انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 4:33pm

پاسخ به موضوع  [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 فلزياب تركيبي كاوشگر 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کدوم شماتیک؟

چهارشنبه 2 مرداد1392 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsegade نوشته است:
سلام از لطف شما ممنون.حمید جان این شماتیک قسمتهایی از مداره که واسه دوستان گنگ بود
http://uplod.ir/cfa20w0j8jau/Schematic.rar.htm
شما ابتدا گفتید که مشکلاتی که این مدار داره رو بگید .خوب منم گفتم.حالا دوستان میگن"این نمیشه که مشکلات دستگاه مطرح بشه و از نظرات دوستان استفاده بشه و منتظر بمونیم ببینیم که در آخر نتیجه کار رو آقا آرش چی اعلام می کنن ." ویا گفتن:"عذر می خوام ، جسارت نباشه و امیدوارم اینجور نباشه که من فکر می کنم . که در آخر کار و بعد از تکمیل شدن ، فایل هگز دستگاه به فروش گذاشته بشه . "آخه دوست عزیز چه تجاری چه فروشی.اصلا این مدار ارزش فروش داره؟!!!!یه مداری که از دوتا مدار کپی شده چیز خیلی شاهکاری که نیست.من فقط این دوتا رو با هم ترکیبش کردم یه برنامه ساده نوشتم.دیدم نتیجه گرفتم و تو وبلاگ خودم گذاشتم تا دوستای دیگه من هم اگه دوست دارن اونو بسازن.من برنامه نویسی رو فقط با انگیزه ساختن فلزیاب یاد گرفتم(که هنوز هم موفق نشدم)و یا دوست دیگه گفتن:"پس از بررسي فايل پروتيوس كه آپلود كرده بودين متوجه شدم كه در زمينه استفاده از at mega چيز خاصي انجام ندادين فقط يك پيكربندي آيسي و كريستال داخلي بعد هم چند تا دستور در اول براي lcd با وقفه وبعد هم نمايش چند تا اسكرين وبعدهم پيكربندي adc و نمايش چند ورودي كانال adc با كاراكتر .!!!!!!!!!همين .....".خوب دوست عزیز اولا یکمی بیشتر از این بوده کم لطفی نکنید.دوما روند کلی واسه برنامه نویسی فلزیاب همینه.چیز خیلی پیچیده و فرازمینی نیست.فقط یه سری نکاته که باید بهش توجه بشه.همین.اگر واقعا هدف همکاری پس بیایید فکر کنید من هیچ برنامه ای ننوشتم و تو همین تایپیک خط به خط شروع کنیم به نوشتن برنامه.دیگه بحث رو به حاشیه نبریم.اگه هم فکر میکنید حضوری میشه بازم من در خدمتم.من بچه مازندرانم.هرکی به من نزدیکه بگه تا با هم همکاری کنیم.ببخشید که اینطوری صحبت کردم.شرمنده

همين لينك بالا رو ميگم كار نميكنه

پنج شنبه 2 مرداد1392 - 12:58am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

http://uplod.ir/0qxraoq8b1pe/Schematic.rar.htm

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان لطف ميكني اون قسمت از برنامه رو كه مربوط به نمونه برداري و استفاده از كپچر ميشه واسم پيام بفرستي :YMPEACE:

پنج شنبه 3 مرداد1392 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از دوستان كسي ميدونه در فايل پروتيوس موقعي كه باتون يا همون كليد فشاري رو فشار ميديم گزينه<<<zero>>> مياد واسه چيه؟

یکشنبه 6 مرداد1392 - 3:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اون دکمه در حقیقت واسه ترهشلد دیجیتاله که چون تو این مدار اونو حذف کردم نیازی به این کلید نیست.در حقیقت مباد ولتاژ ورودی رو مساوی صفر میکنه.یعنی ولتاژ رو واسه ترهشلد صفر میکنه(کلید ریست )

یکشنبه 6 مرداد1392 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلا م آرش جان درسته كه هيچ كمكي نكردي اما من برنامه فلزيابت رو نوشتم فايل پروتيوس رو واست آپلود ميكنم تماشا كن حالشو ببر

http://uplod.ir/la1m1fbnxci9/naser1_detector.DSN.htm
پیوست:
untitled.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 7 مرداد1392 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از دوستان كسي از آقا آرش خبري نداره؟؟ :-w :-w :-?

سه شنبه 7 مرداد1392 - 2:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

naser1 نوشته است:
سلا م آرش جان درسته كه هيچ كمكي نكردي اما من برنامه فلزيابت رو نوشتم فايل پروتيوس رو واست آپلود ميكنم تماشا كن حالشو ببر

http://uplod.ir/uukesnqm38cg/New_Folder.rar.htm
پیوست:
untitled.JPG

شرمنده دوستان يادم رفت هگز فايلش رو هم آپلود كنم اين هم برنامه

http://uplod.ir/uukesnqm38cg/New_Folder.rar.htm

سه شنبه 7 مرداد1392 - 2:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان آقا آرش سرشون شلوغ بود و گفتند تا اونجا که بتونه میاد ولی اتنظار حضور فعال از ایشون نداشته باشید =((
درضما ناصر جان میگی آرش خان کمکی نکرده شماهم با نگذاشتن سورس پروژه انگار کمکی نکردی ها :D

سه شنبه 8 مرداد1392 - 3:33am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 162 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure