انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:06am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 GP 3000,X1 
نویسنده پیغام

دوستان من یک دستگاه GP 3000,X1 دارم که خراب شده ومتاسفانه تمام ICهای اونو مخدوش کردن بگفته استاد حمید باید تولید شرکت مین لب باشه .ایا کسی از دوستان اطلاعات یا نقشه ای از این دستگاه داره ؟ ~X(

دوشنبه 17 تیر1392 - 11:00am

مینلب جزو محرمانه ترین شرکت هاست و فلزیاب های اون بسیار سری هستند و مالکیت و حق فروش هم فقط با خودشونه.
فکر بدست اوردن نقشه ای از این فلزیاب ها رو نداشته باشید.حتی اگر هم داشته باشید ساخت مدارات وی ال اف بسیار پیچیده و سخته و اصولا بعضی جاهاشو حتی با اسکوپ هم نمیشه محاسبه کرد و باید با ازمون و خطا به بهترین حالت رسید که کار هر کسی نیست.

دوشنبه 17 تیر1392 - 11:14am
مدیر کل
مدیر کل

البته قابل توجه okasava68 عزیز اینکه این یکی یک فلزیاب از نوع خاص پالسی از شرکت مینلب هست که نسبتا هم قدیمیه! :D

دوشنبه 17 تیر1392 - 11:46am

بله بنده ظاهرا بنده اشتباها با مدلهای سری جی پی ایکس اشتباه گرفتم که از نوع وی ال اف بودند اما در مجموع تفاوتی در اصل مطلب نمیکنه و فلزیاب های مینلب اصولا بسیار فلزیاب های محرمانه ای هستند.فکر تعمیر این فلزیاب ها مخصوصا در سطح برد اونها خیلی دشواره چرا که شماتیک و اصول کار اونها در دسترس نیستند

دوشنبه 17 تیر1392 - 1:27pm

با سلام دوست عزیز اگر امکان داره یک عکس از بردش بگیرید چون من نقشه های مین لب رو دارم اگر داشتم که بردشو براتون عوض میکنم به لوپش که اسیب نرسیده

سه شنبه 24 دی1392 - 10:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 168 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure