درصد کاربران در ایران اینترنتشون به صورت آی پی دینامیک هست. محض اطلاع شما ای پی استاتیک چیز چندان خوبی هم نیست. اگر حواست نباشه بعد یه مدتی با هزار تا مشکل امنیتی مواجه میشی! ;)
از این به بعد هم فقط در مورد همین مدار بحث کنین. هر صحبتی خارج موضوع رو بلافاصله حذف خواهم کرد! مشتاقانه هم منتظر فایل نهایی این فلزیاب هستم که بگیم همه برن بسازن. وگرنه این تاپیک قفل و حتی حذف خواهد شد! این هشدار آخر من به همه کسانی هست که ادعای کار کردن رو دارن ولی کار نمیکنن که هیچ همش حاشیه سازی هم میکنن. پس اگر هر اتفاقی برای این تاپیک افتاد از الان در جریان علتش باشین! این انجمن اتفاقا درست شده که واقعا توش کار مفید انجام بشه. حالا اگر مباحثی درش باشه که یک سری آدم بیان فقط ادعا بکنن و کاری هم صورت ندن خب اتفاقا اونا هستن که دارن لطمه به مسیر مثبت انجمن میزنن و باید خودشون و پستهاشون تحت نظارت شدید قرار بگیره تا انجمن رو از مسیر خارج نکنن.

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:54pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب prof8000 متاسفانه من زبان محلی شما رو بلد نیستم صحبت کنم و ظاهرا شما هم فارسی رو درست متوجه نمیشین!!! عزیز من. مساله اصلا فنی نیست. بحث اسکریپت و هزینه و آی پی هم نیست! شما چرا واقعا نمیفهمی؟ اصلا بهترین سیستم سایت یا انجمن یا هر چیزی رو به شما بدن. شما چی میخوای توش بذاری؟ دوست عزیز کسی که انجمن یا سایتهای اینجوری میزنه هدف محتوای داخلیش هست! من میگم شما میخوای کار انجام بدی؟ در عرض 1 دقیقه یک وبلاگ درست کن و مطلب یا مدار خودتو توش بذار! مگه بهنام چکار میکرد؟ یادتون رفته؟ عرض کردم همه ما باید یاد بگیریم! این بحثهایی که شما میکنی دیگه این وسط مسخرست! شما الان توی همین انجمن هم مدار یا هر مطلب مفیدی بذاری همه میان ازت تشکر میکنن. از جمله خود من! ولی این حرفها چه فایده ای برای کسی داره؟ فقط کسی هدفش دشمنی با این انجمن باشه میاد اینجور حرفا رو میزنه!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 7:02pm

:D :D

آقا حمید چرا عزیز ناراحت میشی . شما ادعای بزرکی در عرصه سایت و این جیزا کردی که کشسی اندازه شما نمیدونه در فلزیاب و منم جواب های شما رو دادم . عزیز شما مغلطه میکنید بیخودی و فقط قصد خندوندن کاربرا و دفاع بیخودی از خود دارید ولی اکه کسی واقعا خوب بخونه به حرف شما نمیخنده بلکه باید اون تعصب های پوج که درست کردید رو بدونه . من به زبان شما دارم حرف میزنم همون زبانی که شما و دیکر کاربرا حرف میزنید :D
امیدوارم اکه مشکلی داشتید بتونم حل کنم و مفید باشم نه اینکه بخوایین واقعا کسی رو که جیزی بلده و میتونه کمک کنه ولی انتقاد کرده رو بیاد اخراج کنید تا مسخره کنید . دیکه علم پیشرفت کرده بسیاری از آموزه های شما که قبلا میدونستید دیکه جایی ندارند
موفق باشید

دوشنبه 4 شهریور1392 - 7:13pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
حمید نوشته است:
بحث ما سر این نیست که کسی بخواد داشتن آی پی استاتیک رو به رخ بکشه! منم گفتم تقریبا نداریم یعنی 99 درصد کاربران در ایران اینترنتشون به صورت آی پی دینامیک هست. محض اطلاع شما ای پی استاتیک چیز چندان خوبی هم نیست. اگر حواست نباشه بعد یه مدتی با هزار تا مشکل امنیتی مواجه میشی! ;)
از این به بعد هم فقط در مورد همین مدار بحث کنین. هر صحبتی خارج موضوع رو بلافاصله حذف خواهم کرد! مشتاقانه هم منتظر فایل نهایی این فلزیاب هستم که بگیم همه برن بسازن. وگرنه این تاپیک قفل و حتی حذف خواهد شد! این هشدار آخر من به همه کسانی هست که ادعای کار کردن رو دارن ولی کار نمیکنن که هیچ همش حاشیه سازی هم میکنن. پس اگر هر اتفاقی برای این تاپیک افتاد از الان در جریان علتش باشین! این انجمن اتفاقا درست شده که واقعا توش کار مفید انجام بشه. حالا اگر مباحثی درش باشه که یک سری آدم بیان فقط ادعا بکنن و کاری هم صورت ندن خب اتفاقا اونا هستن که دارن لطمه به مسیر مثبت انجمن میزنن و باید خودشون و پستهاشون تحت نظارت شدید قرار بگیره تا انجمن رو از مسیر خارج نکنن.

منم با نظر آقا مهدی کاملا موافقم، حقیقا من از الکترونیک زیاد سر در نمیارم ولی تا امروز که مطالب آقا ناصر رو دیدم در موردش فکر دیگه میکردم ولی الان متوجه میشم که اشتباه متوجه شدم...
من نمیدونم که هدف از این کار که در آوردن ای پی مسدود کرده چیه؟ ولی خدا شاهد هست که چنین چیزی نبوده و صورت نگرفته! ولی اینگار این سوءتفاهم برا بعضی ها بد نبود که کمال استفاده رو ببرند :-Q
اگه کسی میخواد بره انجمن بزنه، بره بزنه! مگه کسی دستشو گرفته! این همه انجمن در این رابطه هست شما هم یکی! همه میدونن که با مدت کمی که از تاسیس این انجمن میگذره ولی چقدر... شکر خدا سرمایه این انجمن استادان و دوستان با علمی هست که هیچ کجا نیست!

از این به بعد اعلام میکنم هر کسی که تشخیص داده بشه پست نامربوط یا خارج از موضوع که سعی در به حاشیه کشوندن داره با جدیت برخورد میشه، و همینطور در اینجا هیچ فردی به گردن کسی منتی نداره...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 7:29pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب prof8000 کسی ادعایی نکرد شما حرف رو تا به اینجا کشوندی! منم جواب میدم متوجه باشی با یه ادم ناوارد نابلد مواجه نیستی! توی ایران الان 4 تا انجمن فلزیابی وجود داره که اتفاقا اون 3 تای دیگه از ما قدیمی تر هم هستن! بد نیست از جهات مختلف فنی و ترافیکی و کیفیت محتوا با همشون مقایسه کنین. کار به حرف نیست به عمله! این همه آمار مثبتی که ما اینجا داریم واقعیتیه که شما و خیلیا ظاهرا دوست ندارین. برای همین به در و دیوار میکوبین!
بحث آی پی استاتیک هم یک بحث کاملا درستی بود که مطرح کردم. توضیح بیشتر میخوای؟ باشه بازم میگم! آی پی شما استاتیک باشه اتفاقا به نفع صاحبان سایت و مدیرانشون از جمله ماست! من الان آی پی استاتیک شما رو تحریم کنم تا اخر تحریمی مگه اینکه فیل شکن استفاده کنی! از طرف دیگه اگر یه تروجان یا بک دور یا هزار جور بدافزار دیگه روی سیستمت بیفته حسابت با خداست! کافیه هکر ها یک راه نفوذ پیدا کنن! کلی به دردسر میفتی! پس باید امنیت تمام سیستمهایی که از اون آی پی استاتیک استفاده میکنن تضمین باشه. از طرف دیگه در ایران که شما میدونین یه جورایی نظارت و کنترل هم روی اینترنت زیاده. خب هر کاری بکنی با ای پی استاتیک خیلی بیشتر تحت نظر هستی تا دینامیک! بخصوص در جایی که اگر آب بخوری یکی ممکنه بیاد بگه چرا خوردی! :D
باز هم تاکید میکنم جناب هادی دیندار اخراج نشد! این برای چندمین بار! مگه ترسی داریم از اینکه بگیم؟ الان رک میگم خود شما prof8000 و ناصر1 اگر ادامه بدین در تحریم ایدی و ای پی هر دوش شکی به خودم راه نمیدم! رو دربایستی مگه داریم؟ قوانین انجمن هم کاملا مشخصه. اینجا هم مثل خیلی جاهای دیگه نیست!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا این بحث هایی که می کنید باد هوا است . چون ربطی به موضوع نداره . هرکس دوست داره این مطالب رو با پیغام خصوصی به هم بگن و بحث کنن . و سایر دوستان رو با این جور بحث ها مشغول نکنین .
شما رو به هر چیزی و یا هر کسی که دوست دارید و به مقدساتتون قسم می دم اگه مطالبی دارید که به درد کاربران می خوره رو بیان کنید . و گرنه تایپیک ها رو با بحث های غیر مفید شلوغ نکنید . ^:)^ ^:)^ ^:)^
هر کس ادعایی داره در راستای کمک به دوستان بیاد و ارائه کنه .
من نمی دونم چرا بعضی ها به جای اینکه راهنمای دوستان باشن فقط سعی می کنن دیگران را محکوم کنن . اگه چیزی بلد هستین ارائه کنین . در غیر این صورت بی خیال این سایت بشین و بیخودی سایت رو به آشوب نکشین ؟ [-X [-X :-? :-?

امیدوارم بعضی نقش شون مثل این شکلک :ymdevil: نباشه . البته این جور ادما هم پیدا میشن حالا در هر جایی .

دوشنبه 4 شهریور1392 - 8:35pm

لطفا پست ها رو پاک نکنید . شاید پست من برای بعضی ها جال بود و رفتن برای تحقیقات

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 4 شهریور1392 - 9:03pm
استاد
استاد

اقایون لطفا این بحث های نا کار امد را تعطیل کنید .فقط بلدید سایت را بهم بزنید هر کی بلده برای خودش بلده اگه کسی عرضه داره بیاد یه چیزی یاد کسی بده و کسی هم که همکاری نمیخواد بکنه خواهشا نیا و یه پست جنجالی بده و اگه کسی هم کمک میخواد بکنه منت سر کسی نزاره بیاد و کمکش را بی منت بکنه
چنانچه حر مت شکنیها بخواد ادامه پیدا کنه شورا مجبور هست افراد خاطی را مجازات کند حالا تصمیم با خودتان هست . شما دیگر خودتان خسته نشدید از بس به هم بی احترامی میکنید یه کگمه برای هم ارزش قایل شوید الا یکی باید به شما زور بگه و یا یکی باید بهتون توحین بکنه تا عقب نشینی کنید بابا یه کمه فکر کنید که چرا دارید به سر هم میپرید شما که بچه نیستید که هی یکی بیاد و شما را از هم جدا کنه یه مخیط خوی پیداشه برای تلادل اطلاعات این که در گیری و تعریف یا تمجید یا منت گذاری و منت کشی نداره
به خدا خجالت داره یکی که برای اولین بار که این پست ها را میبینه چه فکر پیش خودش میکنه غیر از اینکه افراد این سایت فقط بلدند به هم توحین کنند چیز دیگه از اون برداشت نمیکنه پس خواهشا حرمت هم را نگه دارید و به کارتون برسید و حاشه سازی نکنید

دوشنبه 4 شهریور1392 - 9:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 83 , 84 , 85 , 86 , 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arlim , zagalo16 و 168 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure