انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 28 فروردین1403 - 12:13am

پاسخ به موضوع  [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 13  بعدی
 فلزیاب تصویری روبی SINA_SCANNER 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
زیکسل جان میشه بفرمایین با چه روشی فایل هگز رو تغییر دادین؟ :D

حکایت این تایپیکم مثل خیلی ازتایپیکهای دیگه شده عده ای باتهیه همه قطعات وای سی پروگرام شده هنوزنتونستندحتی مداروراه بندازند اونوقت اشخاصی دیگه بااستعدادوخلاقیت بالای خودشون تونستندقفل نرم افزاروشکسته وازفایل هگزبه برنامه اصلی دست پیداکنندوعملکردمداروتحلیل وبراساس اون برنامه روتغییربدن دوروی سکه رومیبینین عجیب نیست

پنج شنبه 25 مهر1392 - 6:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

roshik نوشته است:
حمید نوشته است:

حکایت این تایپیکم مثل خیلی ازتایپیکهای دیگه شده عده ای باتهیه همه قطعات وای سی پروگرام شده هنوزنتونستندحتی مداروراه بندازند اونوقت اشخاصی دیگه بااستعدادوخلاقیت بالای خودشون تونستندقفل نرم افزاروشکسته وازفایل هگزبه برنامه اصلی دست پیداکنندوعملکردمداروتحلیل وبراساس اون برنامه روتغییربدن دوروی سکه رومیبینین عجیب نیست

سلام دوست من نکنه شما به من شک دارید

پنج شنبه 25 مهر1392 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
حمید نوشته است:

roshik جان مگر تو اون سایت سابق اقای قاسمی عضو نبودی؟ باید بیوگرافی همه داشته باشی .

پنج شنبه 25 مهر1392 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zixelll نوشته است:
roshik نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام دوست من نکنه شما به من شک دارید

-جناب زیگسل من به دانش شماشک ندارم اماواقعیتش فکرمیکنم اونهایی که تایپیک مربوطه شمارومیخونندباورش نمیکنندچراکه حتی نظری هم نمیدن برای برداشتن عینک بدبینی این افرادم راه ساده ای وجودداره واون هم جزباتوضیح کامل روش عملکردتون میسرنمیشه چراکه بنظرم هضم این موضوع برای اکثرقریب به اتفاق بازدیدکننده ها کمی سخته
-جنابali222 من توی بیشترانجمن های برق والکترونیک ویاانجمن فلزیاب عضوبوده ام به جرات میتونم بگم مثل این انجمن با افراد پراستعدادوخلاق برخوردنداشتم (البته نه همه بلکه یک عده خاص)واقعیتش کم کم دارم به توانایی های خودم شک میکنم احساسم اینه که باگذرزمان پیشرفتی نکرده ام بلکه پسرفت هم داشتم اگه به تایپیکهای مختلف سری بزنی ویک مطالعه سطحی داشته باشی بامن همنظرمیشی ضمناسعی کردم توی یکی ازتایپیکهاباعنوان" سخنی بادوستان ومدیران محترم انجمن" درهمین بخش نظرموبه صورت کلی بگم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 11:30pm
مدیر کل
مدیر کل

زیکسل جان من از شما یک سوال ساده کردم! جوابش اینقدر سخت بود که برین به حاشیه قضیه؟!
این فلزیاب فایل هگز میکروی اصلیش تا الان دست کسی نبوده چه برسه به اینکه کسی بخواد عوضش هم بکنه! وانگهی اونایی که وارد به کار باشن میفهمن عوض کردن فایل هگز یعنی چی! حالا اگر واقعا چنین کاری رو صورت دادین لطفا فقط در خصوص همین مساله و بدون حاشیه بصورت کلی و مختصر بفرمایین اولا فایل هگز رو چطور بدست آوردین و در ثانی با چه روشی عوضش کردین؟

جمعه 25 مهر1392 - 2:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم
با عرض شدمندگی من دسترسی به اینترنتم خیلی سخته و با فیلترینگی که شده واسم مکافاتی شده.به کمک یکی از دوستان انجمن که نقشه روبی اسکن و راهنمای که همراش بود . با مداری که خریداری کرده بودم یکی بود و با کمک دوست دیگم که در شهرستان زندگی میکنیم شروع به مونتاژ کردیم ولی این فروشنده مرد نضف قطعات و بیشتر رو واسم نفرستاده بود و با مکافاتی تقریبا مونتاژ رو تموم کردیم و حالا یه جا مشکل دارم که عکسشو واستون میزارم و روی اون قسمت نوشته buttonمعنیش چی میشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.آیا اگر ای سیش پروگرام نباشه چی کار باید بکنم ؟
با تشکر فراوان از تمام دوستان و اساتید ارجمند.
@};- @};- @};-

پنج شنبه 2 آبان1392 - 11:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

:-?

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 2 آبان1392 - 12:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:x :-\

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 2 آبان1392 - 12:10pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
دوست عزيز button منظور كليدها هستن.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 2 آبان1392 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان بخدا دارید پولتون رو حروم میکنید این فلزیاب روبی اصلا حتی مفت هم نمیرزه چه برسه که بخواین براش وقت و هزینه کنید نه عمق درست و حسابی میزنه نه ثبات و پایداری خوبی داره .....از من به شما نصیحت خدایی پشیمون میشید از ساختنش.

[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

پنج شنبه 2 آبان1392 - 4:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman , Farshadh54 , jokerp , Reza.t و 76 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure