انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:15pm

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی
 فلزياب تركيبي كاوشگر 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

آرش جان با توجه به این نتایجی که شما فرمودین اگر ثبات دستگاه بر اساس مقایسه ای که خودتون با اون چند مدار که گفتین انجام دادین خوب باشه پس در مجموع نتیجه خوبی هست! پس با این حساب الان مشکل کجاست که نیاز به کار داره؟ تفکیک که دیگه ثابت شده مساله مهمی هم نیست و نباید روش تکیه کرد. احیانا مشکل دیگه ای اگر هست بفرمایین شاید کمکی بر بیاد.
اگر هم لطف کنین یک فیلم کوچک از کارایی دستگاهتون بگیرین و بذارین فکر کنم به دوستان خیلی کمک میکنه که درست تصمیم بگیرن و بسازن.
در مورد فیبر و مدار هم من بالاخره متوجه نشدم آیا اون فیبری که فرمودین بعلاوه کانورتر کافی و کامله و نیاز به چیز دیگه ای نیست؟ چون این چیزی که من دیدم برای کسانی که وارد نیستن یک مقدار گنگ هست ساختنش!
بهرحال شما خودتون یک نفر هستین و شاید توانایی و وقت و انرژی شما محدود باشه. اگر مدار به مرحله ای رسیده که بقیه هم میتونن بسازن این به نفع همه هست که چند مورد ساخت انجام بشه و احیانا در حد مسائل ریز مدار اصلاح بشه.

شنبه 22 تیر1392 - 12:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

منم حق رو به اقا حمید میدم واسه کسانی که تازه کارن یکمی گنگه.اما با اجازه دوستان و اقا ارش میخوام یه توضیح بدم.اینطور که من فهمیدم.اصل pcb مربوط به مینی3.اما تو pcb یه سری تغییرات دادن.قسمتهایی که تغییر کرده در اصل اومدن راه انداز ماینر رو به مینی3 متصل کردن.که شماتیک قطعات و مقدار و اسم اونها رو تو اخرین ضمیمه تو وبلاگ اپ کردن.سایر قطعات مربوط به مینی3 هستش که تو فایل ضمیمه قرار دادن.با همون شماره و مقدار قطعات.بجز مولتی پلکسر 4053 که تو مینی4051 (زیاد فرقی نمیکنه)اما در مورد کانورتر.تو مینی3 اصلی منفی باطری زمین مداره.اما تو کاوشگر مثبت باطری زمینه.خوب واسه تغذیه دوبل ایشون اومدن یه کانورتر ساده درست کردن که به صورت جداگانه تو دستگاه نصب میشه.شما میتونید از هر مدل کانورتر که خواستید استفاده کنید.فقط اینو بگم که تو این مدل زمانی که بوق دستگاه زیاد میشه +5ولته قسمت اسپیکر افت داره.چون خروجی این کانورتر جریان بالا نیست. امیدوارم که درست گفته باشم.حالا اگه خودشون تشریف دارن بیان و اظهار نظر کنن

شنبه 22 تیر1392 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
parsegade نوشته است:
سلام .دوستان در مورد این فلزیاب اگه سوالی داشتید در خدمتیم.(ارش ایرانی هستم)امیدوارم که با کمک شما بتونیم این دستگاه رو بهینه کنیم

سلام آرش جان خیلی ممنون که دعوت دوستان وبنده روپذیرفتین امیدوارم ازوجودشما استادعزیزبهره ببریم وبه نتیجا مطلوب برسیم.
اولین سوال من؟مداربدون کانورتر برای ساخت مشکل نداره؟مصرف مدارچقدره؟

Be The Change You Want To See In The World

شنبه 22 تیر1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان اگه یه لیست ازقطعاتی که تغیردادین قرارمیدادین عالی میشد مثلامقادیراین قطعاتی که ضربدرزدم مشخص نیست.
ویه سوال دیگه آیا قطعه ای هست که بخوادزیرفیبرقراربگیره؟اگه هست مشخص کنیدممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 22 تیر1392 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
سلام به همه دوستان زحمت کش علم زیبای الکترونیک
دوستان خوشحالم که ظاهراً این مدار میتونه جوابگوی دوستان و منتظران نقطه زن خوب باشه ، امیدوارم برادران باهم یاری کنید تا بتونیم این طلسم نقطه زن رو بشکونیم ، از همه دوستان سپاسگذارم ..یاعلی بگید دوستان خدا با ماست

سلام آرتين جان ما كه براي هزينه كردن والا آماده ايم فقط فايل ها به نظرم يه كم گنگه بايد سرو سامانش دارد تا به نتيجه اي رسيد مونديم كدوم پارت ليست تهيه و نقشه فيبرو بزنيم .

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 22 تیر1392 - 4:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان و نظر لطفی که دارین.کاملا حق با شماست.یه سری از قسمتها گنگ.اگ اجازه بدید من جاهایی که مشکل دارن رو درست کنم و همینجا آپ میکنم.البته من تو فایل اصلی توضیحات رو کامل دادم.حتی تو اون قسمتهایی که ضربدر زدید.ولی چشم در اسرع وقت مدار رو تصحیح میکنم.وهر سوالی باشه جواب میدم

شنبه 22 تیر1392 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی آرش جان منتظرفایل تکمیلی هستیم

شنبه 22 تیر1392 - 8:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام فکر کنم این دوتا فایل خیلی از مسائل گنگ رو حل میکنه.سایر قطعات مربوط به مینی3 است.اگه بازم جایی سوال داشتید در خدمتیم.اما در جواب شما دوست عزیز اقا حمید:شما خواستید بیام اینجا تا با کمک هم بتونیم این مدار که به نظر من هنوز ناقصه (بخصوص سخت افزاری که خیلی جای کار داره)رو تکمیل کنیم.بله در حال حاضر میشه باهاش کار کرد.ولی به نظر من هنوز تکمیل نیست.این شما و این مدار حالا بگید واسه افزایش برد بیشتر چه کارهایی باید انجام داد؟من رو تجربه و دانش شما و سایر دوستان خوب و فعال این انجمن حساب باز میکنم.باور کنید اگه بخوایم میتونیم چه این مدار و یا هر مدار دیگه رو با هم متحول کنیم.با آرزوی موفقیت

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 22 تیر1392 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

parsegade نوشته است:
سلام فکر کنم این دوتا فایل خیلی از مسائل گنگ رو حل میکنه.سایر قطعات مربوط به مینی3 است.اگه بازم جایی سوال داشتید در خدمتیم.اما در جواب شما دوست عزیز اقا حمید:شما خواستید بیام اینجا تا با کمک هم بتونیم این مدار که به نظر من هنوز ناقصه (بخصوص سخت افزاری که خیلی جای کار داره)رو تکمیل کنیم.بله در حال حاضر میشه باهاش کار کرد.ولی به نظر من هنوز تکمیل نیست.این شما و این مدار حالا بگید واسه افزایش برد بیشتر چه کارهایی باید انجام داد؟من رو تجربه و دانش شما و سایر دوستان خوب و فعال این انجمن حساب باز میکنم.باور کنید اگه بخوایم میتونیم چه این مدار و یا هر مدار دیگه رو با هم متحول کنیم.با آرزوی موفقیت

درود بر شما دوست عزیز
ممنون

یکشنبه 22 تیر1392 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsegade نوشته است:

سلام آقا آرش اين پي سي بي كه در فايل هست پي سي بلي مدار هستش؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 23 تیر1392 - 8:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: s144gh و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure