انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 2:51pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مهندس حميد شما به چه دليلي آقاي ديندار رو از سايت اخراج كردين عوض تشكر كردن از دوستانيه كه دراين سايت فعاليت ميكنند؟ واقعا هم كه شرم داره فكر ميكني همه دوستان در اينجا احمقند يعني نميدونن كه آقا كوروش رو نوچه ي خودت كردي هي در اينجا پارازيت ميندازي :)) :))
ديگه دارم قاطي ميكنم مجبورم نكن رو دستت بلند شم يه سايتي ميزنم كه مطمعن باش اينجا خودت ميموني و چند مگس كه اونها رو ميپروني :D :D =)) :)) ^:)^
از مجتبي عزيز كه آخر مرام ومعرفت هستند خيلي عذر ميخوام كه اين كلمات رو نوشتم @};-

دوشنبه 4 شهریور1392 - 3:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

میدونید علت پیشرفت کشورهای خارجی چیه از ما چیزی نیست!
اونا کسی علمی پیدا میکنه بین بقیه به اشتراک میذاره و طرفی که علم بهش به اشتراک گذاشته پی اون رو میگیره و کاملتر میکنه اما ما نه چیزی بفهمیم واسه خودمون نگه میداریم که بگیم مثلا من فلانم و یا فرضا هم بذاریم طرفی که علم بهش برسه جنبه نداره سو استفاده میکنه عوض اینکه بیاد کاملتر کنه و به اون قبلی هم بگه تا اونم باهاش کار کنه و هی پیشرفت بیشتر

دوشنبه 4 شهریور1392 - 4:49pm

naser1 نوشته است:
جناب مهندس حميد شما به چه دليلي آقاي ديندار رو از سايت اخراج كردين عوض تشكر كردن از دوستانيه كه دراين سايت فعاليت ميكنند؟ واقعا هم كه شرم داره فكر ميكني همه دوستان در اينجا احمقند يعني نميدونن كه آقا كوروش رو نوچه ي خودت كردي هي در اينجا پارازيت ميندازي :)) :))
ديگه دارم قاطي ميكنم مجبورم نكن رو دستت بلند شم يه سايتي ميزنم كه مطمعن باش اينجا خودت ميموني و چند مگس كه اونها رو ميپروني :D :D =)) :)) ^:)^
از مجتبي عزيز كه آخر مرام ومعرفت هستند خيلي عذر ميخوام كه اين كلمات رو نوشتم @};-

با سلام خدمت اساتید و دوستان. اقاناصر بابا بی خیال دیگه.تورو بخدا اینقدر این مسله رو کشش نده.سوتفاهمی در گذشته پیش اومد تموم شد رفت دیگه.اکه تموم نشده باز من از شما وسایر دوستان معذرت میخوام.اقاناصر رو عصبانیت حرفی نزن که بعدش خدایی نکرده خودت ناراحت بشی از حرفت.نمونش الان اقای دیندار انلاین هستن.اخراج نشدن.بار دیگه از اقا ناصر اقای کرمی و roshikخان وسایر اساتید خواهش میکنم با هم مهربون باشن و قدر این دوستیها و انجمن رو بدونن.

دوشنبه 4 شهریور1392 - 5:12pm

اره جان خودت ed200 دیکه کسی که هوشیار باشه و نشناسه شما رو باید بره بمیره . الان داری اینجا نامه فدایت شوم برای این و اون مینویسی . برای اخراج شدن هم یک فیلم کذاشتم که لینکش هم پایین هست . تا ببینید چطور بدون دلیل کسی رو اخراج میکنند
http://uplod.ir/cwjc8euofpo4/1.rar.htm

دوشنبه 4 شهریور1392 - 5:44pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب ناصر متاسفانه شما با اینکه خودت این تاپیک رو زدی ولی خودت هم هر روز داری برای تاپیک خودت حاشیه سازی میکنی! دیگه بقیه قضاوت کنن شما چجور اخلاقی داری یا چه هدفی رو ممکنه دنبال کنی!
جناب هادی دیندار هم تحریم نیستن و دلیلی هم نداره باشن و اصولا چند وقته کسی توی انجمن تحریم نشده! اگر هم مشکل از ای پی باشه که خب تشابه آی پی در بعضی مواقع پیش میاد و براحتی با اتصال مجدد به نت یا استفاده از فیل شکن حل میشه.
وانگهی اگر قرار بود کسی اینجا تحریم بشه خود شما با اختلاف قابل ملاحظه در صدرش قرار داشتی! توی همین چند روز لااقل 10 نفر به من پیام دادن چرا ناصر رو اخراج نمیکنین؟! خب دلیلش چی میتونه باشه؟ شما عوض این حرفا بهتره حواست به رفتار خودت باشه!
بنده هم اینجا نوچه و این چیزا ندارم و نیازی هم ندارم! حرف شما باز هم حالت اتهام و توهین به کاربران رو داره. چیزی باشه که نیاز به پاسخگویی داشته باشه ؛ قدرت کلامی خودم برای برخورد کاملا کفایت میکنه. شما اگر این نوچه بازی رو جای دیگه دیدی ربطی به اینجا نداره! ;)
کسی هم میخواد سایت بزنه و توانشو داره خب بره بزنه. ولی شما با این اخلاق و رفتار فعلا توی همین تاپیکش هم گیر کردی و حتی نمیتونی یه مداری که اینقدر ادعاشو کردی جوری در بیاری که ملت بتونن بسازن! وبلاگ هم بتونی بزنی هنر کردی چه برسه به انجمن! :D فراموش نکن اشخاصی نظیر بهنام از شیراز چیزی جز یک وبلاگ نداشتن! اما امروز حتی پس از مدتها که تعطیل هم شده هنوز اسمشون توی همه این انجمنها هست! این باید درسی برای همه ما باشه تا اگر واقعا قصدمون کار کردن و کمک کردنه این کار رو بدرستی انجام بدیم. نه اینکه با رفتاری شبیه به یک موج سینوسی فقط به حاشیه ها دامن بزنیم و نه خودمون به چیز خاصی برسیم و نه دیگران. اگرم هدف جلب توجه و حتی کسب سود باشه ؛ باز هم راه درست ابتدا در ارائه یک کار درست و حسابیه! نه این حرفهایی که به هیچکس کمکی نمیکنه.

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:10pm

ولی انجمن که جای تشابه ای پی نیست عزیز . برای ما که انجمن کار کردیم چرا این حرفا رو میزنید داداش ؟؟

و انجمن زدن هم والله از اونجایی که ما میدونیم حمید خان کار شاخی نیست. یعنی یک نوجوان 16 ساله هم میتونه بزنه . نصب یک اسکریپت انجمن ساز رایکان هم کاری نداره داداش . شما یک میزبانی کرفتی از یکی از شرکت ها اوایل هم اینقدر میزبانتون بی کیفیت بود که هر دفعه سایت میخوایبید . الانم که خوب سرور خارج کشور کرفتید که نتونید شناسایی بشید که از کدام شرکت میزبانی میشد و نصب یک فارسی سار و اسکریپت داشتین . من واقعا با همه شما دوست هستم و خودتم میدونی آق حمید ولی این کار توسط هر کی که صورت کرفته اصلا درست نیست . شما اویل انجمن هم قول فعالیت آزاد رو به کاربرا داده بودید و منم تا تونستم فعال و مفید بودم در انجمن . این کارا اصلا درست نیست و وجهه سایت شما رو خراب میکنه

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:19pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین جان شما دیگه چرا؟! از کی تا حالا حرف جناب ناصر ملاک شده؟ :D
اون فیلم هم نشون میده ایشون تحریم آی پی شدن که خب این مساله در خیلی از سایتها بدلیل تشابه آی پی پیش میاد. در واقع یک از همشهریای ایشون قبلا مورد تحریم آی پی قرار گرفتن و تصادفا الان که ایشون به نت وصل شده ای پیشون با اون آی پی تحریمی یکی شده! عرض هم کردم براحتی با اتصال مجدد به نت و تعویض ای پی یا استفاده از فیل شکن مساله حل میشه. اصولا دلیلی هم برای تحریم ایشون وجود نداشته. خداییش ناصر رو تحریم نکنیم هیچ کس دیگه رو هم نباید تحریم کنیم! =))

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ناصر جان ، چند وقت قبل من هم نمیتونستم با نام کاربریم بیام داخل سایت ،خلاصه اینکه یه چند دقیقه ای صبر کردم ، دوباره امتحان کردم ، مشکلم حل شد ، شما که ماشاله از الکترونیک و دیجیتال سر رشته داری ، خوب بعضی اوقات شاید سیستم مشکل پیدا کنه بخاطر ترافیک و یا .... ، اقا مجتبی بهتره یه شماره تماس اینجا بزارین ، تا موقعه ای که عزیزان براشون مشکل پیش میاد بهتون اطلاع بدن
حمید جان ،جسارتا عرض کنم که تمام دوستان در این سایت برای شخص بنده ارزشمند هستن ، خوب مشکلات همیشه بوده و هست ، مهم اینکه چطوری مشکل رو حل کنیم ، بعضی اوقات سوءتفاهم باعث کدورت میشه ، که اگه این مسائل حل بشه ، خیلی خوبه ، هنوز یادم هست که چرا اینجا دور هم هستیم و نیتمون چیه ، به امید روزهای که بهترین سایت با بهترین دوستان تو کل نت باشیم

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:31pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب prof8000 شما یا نمیدونی آی پی چیه یا دنبال دعوا و دردسر میگردی! اول هدفت رو از این حرفا مشخص کن تا بعد!
انجمن جای تشابه ای پی نیست یعنی چی؟ عرض کردم همشهریای ایشون در اوایل کار این انجمن تولید دردسر کرده بودن آی پیشون تحریم شد! الان هم من نمیدونم دقیقا کدوم رنج آی پی تحریمی مربوط به ایشون شده. این یک مساله سادست. در تمام سیستمهای انجمن و مدیریت محتوا ما دو نوع تحریم داریم. یکی بر اساس نام کاربری هست که خب مشخصا خود اون فرد مورد تحریم قرار میگیره. یکی هم بر اساس آی پی هست که خودش میتونه یک آی پی خاص باشه یا یک رنج ای پی باشه. توی ایران چون ما ای پی استاتیک تقریبا نداریم ؛ و آی پی ها دینامیک هستن ؛ در هر اتصال به اینترنت ای پی شما با دفعه قبل میتونه فرق داشته باشه. پس وقوع این حوادث کاملا عادیه.
بعدشم شما فکر نکن با کسی طرفی که این چیزا رو وارد نیست! من در 10 سال اخیر بیشتر کار طراحی و اداره سایتهای مختلف رو انجام دادم. پس توی این کار مطمئن باش از تمام کسانی که توی کار فلزیابی باشن بنده وارد ترم! حالا شما اگر 16 سالتون هست هنوز اول راه هستین! :D در مورد انجمن زدن هم کسی ادعایی نکرد که شما این حرفو زدی! خب تشریف ببرین بزنین! من که توضیحشو دادم! کسی اگر کار بلد باشه به انجمن زدن هم نیست. یک وبلاگ ساده میزنه و کار خودش رو ارائه میده. شما هم بلدی؟ بسم الله! :D
گذشته از این ؛ این همه مطلب مفید رو ما خودمون توی انجمن گذاشتیم و به پیشبرد بحثها هم همیشه کمک کردیم! پس این اتهام زنی شما رو هیچ کسی اینجا قبول نمیکنه و متوجه میشن شما هدف دیگه ای داری! حالا این تاپیک هم ببخشید تحفه بوده که بخاطرش بخواد کسی کاری بکنه؟ یا منفعتی رو مثلا از ما صلب کرده؟! میان انتقاد الکی میکنن ما اجازه میدیم حرفشونو بزنن! دیگه این فلزیاب کج و کوله 12 رگولاتور که این حرفا رو نداره! مشکل این تاپیک اتفاقا حاشیه پشت حاشیه هست! شما میخوای کار کنی؟ بسیار خب. شما و ناصر و دوستانی که بانی این تاپیک بودن اول یه فایل کامل بدن هر کسی بتونه این مدار رو بسازه! دیگه به این همه بحث و این همه صفحات نوشته بیخودی و پر از حاشیه نیازی نیست!

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:35pm

آقا حمید مکه شما جند تا سرور اختصاصی داشتی و جند تا هاستینک و جند تا سایت و انجمن داشتی که اینحوری به دوستای خودت میکی که شما وبلاک ش رو هم نمیتونی داشته باشی

ببین کل هزینه انجمن شما مکه چقدر هست که اینجوری همه عالم و ادم رو میخای کم عقل و ناتوان بدونی ؟؟ این اسکریپت رو خودت نصب کردی یا دادی واست راه اندازی کردن سایت رو ؟؟ جقدر مکه هزینه میزبانی از شما کرفتن . نکنه اینقدر هزینه هنکفتی از شما کرفتن که نمیدونید مزنده بازار چقدره . ای بابا
اصلا از این حرفای پادشاهانه شما خوشم نمیاد . خوبه که اسکرپت های پولی و با اطمینان نصب نکردید . در این صورت دیکه مثل سایتهای دیکه واسه عضویت یک ماهه کلی پول از ما کاربرا میکرفتید والله

دوشنبه 4 شهریور1392 - 6:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Resa , underground و 213 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure