انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 10:07am

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 فلزياب تركيبي كاوشگر 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

تو مدار تغییراتی ندادم.من فقط اومدم تنظیمات رو تغییر دادم.در حالت تفکیک هم با توجه به تغییرات به نتایج جالبی رسیدم.به محض اینکه تکمیل شد نتایج رو آپ میکنم.در ضمن برنامه جدیدی نوشتم که فرکانس رو در چهار مد تغییر میده(120و250و500و1000).گزینه پهنای سمپل رو هم بهش اضافه کردم.اونو هم بزودی آپ میکنم.

شنبه 12 مرداد1392 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

parsegade نوشته است:
تو مدار تغییراتی ندادم.من فقط اومدم تنظیمات رو تغییر دادم.در حالت تفکیک هم با توجه به تغییرات به نتایج جالبی رسیدم.به محض اینکه تکمیل شد نتایج رو آپ میکنم.در ضمن برنامه جدیدی نوشتم که فرکانس رو در چهار مد تغییر میده(120و250و500و1000).گزینه پهنای سمپل رو هم بهش اضافه کردم.اونو هم بزودی آپ میکنم.

درود بر شما دوست عزیز
منتظر دستاوردهای شما هستیم
@};-

یکشنبه 12 مرداد1392 - 12:26am
مدیر سایت
مدیر سایت

parsegade نوشته است:

جناب parsegade گرامی از اینکه در این انجمن زحمت کشیده و همکاری صمیمانه داشته کمال تشکر رو دارم ، امیدوارم به دستاوردهای خوبی دست پیدا کرده و دل خیلی از دوستان رو که در حصرت دستگاه قدرتمند و مورد اطمینان هستند رو شاد بفرمائید در کنار همکاری صمیمانه و برادرانۀ دوستان عزیزمون در این انجمن :-BD @};- @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 13 مرداد1392 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان ميبينم كه اينجايي مدار فلزيابت رو كجا رسوندي؟

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همه دوستانم و دوست عزیز جناب parsegade عزیز خسته نباشی خوشحالم از اشناییتون میخاستم اگه براتون امکان داره از مدار الکترونیک این فلزیابی که ساختید عکس با کیفیت در اختیار بچه ها قرار بدید من فکر میکنم اینجوری خیلی بهتر باشه

جمعه 24 مرداد1392 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zixelll نوشته است:
سلام بر همه دوستانم و دوست عزیز جناب parsegade عزیز خسته نباشی خوشحالم از اشناییتون میخاستم اگه براتون امکان داره از مدار الکترونیک این فلزیابی که ساختید عکس با کیفیت در اختیار بچه ها قرار بدید من فکر میکنم اینجوری خیلی بهتر باشه

سلام

. زیکسل خان راست میگه یه عکس همیشه گوبا تر از توضیحات هستش .

البته جناب زیکسل شما هم قول داده بودید از اسکلت توباکسی که خودتون درست کردید یه عکس با کیفیت تویه تایپیک توباکس بزارید . ولی مثل اینکه یادتون رفته . :-? :-? :-?
اگه شد یه سر به صفحه 97 پست های 2 و 3 و8
و همچنین صفحه 103 پست 4
در تایپیک توباکس بزنید و ببینید که چند وقت از اون گذشته :-? :-? :-? .

جمعه 25 مرداد1392 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mrmr16 عزیز دنیا همینه . دوروزه.دو تا رو داره

انشااله شما با محبت خودت درس همیشگی به همه ما میدی که اگر کسی وقت میزاره رو یه مدار زحمت میکشه قدرش رو بدونند و قدر این انجمن رو بدونند.

شنبه 25 مرداد1392 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام شرمنده از دیر به دیر on شدن ما.اخه یه مدته که دارم دوشیفته کار میکنم و خسته میرسم خونه و خیلی کم تو نت میام.اما همزمان هم دارم رو کاوشگر 2 کار میکنم که چند روز پیش رفتم تهران قطعات رو گرفتم.شبها یکم رو مدار کار میکنم.برنامه رو تقریبا تموم کردم فقط مونده قسمت مربوط به تعیین عمق که باید ببینم برنامه این قسمت عملی جواب میده یا نه.در مورد عکس هم سعی میکنم که اگه تونستم امشب آپ کنم

شنبه 26 مرداد1392 - 8:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

راستی من عکس مدار رو تو وبلاگ آپ کرده بودم.میتونید همونجا ببینید

شنبه 26 مرداد1392 - 10:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

parsegade نوشته است:
راستی من عکس مدار رو تو وبلاگ آپ کرده بودم.میتونید همونجا ببینید

دوست عزیز تو وبلاگتون عکسی تز مدار ندیدم ، میشه اون عکس رو اینجا هم قرار بدین ، تشکر

شنبه 26 مرداد1392 - 10:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx و 121 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure