انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 10:26pm

پاسخ به موضوع  [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 13  بعدی
 فلزیاب تصویری روبی SINA_SCANNER 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره من دیدم کاملا فرق داره حتی پی سی دی مدار ولی نمی دونم از کجا باید تهیه کرد کسی چیزی میدونه؟

/:)

چهارشنبه 19 تیر1392 - 4:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورم ازبازارهمان فروشگاههای کیت فلزیاب هست البته یک جایی خوندم برداماده شده شو690000تومان میفروشندایااین همونیه که هگزاصای دراون استفاده شده یانه ایاکسی مدارکاملشوداره که ازنظرقدرتش چک کرده باشه مشخصات کامل مداروکه قابل اطمینان باشه کی داره دوستان لطفابه اشتراک بزاره

چهارشنبه 19 تیر1392 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
roshik نوشته است:
منظورم ازبازارهمان فروشگاههای کیت فلزیاب هست البته یک جایی خوندم برداماده شده شو690000تومان میفروشندایااین همونیه که هگزاصای دراون استفاده شده یانه ایاکسی مدارکاملشوداره که ازنظرقدرتش چک کرده باشه مشخصات کامل مداروکه قابل اطمینان باشه کی داره دوستان لطفابه اشتراک بزاره

بردآماده باهمین مشخصات هست که تا500تومن هم میفروشن فقط کیت مونتاژشده امابا باطری وجعبه وقطعات حدودا 150 خرجشه.

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 19 تیر1392 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یعنی واقعا همچین چیزی هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @-) @-)
:-o
کپی شده.

بردفلزیاب صوتی باقدرت بالا 6 متری وتفکیک فلزات آهنی وغیرآهنی وثبات بالا تومان 1400000

بردفلزیاب هپکوایمیجر باقدرت تفکیک فلزات-دیجیتالی -عمق 5 متری مفید تومان 1720000

بردفلزیاب هپکوایمیجر باقدرت تفکیک فلزات-دیجیتالی -تصویری بانرم افزار اسکن-عمق 5 متر مفید تومان 2100000

بردفلزیاب گروندایمیجینگ باقدرت تفکیک فلزات-دیجیتالی-تصویری 2بعدی روی مونیتور-دو زبانه-لمسی -عمق 5 متر مفید

تومان2500000

بردفلزیاب گروندایمیجینگ باقدرت تفکیک فلزات-دیجیتالی-تصویری 2بعدی روی مونیتور-بانرم افزار3بعدی-دو زبانه-لمسی -عمق 5 متر مفید

تومان2800000

چهارشنبه 19 تیر1392 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
nader76 نوشته است:
آره من دیدم کاملا فرق داره حتی پی سی دی مدار ولی نمی دونم از کجا باید تهیه کرد کسی چیزی میدونه؟

یکی توانجمن ایرانپالس بودکه دستگاه آماده قبل اینکه مدارمنتشربشه روازسینامدارخریداری کرده بود که میگفت بلوتوث هم داره ونرم افزار3بعدی داشت به کامپیوتروصل میشدوبردآن بیشتربود.
امابااین همه تفاسیرساختنش می ارزه.
پیشنهادمن دعوت کردن مدیرسینامداربه ان بخشه که لطف کنن یه توضیحاتی درموردمداربدن.
نظرتون چیه؟ :-?

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 19 تیر1392 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قبلا انجام شده :D
منتظر ایمیلشون هستم .

چهارشنبه 19 تیر1392 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان فکرکنم شماهم مثل من مجذوب اسم قشنگش شدین امابایدبگم روش ساخت تصویرش باحرکت چندین مرحله سیم پیچ باجابجایی به اندازه قطر ان ودریک مساحت مستطیلی 10*20قسمت که بارفت وبرگشت انجام میشه حالا اگه اندازه شیئ ازقطرسیم پیچ کمترباشه این کارمفهومی نداره حالاکسی درموردحساسیت وعمقش چیزی می دونه

چهارشنبه 19 تیر1392 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
roby1.pdf
سلام اين هم پي سي بي مدار بصورت پي دي اف براي دوستان

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 22 تیر1392 - 6:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام،پروگرام کردن آی سی کوچک نکته خاصی داره؟پروگرام میشه ولی تو مدار عمل نمیکنه،فکر میکنم نحوه پروگرام کردن من اشتباه باشه با پروگرامر STK300 و برنامه کدویژن پروگرام کردم.

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

پنج شنبه 27 تیر1392 - 3:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asaad نوشته است:
سلام،پروگرام کردن آی سی کوچک نکته خاصی داره؟پروگرام میشه ولی تو مدار عمل نمیکنه،فکر میکنم نحوه پروگرام کردن من اشتباه باشه با پروگرامر STK300 و برنامه کدویژن پروگرام کردم.

نه نکته ای نداره فقط فیوزبیت ها رو دست نزن .

پنج شنبه 27 تیر1392 - 7:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Mohammad5357 , namrod , Saeidpor2 و 175 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure