انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 6:19pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 87  بعدی
 محرمانه: همكاري جهت ساخت فلزياب 12رگولاتور(pulse germany) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
ببخشید روشیک خان اقا ناصر الان کار بدی کردن که اینجور میایید به ایشون متلک میکید . لابد علم عملی ایشون از شما بالاتر بوده که تونسه مدارو راه بندازه
خوب جناب کرمی هم که دستشون درد نکنه ما که تابیک رو دنبال میکردیم هیج جیزی برای بهبود مدار نزاشتن جز اینکه اومدن و بارازیت ریختم سر حساسیت و پایداری .
خوب الان آقا ناصر بده کرده تغیرات مدار خودشو قرار داره ؟؟؟ مرد مسلمان عوض تشکر کردنته ؟؟ منم به سواد تعوری الکترونیک شما توهینی نکردم فقط خواستم بکم این رسمش نیست ت

جناب کوروش هم خودشو به در و دیوار میزد برای هیجی الان تاپیک جدا زده که مثلا رو کم کنی باشه . این کارا چی یعنی . بیشتر از دشمنان این دوستا هستن که اینجا عامل نفوذی دیکران شدند

یکشنبه 3 شهریور1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
از دوستان خواهش ميكنم كه يكمي انتقاد پذير باشند همانطور كه خودم هر گونه اتهامي رو به شخصه تحمل ميكنم
روشيك جان هيچكس منكر زحمات وحمايتهاي شما نيست وابدا به هيچ كس اجازه نميدم كه زحمات و تلاشهاي دوستانمون رو در اين تاپيك زير سوال ببره حتي زحمات شما رو و همچنين از همه دوستاني كه در اين زمينه تلاش ميكنند هميشه نهايت تشكر را دارم فقط از دوستان خواهش ميكنم كه درباره تاپيكهاي ديگه اينجا صحبت نكنند چون خودمون هم اصلا خوشمون نمياد
كه در مورد اين تاپيك مثلا در تاپيك سند بانكس حرفي زده بشه
روشيك جان اين مدار قابليت زيادي براي بهينه سازي داره من اون تغييرات رو مصلحت ديدم گفتم دوستان اعمال كنند شما اگه راهكار بهتري براي بهينه كردن مدار آقاي كرمي دارين پيشنهاد بدين مطمعنم كه ايشون استقبال ميكنند چون خود من هم از شخصيت ايشون خوشم مياد وچندين بار تشكر كرده ام والان هم از همه دوستان كه هر كدام بنحوي در اين تاپيك زحمت ميكشند تشكر ميكنم @};- @};-

من دراین تایپیک زحمتی رومتحمل نشدم وازکسی هم انتظارجانب داری ویاتشکرندارم فقط خواهشی که دارم منودراین تایپیک فراموش کنیدهمونطوریکه من ایده هاموبرای این فلزیاب وکلااین تایپیکوفراموش کردم
باارزوی موفقیت برای همگی

یکشنبه 3 شهریور1392 - 3:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hadi-dindar نوشته است:
ببخشید روشیک خان اقا ناصر الان کار بدی کردن که اینجور میایید به ایشون متلک میکید . لابد علم عملی ایشون از شما بالاتر بوده که تونسه مدارو راه بندازه
خوب جناب کرمی هم که دستشون درد نکنه ما که تابیک رو دنبال میکردیم هیج جیزی برای بهبود مدار نزاشتن جز اینکه اومدن و بارازیت ریختم سر حساسیت و پایداری .
خوب الان آقا ناصر بده کرده تغیرات مدار خودشو قرار داره ؟؟؟ مرد مسلمان عوض تشکر کردنته ؟؟ منم به سواد تعوری الکترونیک شما توهینی نکردم فقط خواستم بکم این رسمش نیست ت

جناب کوروش هم خودشو به در و دیوار میزد برای هیجی الان تاپیک جدا زده که مثلا رو کم کنی باشه . این کارا چی یعنی . بیشتر از دشمنان این دوستا هستن که اینجا عامل نفوذی دیکران شدند

درموردعلم عملیشون من صاحب نظرنیستم امیدوارم که بانتیجه گیری مطلوب ازمدارشون اینوعملا به همه ثابت کنن ضمنامن به کسی متلک نگفتم ویاتوهین نکردم فقط خواستم حالاکه صادقانه تغییرات مدارواعلام کرده عملکردمدارشوهم به همه نشون بده کجای این صحبتهاتوهینه؟
یک چیزدیگه لازم شداضافه کنم درتایپیکهای دیگه برای ارتقاءمدارشون علاوه بربحث وتحقیق چندمقاله جوندارنوشته میشه اونوقت شمادنبال عنوانهای جورواجورمیگردین
((دوستان عامل نفوذی))
به امیدموفقیت همه

یکشنبه 3 شهریور1392 - 4:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان خواهشنا ، با هم همکاری کنید ، این حرفا رو هم بزارید کنار ، خواهشنا ، هر کسی که چه سواد الکترونیک داره و چه نداره هر کمکی از دستش برمیاد ؛ برای ارتقا و تکمیل این مدار دریغ نکنه لطفا

یکشنبه 3 شهریور1392 - 4:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روشيك جان الان كه فلزيابت سنس كرده بايد هم اين حرفها رو بزني داداش اون روز ها رو بخاطرت بيار كه خداخدا ميكردي مدارت كار كنه :D
ضمنا اين تاپيك متعلق به تمامي دوستان هست چه اونهايي كه خالصانه زحمت كشيدند وچه آن دسته از دوستاني كه ميخوان در سايه زحمات بقيه دوستان اين مدر رو درست كنند وازش استفاده كنند اينقدر هم نگو من از اين تاپيك ميرم كه بشدت عصبيم ميكني يعني چه كه من از اين تاپيك ميرم ؟
درخت هر وقت پر بارتر ميشه سر فرود مياره مگه ما آدما به اندازه يك درخت نميتونيم شعور داشته باشيم عوض اينكه دوستان جديد رو راهنمايي كنيد براي چي فرار ميكنيد ؟البته بي نظمي و اختلال يكي دو نفر هم مثل آقا كوروش هم در اين مسائل بي تقصير نيستن X(

آخرین بار توسط naser1 در یکشنبه 3 شهریور1392 - 5:35pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 3 شهریور1392 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hadi-dindar نوشته است:

با سلام مهندسین محترم :x

شما ها چرا هنوز دنبال قاتل بروسلی میگردین :D آقا ناصر یه اشتباهی کردن بعدش جبران کردن :x خب دیگه چرا بحث رو ادامه میدین

جناب هادی دینار ببخش تایپیک زدم :D ممبعد خواستم تایپیک بزنم از شما اجازه میگیرم :D مرد حسابی حاصل تلاش چند هفتمو آوردم اینجا و تایپیک زدم

یه چیزی هم طلب کارین :D اگه به درو دیوار زدم بخاطر دوستان بود نه واسه خودم :x من که نه 12رگلاتوره رو ساختم نه sx500 ;;)

باشه اگه ناراحت اون تایپیک هستین از دوستان میخوام حذفش کنن ببینم دیگه دنبال چه جور بهونه ای میگردین

عحب داستانی داریما- از آقا ناصر هم بابت زحماتشون ممنونم :x

از مدیران گرامی خواهش میکنم تایپیک (مدار پرقدرت pi) رو حذف کنن بنده هیچ اسراری ندارم تایپیک داشته باشم X(

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 3 شهریور1392 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kooroshxfx نوشته است:
hadi-dindar نوشته است:

با سلام مهندسین محترم :x

شما ها چرا هنوز دنبال قاتل بروسلی میگردین :D آقا ناصر یه اشتباهی کردن بعدش جبران کردن :x خب دیگه چرا بحث رو ادامه میدین

جناب هادی دینار ببخش تایپیک زدم :D ممبعد خواستم تایپیک بزنم از شما اجازه میگیرم :D مرد حسابی حاصل تلاش چند هفتمو آوردم اینجا و تایپیک زدم

یه چیزی هم طلب کارین :D اگه به درو دیوار زدم بخاطر دوستان بود نه واسه خودم :x من که نه 12رگلاتوره رو ساختم نه sx500 ;;)

باشه اگه ناراحت اون تایپیک هستین از دوستان میخوام حذفش کنن ببینم دیگه دنبال چه جور بهونه ای میگردین

عحب داستانی داریما- از آقا ناصر هم بابت زحماتشون ممنونم :x

از مدیران گرامی خواهش میکنم تایپیک (مدار پرقدرت pi) رو حذف کنن بنده هیچ اسراری ندارم تایپیک داشته باشم X(

جناب كوروش خواهشا خودتونو به اون راه نزنين كه اين آتش رو شما و جنابed200 در اين تاپيك درست كردين كه هنوز هم دودش در چشم دوستان ميره برو به آقا حميد دعا كن كه جوابت رو در تاپيك حرفه اي جديدتان نوشته بودم كه آقا حميد پاك كرد ازش بپرس ببين چي نوشته بودم اصلا نميخوام در اين تاپيك در باب فضولي يك كلمه هم بنويسي شررت رو كم كن به آدم چطوري ميگن در مورد اين تاپيك هم مثل اينكه در تاپيك فوق حرفه ايتون باز هم اراجيف نوشتي اگه در مورد اينجا در يه تاپيك ديگري فقط يكبار ديگه زر بزني بامن طرفي حاليت شد؟ اينهم آخرين اخطار كه همه دوستان رو در اينجا خسته كرده اي

یکشنبه 3 شهریور1392 - 5:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

naser1 نوشته است:
روشيك جان الان كه فلزيابت سنس كرده بايد هم اين حرفها رو بزني داداش اون روز ها رو بخاطرت بيار كه خداخدا ميكردي مدارت كار كنه :D
ضمنا اين تاپيك متعلق به تمامي دوستان هست چه اونهايي كه خالصانه زحمت كشيدند وچه آن دسته از دوستاني كه ميخوان در سايه زحمات بقيه دوستان اين مدر رو درست كنند وازش استفاده كنند اينقدر هم نگو من از اين تاپيك ميرم كه بشدت عصبيم ميكني يعني چه كه من از اين تاپيك ميرم ؟
درخت هر وقت پر بارتر ميشه سر فرود مياره مگه ما آدما به اندازه يك درخت نميتونيم شعور داشته باشيم عوض اينكه دوستان جديد رو راهنمايي كنيد براي چي فرار ميكنيد ؟البته بي نظمي و اختلال يكي دو نفر هم مثل آقا كوروش هم در اين مسائل بي تقصير نيستن X(

نمی خواستم تایپیک دیگه ای بزنم اما...
اولابله یک روزی ارزومیکردم مدارم کارکنه چون انگیزه داشتم ولی الان عکس اونه وکاری کردم که دیگه کارنکنه
ثانیاهم بله میخوام ازاینجابرم چون برای واردشدن به این تایپیک به اجازه کسی نیازنداشتم که الان برای رفتنم اجازه بگیرم
ثالثا...ثالثاهم بله درخت هرچی پربارمیشه سرش روفرودمیاره وسخاوتش بیشترمیشه البته تاموقعی که این پرباربودنش سرشوبه بادنده وهرکسی روشاخه هاش چنگ نندازه
رابعا ... رابعارابعادیگه نه چون بعداز82صفحه تایپیک مفهوم خلوصوهنوزمتوجه نشدم واقعیتش این کلمه روزیادشنیدم که بصورت عامیانه کاربردزیادی داره امااینجا بنظرم مفهومی نداره چرا...

یکشنبه 3 شهریور1392 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روشيك جان ببخش من فكر ميكنم رفتن شما دو دليل ميتونه داشته باشه دليل اول اينكه بي سر وصدا از اينجا رد بشي تا جلب توجه نكني بلكه اشتياق دوستان براي ساخت اين مدار كم بشه تا مدار زياد عمومي نشه چون همه ميدونيم مدار بدرد بخوريه
دليل دوم هم ممكنه اين باشه كه شما تغييراتي رو اعمال كرده ومثل شير محمدي مدار رو ارتقا دادين ونميخواهين اونو عموميش كنين و تمومه بهانه ها واسه رفتن همشون الكيه
البته خدا داند :D

آخرین بار توسط naser1 در یکشنبه 3 شهریور1392 - 6:18pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 3 شهریور1392 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روشيك جان ببخش من فكر ميكنم رفتن شما دو دليل ميتونه داشته باشه دليل اول اينكه بي سر وصدا از اينجا رد بشي تا جلب توجه نكني بلكه اشتياق دوستان براي ساخت اين مدار كم بشه تا مدار زياد عمومي نشه چون همه ميدونيم مدار بدرد بخوريه
دليل دوم هم ممكنه اين باشه كه شما تغييراتي رو اعمال كرده ومثل شير محمدي مدار رو ارتقا دادين ونميخواهين اونو عموميش كنين و تمومه بهانه ها واسه رفتن همشون الكيه
البته خدا داند :D

یکشنبه 3 شهریور1392 - 6:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 869 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 79 , 80 , 81 , 82 , 83 , 84 , 85 ... 87  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani , Majestic12 و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure