انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 5:18am

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کسی نقشه و فایل دلتا پالس 3 رو داره؟ 
نویسنده پیغام

سلام حمید هستم از تهران.دوست من. دلتا فلزیاب خوبیه ساختمش هگز اصلیشم دارم نقشه مدار اصلاح شدش رو با آیسی پروگرم شده 300000ت میدم .مدار آماده دلتا روهم اگر خواستین 650000میدم.0912*****
در ضمن نقشه ردیاب تصویری هم دارم .

دوشنبه 7 مرداد1392 - 11:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب vatan تا حالا نشنیدم که کسی هگز دلتا3 رو داشته باشه با تمام احترامی که براتون قائلم باید بگم که حرف شما رو قبول ندارم

سه شنبه 8 مرداد1392 - 9:43am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

لازمه که مطالبی رو درباره دلتا پالس 3 بگم

1- فایل هگز اصلی دلتا پالس دست هیچ کس به غیر از سازنده اصلی دستگاه یعنی حسین دمیر نیست .
2- حسین دمیر فایل هگز رو روی میکرو به صورت یروگرم شده می فروشه به قیمت حدود 30000 تومان ( 15tl). البته باید راهی برای واریز این پول به حساب این شخص در ترکیه پیدا کنید . این مبلغ بدون هزینه های پست ، انتقال پول و.. هستش .
3- هزینه قطعات با فیبر این مدار حدود 90000 تومان در می آد تمام قطعات در تهران هستش ، فیبر رو هم می تونید خودتون بسازید.
4- فایل های اصلی مدار و فایل هگز دمو در زیر هستش :

http://www.teknolojiekibi.com/yeni/index.php?action=dlattach;topic=3797.0;attach=2986
http://www.teknolojiekibi.com/yeni/index.php?action=dlattach;topic=3797.0;attach=2805

سه شنبه 8 مرداد1392 - 11:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو این چند مدتی که دلتا 3 تو بورس اومده هیچ کس در مورد مزایا و معایب اون سخنی نگفته بغییر از عده ای فروشنده که نمیتوان به گفته هاشون اکتفا و اعتماد کرد .
اینجور که معلومه دوباره کلاه گشادی حسین دمیر و عده ای سود جو سر تشنگان کاوش نهادن. نظر شما چیست؟

سه شنبه 8 مرداد1392 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
تو این چند مدتی که دلتا 3 تو بورس اومده هیچ کس در مورد مزایا و معایب اون سخنی نگفته بغییر از عده ای فروشنده که نمیتوان به گفته هاشون اکتفا و اعتماد کرد .
اینجور که معلومه دوباره کلاه گشادی حسین دمیر و عده ای سود جو سر تشنگان کاوش نهادن. نظر شما چیست؟

ببین دوست گرامی آقای حسین دمیر چه کلاه گشادی گذاشته سر مردم به نظر من بی انصافیه .
ایشون به صورت کاملا شفاف دستگاهشون رو با تمام جزئیات با چندین فیلم از کارکردش به عموم عرضه کرده حال تصمیم با خود اشخاص هستش که بسازن یا نه . چه کسی در ایران این کار رو کرده . من خودم ساختم خیلی هم خوب جواب داد . هر چند که بر اثر بی احتیاطی خودم میکرو آسیب دید . بعد از سفارش من در عرض دو هفته میکرو بدستم رسید اون هم از ترکیه . به نظر شما توی ایران یه سفارش چندروز می کشه به دستت برسه اون هم اگه شانس بیاری سالم باشه . یه مقایسه کن دمیر رو با اونایی که میکروی فلزیاب روبی رو در داخل کشور می فروشن و یا با بقیه .
ایشون تنها فایل هگز رو به صورت میکروی پروگرام شده به قیمت ترکیه 15tl و به قیمت ایران حدود 25 الی 30 هزار تومان هستش می فروشه
خود میکروی خالی رو از بازار تهران بخری 21000 تومان قیمتش هستش . اگه شما خودت جای دمیر بودی این کار رو می کردی و فایل هگز رو که این همه زحمت کشیدی برای اون با 5000 یا 6000 تومان بفروشی . به جرات می تونم بگم که نه :-? :-? :-? :-?
حالا عده ای مسلمان نما داخل کشور میان از این دستگاه سوء استفاده می کنن چه ربطی به حسین دمیر داره . :-? :-? :-? :-?

من قصدم حمایت از دمیر نیست ولی بی انصافی رو هم خوشم نمی آد .

سه شنبه 8 مرداد1392 - 1:49pm

سلام بچه ها یکی از دوستان که ایمیل حسین دمیرو داره لطف کنه میلشو بزاره

سه شنبه 8 مرداد1392 - 6:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mo.sanaiy نوشته است:
سلام بچه ها یکی از دوستان که ایمیل حسین دمیرو داره لطف کنه میلشو بزاره

حالا که این طور شد یکی از دوستان به نمایندگی یه ایمیل بزنه و جوابشو بگه. اگه قیمش همون باشه منم یه میکرو میخوام :D

سه شنبه 8 مرداد1392 - 7:59pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

kavoshgar نوشته است:
من یه فایلpdf از مونتاژ کردن مو به مو دلتا پالس 3 دارم که حجمش 5 مگ هستش هرکاری میکنم نمیتونم بزارم اگه دوستان راهنمایی کنن اونو میزارم شاید به درد بخوره

خوب يجا ديگه UP كن لينكشو بزار

سه شنبه 8 مرداد1392 - 8:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
سلام به همه دوستان

ایمیل حسین دمیر : teknolojiekibi@gmail.com

در ضمن حسن دمیر ورزن جدید این دلتا 3 رو بیرون داده که واقعا هم برد خوبی داره و هم با تجه به فیلتر های طراحی شده اش بسیار پایدارتر شده هست
و هم سنس بالایی داره نسبت به فلزات با ارزش

قیمت میکرو برای ایران 30 دلار هست
منظور دلار پی پال هست . شما باید به حساب پی پال ایشون 30 دلار بریزید که همون جمیل ایشون هست و ادرس بدین 10 روز نشده دستتون هست

البته اکه میکرو ورزین جدید یعنی همون deltapulse3s رو بخوایید بکیرید باید حتما مازول رو هم خریداری کنید . جون بدون مازول که برای ورزین جدید طراحی شده نمیتونید مدا رو راه اندازی کنید

موفق باشید

سه شنبه 8 مرداد1392 - 8:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mrmr16 نوشته است:
ali222 نوشته است:

ببین دوست گرامی آقای حسین دمیر چه کلاه گشادی گذاشته سر مردم به نظر من بی انصافیه .
ایشون به صورت کاملا شفاف دستگاهشون رو با تمام جزئیات با چندین فیلم از کارکردش به عموم عرضه کرده حال تصمیم با خود اشخاص هستش که بسازن یا نه . چه کسی در ایران این کار رو کرده . من خودم ساختم خیلی هم خوب جواب داد . هر چند که بر اثر بی احتیاطی خودم میکرو آسیب دید . بعد از سفارش من در عرض دو هفته میکرو بدستم رسید اون هم از ترکیه . به نظر شما توی ایران یه سفارش چندروز می کشه به دستت برسه اون هم اگه شانس بیاری سالم باشه . یه مقایسه کن دمیر رو با اونایی که میکروی فلزیاب روبی رو در داخل کشور می فروشن و یا با بقیه .
ایشون تنها فایل هگز رو به صورت میکروی پروگرام شده به قیمت ترکیه 15tl و به قیمت ایران حدود 25 الی 30 هزار تومان هستش می فروشه
خود میکروی خالی رو از بازار تهران بخری 21000 تومان قیمتش هستش . اگه شما خودت جای دمیر بودی این کار رو می کردی و فایل هگز رو که این همه زحمت کشیدی برای اون با 5000 یا 6000 تومان بفروشی . به جرات می تونم بگم که نه :-? :-? :-? :-?
حالا عده ای مسلمان نما داخل کشور میان از این دستگاه سوء استفاده می کنن چه ربطی به حسین دمیر داره . :-? :-? :-? :-?

من قصدم حمایت از دمیر نیست ولی بی انصافی رو هم خوشم نمی آد .

انصاف رو فقط يك مسلمان واقعي داره و بس ، رفتارها و آدابي كه خيلي از غير ايرانيها در كشورهاي مختلف جهان از خودشون نشان ميدن بنده بارها و بارها ديدم و احسنت بر اونها گفتم كه الگوي يك انسان كامل در خيلي از شرايط انسان دوستانه هستن ، و بلانسبت شما دوستان ، ما ايرانيها چشم و دلمون رو گشنه بار آوردن و سير نيستيم چه برسه خيلي جاها انصاف داشته باشيم .. اميدوارم فرهنگ ايراني هميشه جوري باشه كه خوشي و بهترينها رو براي همه ملتش بخواد :YMPRAY:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 8 مرداد1392 - 8:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure