انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:20pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقا ناصر منظور من از صفحات قبل تغییراتی بوده که شما برای افزایش برد انجام دادین :D

یکشنبه 3 شهریور1392 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
آقا ناصر منظور من از صفحات قبل تغییراتی بوده که شما برای افزایش برد انجام دادین :D

آقاي كرمي من فكر ميكنم ديگه بايد از اين تاپيك باز نشسته بشم بعنوان مهمان مطالب رو دنبال ميكردم آقاي كرمي من هيچ وقت از شما رنجيده نيستم خودم ميخام يكمي استراحت كنم خدا خيرت بده من رو از اينجا نجات دادي اميدوارم تاپيك رو طوري جلو ببرين كه براي دوستان مفيد واقع بشه :x :-*

یکشنبه 3 شهریور1392 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باتشکر از ارتین جان خودم @};- فکر کنم فایلت مشکل داره :-B

دوشنبه 3 شهریور1392 - 12:13am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
چهار بار یه متنو نوشتم و باز پاکش کردم , واقعا نمیدونم چی بنویسم ؟بیشتر کسانی که تو این انجمن فعالیت میکنند استادن و واقعا جای تعجب داره که زود ناراحت میشن و قهر میکنند.

تنها دو چیز انسان رو بزرگ میکنه بخشش و کوچک کردن خود در مقابل دیگران , ولی متاسفانه تو این دور و زمونه خودمون رو در مقابل دیگران بزرگ میکنیم و حاضر هم نمیشم کوچکترین خطای کسی رو ببخشیم.
نمی دونم چرا تو خیلی از تاپیکها اختلاف و ناراحتی پیش میاد ؟ دوستان این انجمن فعالترین انجمن فلزیاب در کشور هست پس بهتره ما هم قدر این موهبت و قدر دوستی رو بدونیم و راحت از دستش ندیم.

داداش ناصر از شما و سای دوستانی که رنجیده شدن خواهش میکنم که برگردید و اطلاعاتتون رو با سایر دوستان به اشتراک بزارید حالا درسته که بعضی ها به شما ها طعنه میزنن و زحمات شما رو نادیده میگیرن ولی خیلی ها هم دوستتون دارن و ازتون تشکر میکنند .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 3 شهریور1392 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علت اینکه ار لوپ صدای وز وز به گوش میا د از چی میتونه باشه

دوشنبه 3 شهریور1392 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مقدسی نوشته است:
علت اینکه ار لوپ صدای وز وز به گوش میا د از چی میتونه باشه

خوب معلومه اگر وز وز نکنه یعنی قسمت پالس کار نمیکنه. وز وز همون تولید پالس چند صد ولتی هست .برای ایجاد میدان مغناطیسی هست. معمولا اگر سرصورت تو اون میدان قرار بگیره یاعث سردرد سرگیجه میشه.

دوشنبه 3 شهریور1392 - 1:30am
مدیر سایت
مدیر سایت

مقدسی نوشته است:
باتشکر از ارتین جان خودم @};- فکر کنم فایلت مشکل داره :-B

خواهش میکنم ، بله دو تا اشکال داشت که رفع شد ،شما دوباره اون رو دانلود کنید مشکلی نداره ، چک کردم

دوشنبه 3 شهریور1392 - 3:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
دوستان اين انجمن محل كسب علم و كمك به همديگه بوده از بيان افكار و حرفهاي متفرقه دوري كنيد لطفاً ، بچه كه نيستيد ! حرفهاي متفرقه خارج از بحثهاي علمي توسط بنده حذف خواهند شد

مهدی جان شما صفحه 82 رو یه نگاهی کنین بد نیست - اگه قراره حذف بشه واسه همه حذف بشه نه فقط مطالب بنده

به نظرم وظیفه شما فقط این نیست که بیاین پستهای من و دیگران رو حذف کنین

مهدی جان بنده ارادت خاصی نسبت به شما و دوستان گرامی دارم - چرا سوال رو پاک میکنین-صورت سوال مشخصه

سوال اینه: چرا بعد از 83 صفحه تایپیک هیچ نتیجه ای حاصل نشده؟؟همه هم خوب میدونن اگه مدار جناب کرمی نبود خدا میدونه الان صفحات این تایپیک به

چند صفحه رسیده بود -منه کاربر نباید بیام اینجا بخاطر نتیجه نرسیدن این تایپیک حرف بخورم یا حرف برنم - این انتظار رو از مدیران محترم دارم

چه کسی جوابگو هستش؟؟؟ وقت دیگران، هزینه ای که کردن ........همه هدر رفت

اگه اومدم اینجا سخت برخورد کردم فقط بخاطر همین بود نمیدونم چرا کسی نمیخواد حقایق رو بشنوه

بله این مطلب هم علمی نیستش پس حذفش کنین

ممنون

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

دوشنبه 4 شهریور1392 - 8:22am

این تاپیکم از اول معلوم بود که سرانجامش چی میشه . کلی ادم هستند که از این مدار تلن میخورند . فکر میکنید که اونا بیکار میشینند که این تاپیک به ارامی و خوشی بکذره و جلو بره ........

دوشنبه 4 شهریور1392 - 9:22am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستش همه شما استاد و بزرگ بنده هستید و من خدای ناکرده قصد نصحیت ندارم ولی فقط اینو عرض میکنم که همیشه هستند کسایی که فقط مترصد فرصتی جهت ایجاد تفرقه بین جمع صمیمی هستند و در نهایت میخوان از آب گل آلود به نفع خودشون ماهی بگیرن.
من از همه دوستانی که برای بهبود این مدار زحمت کشیدن خواهش میکنم نذارن این توطعه های شیطانی احساسات اونا رو برانگیخته کنه و باعث بشه که از هدف اصلی دور بشن.
بنابراین لطفا اساتید محترم آقا ناصر-آقای کرمی -آرتین عزیز و همه عزیزان به کارشون ادامه بدن تا کور شود هر آنکه چشم دیدن این پیشرفت رو نداشته باشه.
یاعلی مدد
@};- @};- @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 4 شهریور1392 - 2:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 81 , 82 , 83 , 84 , 85 , 86 , 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: fish و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure