انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 2:08pm

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کسی نقشه و فایل دلتا پالس 3 رو داره؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام من دارم رو دلتا پالس2 کار میکنم توباکس رو امروز نتیجه گرفتم ازش مونده تقویت ولتاژش دلتا پالس 3 رو تعریفشو از خیلیا شنیدم که دارن رو دلتا پالس 3 کار میکنن و جواب هم گرفتن اگه کسی از دوستان ساخته این دستگاه رو فایل هاشو بزاره تا دوستان بتونن استفاده کنن ممنون میشم

جمعه 20 تیر1392 - 12:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز دلتا پالس 3 یه تعداد مشکلاتی داره
سازندش که همون حسین دمیر نام داره توی ترکیست این دستگاه فایل هگز داره گه به حالت دمو هستش یعنی بعد 200 بار روشن وخاموش شدن دیگه کار نمیکنه من فیلم تستشم دارم اگه بخای میتونم برات بدم تا ببینی ولی شما اگه میتونی همون ساشو خودمونو بساز از دلتا خیلی بهتره ;)
باز این تمام اطلاعاتشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 21 تیر1392 - 5:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی شمامنامروزبایکی ازدوستان اشناشدم که خودش ترکیه رفت وآمد میکنه و کارش فروش فلزیابه و تا دوشنبه قرار شده که فایل اصلیشو برام بیاره و تمام قلق هاشو قراره بهم بده من ساخته شده این دستگاه رودیدم خیلی خوشم اومد ال سی دی بزرگ و تفکیکخیلی ضعیف ولی بدک نیست نقطه زن خوبی چون تو شرکتش برام تستش کرد خیلی خوشم اومد ازش اگه تصمیم به ساختش کردم بهتون اطلاع میدم و از مراحل ساختش عکس میزارم براتون

جمعه 21 تیر1392 - 1:09pm

من دارم میسازم

پنج شنبه 26 تیر1392 - 2:15am

سلام بچه ها من خراسانیم میخوام دلتا پالس 3 رو بسازم کلیپاشو تو youtube دیدم 2.20 زیر خاک راحت میزد فقط راهنمایی میخواستم اونایی که دارن روش کار میکنن قطعاتش گیر میاد و اگه بعد 200 بار استفاده میره رو دمو خوب میشه دوباره میکروشو دوباره فلش زد :-? تا دوباره مثل اولش بشه فقط اگه مشکلی داره خواهش میکنم بگین

یکشنبه 6 مرداد1392 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mo.sanaiy نوشته است:
سلام بچه ها من خراسانیم میخوام دلتا پالس 3 رو بسازم کلیپاشو تو youtube دیدم 2.20 زیر خاک راحت میزد فقط راهنمایی میخواستم اونایی که دارن روش کار میکنن قطعاتش گیر میاد و اگه بعد 200 بار استفاده میره رو دمو خوب میشه دوباره میکروشو دوباره فلش زد :-? تا دوباره مثل اولش بشه فقط اگه مشکلی داره خواهش میکنم بگین

قطعاتش توی تهران پیدا میشه . میکرو قابلیت فلش دوباره نداره چون اصلا فایل هگز اصلی بیرون نیست و تنها سازنده اون توی ترکیه داره و باید ازش بخرید اون هم با میکرو .فایل بدون میکرون بیرون داده نشده . این بعد از 200 بار رو من تازه از شما شنیدم و نمی دونم چیه . اگر هم این اتفاق بیفته باید دوباره میکر با فایل اصلی رو خریداری کنید .

یکشنبه 6 مرداد1392 - 6:10pm

پس با این وجود باید بیخیال دلتا پالس 3 شد یکی از دوستان در بالا نوشته بودن فایل دموش بعد 200 بار خاموش روشن کردن از کار میوفته و فقط یک سوال دیگه L-) دلتا پالس 2 این فلزیاب کارش چطوره اینم فایل هگزش دمویه یا کار میکنه و توباکس بهتره یا دلتا پالس 2 ؟؟؟؟

یکشنبه 6 مرداد1392 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز تو این 200 باری که روشن هست شما دست رسی به منو هاشو ندارین
فکر کنم فایل هگز اون 200بار روشن هم داخل اون فایلی که گذاشتم هستش اگه نبود بگید تا بزارم

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 6 مرداد1392 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد دلاتا پالس 2 هم باید بگم که یکی از دوستان اونو ساخته میگه خوب کار میکنه البته من فقط فیبر مونتاژ شدشو از نزدیک دیدم اگه بخاین جناب آقای مجتبی گلد اونو ساخته یه پی ام خصوصی بهش بده تا براتون بگن

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 6 مرداد1392 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من یه فایلpdf از مونتاژ کردن مو به مو دلتا پالس 3 دارم که حجمش 5 مگ هستش هرکاری میکنم نمیتونم بزارم اگه دوستان راهنمایی کنن اونو میزارم شاید به درد بخوره

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 6 مرداد1392 - 9:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , Sepid3872 و 131 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure