انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:04pm

پاسخ به موضوع  [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی
 فلزیاب تصویری روبی SINA_SCANNER 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
درموردجواب دادنش نظرمن اینه که ازنظرسخت افزاری مشکلی نداره ولی شعاع عملکردش بااین شماتیک نبایدبیشترازیک الی یک ونیم مترباشه

سلام پس آقا نادر چطور تونسته يه موبايل رو تو 70 سانت بزنه اين برام سواله وقتي يك موبايل رو تو 70 بزنه پس جنس بزرگتر رو تو عمق بالا ميزنه درسته؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 25 شهریور1392 - 9:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

من مدار رو ندیدم.اما از اونجایی که میگید پالسیه پس مطمئن باشید که بحث تصویری اون کاملا نمایشیه.اینو هم بگم که okm یه فلزیاب ساخته که هم تصویری هم پالسی.یعنی هم سنسور gpr میخوره هم کویل میخوره.اما مطمئن هستم که این جز اونها نیست.

دوشنبه 25 شهریور1392 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببینیداگه همچین نتیجه ای روداده باشه که واقعا خوبه اخه تاحالاکجادیدی که قدرت فلزیابوباگوشی موبایل چک کنندمگه طرف چیزدیگه ای دم دستش واقعانبوده که تست بهتری بزنه مثلاظرف فلزی -سینی-فیبرمسی -النگو-سکه و...
مقوله فلزیاب سنسوردارهم بااین یکی کاملامتفاوته وبرای اشنایی بااسکن تصویری فلزات چیزبدی نیست وهمونطوریکه گفتم فقط برای اجسام چندبرابربزرگترازقطرلوپ میتونه کاربردداشته باشه

دوشنبه 25 شهریور1392 - 4:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
من کیت روبی رو واسم فرستادند که نقشه همراش نیست و نتونستم با فروشنده تماس بگیرم ونقشه رو بگیرم میخوام منتاژش کنم لطفا راهنماییم کنید؟
@};- @};- @};-

سه شنبه 26 شهریور1392 - 5:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ram1324 نوشته است:
سلام دوستان
من کیت روبی رو واسم فرستادند که نقشه همراش نیست و نتونستم با فروشنده تماس بگیرم ونقشه رو بگیرم میخوام منتاژش کنم لطفا راهنماییم کنید؟
@};- @};- @};-

لطف کن یکی دوتاعکس باکیفیت ازپشت وروی فیبرت بزارتاببینیم همون ورژن قدیمیه یامتفاوته اطلاعات ورژن قدیمیش رومیشه پیداکرد

سه شنبه 26 شهریور1392 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ram1324 نوشته است:
سلام دوستان
@};- @};- @};-

سلام دوست عزيز اگر برات امكان داره ليست قطعاتي رو كه برات فرستادن با عكس پشت فيبر قرار بده.ضمنا ببين مي توني برنامه آيسي رو استخراج كني؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من این فلزیاب رو خیلی وقت پبش ساختم بد نیست خوبه ولی تنظیم کردنش سخته ولی اگه سوالی بود من در خدمتم

جمعه 5 مهر1392 - 2:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zixelll نوشته است:
سلام دوستان من این فلزیاب رو خیلی وقت پبش ساختم بد نیست خوبه ولی تنظیم کردنش سخته ولی اگه سوالی بود من در خدمتم

خبری ازامیرخان نشدامیدوارم که ازبردشون جواب دلخواهشونوگرفته باشندکسی ازدوستان این فلزیابونساخته تامشخص بشه بردش چقدره

سه شنبه 9 مهر1392 - 11:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من ساختم و حتی فایل هگزس رو هم تغییر دادم با چند تا قطعه خیلی خوب شد در کل فلزیاب خوبی هست و من ازش راضی بودم

پنج شنبه 25 مهر1392 - 4:50pm
مدیر کل
مدیر کل

زیکسل جان میشه بفرمایین با چه روشی فایل هگز رو تغییر دادین؟ :D

پنج شنبه 25 مهر1392 - 5:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mikimaus و 143 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure