انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 9:54am

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کسی نقشه و فایل دلتا پالس 3 رو داره؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hadi-dindar نوشته است:
سلام به همه دوستان

ایمیل حسین دمیر : teknolojiekibi@gmail.com

در ضمن حسن دمیر ورزن جدید این دلتا 3 رو بیرون داده که واقعا هم برد خوبی داره و هم با تجه به فیلتر های طراحی شده اش بسیار پایدارتر شده هست
و هم سنس بالایی داره نسبت به فلزات با ارزش

قیمت میکرو برای ایران 30 دلار هست
منظور دلار پی پال هست . شما باید به حساب پی پال ایشون 30 دلار بریزید که همون جمیل ایشون هست و ادرس بدین 10 روز نشده دستتون هست

البته اکه میکرو ورزین جدید یعنی همون deltapulse3s رو بخوایید بکیرید باید حتما مازول رو هم خریداری کنید . جون بدون مازول که برای ورزین جدید طراحی شده نمیتونید مدا رو راه اندازی کنید

موفق باشید

اینطور که معلومه حسین خان دمیر حالا حالا ها قصد نداره ورژن نهایی ارائه کنه و میخواد تا انقلاب حضرت مهدی موعود سالی چند تا ورژن دلتا 3 ارائه کنه در این وسط تکلیف اون بیچاره ای که با زحمت و پول تو جیبی یه ورژن تهیه میکنه چی میشه ؟باید همینطور در حسرت داشتن ورژن جدیدتر اه بکشه.

سه شنبه 8 مرداد1392 - 10:36pm

بچه ها من بهش میل زدم جواب داد خبرشو بهتون میدم

سه شنبه 8 مرداد1392 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون mo.sanaiy جان منتظر خبر جدید هستیم
علی آقا این طوری ها هم نیست. الان همین اپل هم داره همین کار رو میکنه iPhone3- iPhone4- iPhone4s- iPhone5 و... یه چیز عادیه
بنظرم اسم ورژن جدید delta3S هست که بیرون داده و تو پست صفحه قبلی میتونید تو انجمن ترکیه ای شرکت کنید اطلاعات کاملی هست! طراح داره رو مدار کار میکنه و هربار به گفته خودش مدار بهتری رائه میده و یه چیز کاملا عادی هست :ymsmug:

سه شنبه 8 مرداد1392 - 11:01pm
YIM

سلام بچه ها من هرچی میل میزنم به حسین دمیر جواب نمیده به انگلیسی براش میل میزنم ترکی متاسفانه بلد نیستم کسانی از نحوه ی خرید میکرو اطلاع دارند خواهش میشه توضیح بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جمعه 11 مرداد1392 - 5:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
انصاف رو فقط يك مسلمان واقعي داره و بس ، رفتارها و آدابي كه خيلي از غير ايرانيها در كشورهاي مختلف جهان از خودشون نشان ميدن بنده بارها و بارها ديدم و احسنت بر اونها گفتم كه الگوي يك انسان كامل در خيلي از شرايط انسان دوستانه هستن ، و بلانسبت شما دوستان ، ما ايرانيها چشم و دلمون رو گشنه بار آوردن و سير نيستيم چه برسه خيلي جاها انصاف داشته باشيم .. اميدوارم فرهنگ ايراني هميشه جوري باشه كه خوشي و بهترينها رو براي همه ملتش بخواد.
:YMPRAY:

اقا مهدی شما باور دارین فقط یک مسلمان واقعی انصاف داره؟!!
یعنی الان بین 7 میلیارد ادم کره زمین فقط مسلمان های واقعی انصاف دارند؟!! که کلا تمام مسلمان ها شی و سونی به 2 ملیارد نمی رسه!! بقیه ادم نیستن؟!انصاف ندارن؟!شما داری؟!! یعنی میگی ایرانیان فرهنگ ندارن ,انصاف ندارن؟ پس شما ایرانی نیستین ایرانی نیستین دیگه! ؟ .... هستی؟! .... ها فرهنگ دارن ؟ هر کی مسلمانه آدمه؟
اون کسی که مدار فلزیاب مجانی میده بیرون او انصاف نداره؟ ولی شما که یک مدار طراحی میکنید و میفروشید انصاف دارید؟!!

نه داداش من دین یک چیز شخصیه به من ربطی نداره شما دینت چی میگه . دینت فلانه باشه واسه خودت هی این ور آونور نرو بگو فقط اینایی که دینشون اینه اینجورین بقیه پخ پخ
شاید یکی اینجا زردشتی باشه؟یا هر دین دیگه ؟
شما اصلا حق نداری دینت رو به روخ بکشی عزیز من !
فهمیدی که انصاف داره؟خیلی از این حرف ناراحت شدم برای همه کسایی که این طور فکر میکنن متاسفم دیگه نمیخوام ادامه بدم همین بسه شاید تونسته باشم منظورم رو برسونم

الان به پست میزنن به من فحش میدن یا کلا حذف میکنن اینو .

/:)

جمعه 11 مرداد1392 - 11:26pm
مدیر کل
مدیر کل

نادر جان خب شما هم انصاف نداری! اگر داشتی مساله فروش ردیاب رو که یک موضوعی هست صرفا بین من و اقا مجتبی ربطش نمیدادی به مهدی عزیز! اگر شما هم انصاف داشتین بین هزاران مطلب مفید این انجمن صاف فروش یک عدد ردیاب رو مثال نمیاوردین! پس مطمئن باشین درجه انصاف شما کمتر از این حرفاست که بخوای اینطور بالای منبر بری!
مهدی عزیز نظر و اعتقاد خودشون رو گفتن و من توی قوانین هم ذکر کردم بهیچ وجه مباحث رو اعتقادی و دینی نکنین که به جایی راه نداره! انصاف هم به این چیزها نیست. مطمئنا آدم منصف همه جا و در هر کیش و آئینی پیدا میشه و فکر میکنم خیلی واضح تر از این حرفاست که جای بحثی داشته باشه.
از تمام دوستان خواهش میکنم بحثهای این مدلی رو اصلا و ابدا ادامه ندن در غیر این صورت پست نا مرتبط با موضوع بحث طبق اعلام قبلی قابل حذفه. امیدوارم ناراحت نشین.

جمعه 11 مرداد1392 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
بحث انصاف اومد وسط باید بگم اولا اصلیت هرکسی قابل احترامه و بحث ردیاب رو وسط کشیدن خودش بی انصافی محضه ،آخه مردان نا حسابی من آشنا دارم بیست ساله ردیاب میزنه و هزاربار زده به هدف اما از دیدن ردیاب انجمن شوکه شده با کارکرد فوق العادش و نسبت به قیمت کمش پس انصاف و منصف از نظرمن فقط حمید و مجتبی بودن که باقیمت پایین مدارو دراختیار دوستان قراردادن دیگه وگرنه قیمت واقعیش از نظر آشنام باید حول و حوش ۲۰تومن باشه پس دیگه پشت ردیاب انجمن و اساتید سازنده حرف نامربوطی نزنید لطفا لطفا

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 11 مرداد1392 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده هم موافقم حضرات لطفا بی انصافی نکنند و جلوه ردیاب انجمن رو خراب نکنند و زحمات اساتید حمید و مجتبی رو نادیده نگیرند این ردیاب تکه به مولا بگید خوب :YMPEACE:

شنبه 11 مرداد1392 - 12:09am
مدیر سایت
مدیر سایت

parsi نوشته است:
بنده هم موافقم حضرات لطفا بی انصافی نکنند و جلوه ردیاب انجمن رو خراب نکنند و زحمات اساتید حمید و مجتبی رو نادیده نگیرند این ردیاب تکه به مولا بگید خوب :YMPEACE:

بابا بحث الکی ممنوع ، دیگه ادامه ندین [-X ، پیش بسوی موفقیت \M/

شنبه 11 مرداد1392 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من کاری به ردیاب شما ندارم . منظور چیز دیگه ای بود
فقط خواستم مثال بیاد بچه ها متوجه بشن منظور اصلی چیه .
شرمنده.
از زدیاب بحث شد به سایت زیر سر بزنید
http://www.froum.iranpo.com/announcements.php?aid=6

/:)

شنبه 11 مرداد1392 - 12:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , Qazwsx1 و 110 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure