انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت1403 - 12:49am

پاسخ به موضوع  [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی
 فلزیاب تصویری روبی SINA_SCANNER 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
amir1377 نوشته است:
bantama نوشته است:
سلام
این فلزیاب خوبیه بعضیا هم ازش جواب گرفتند فقط تنها چیزی که مشکل داره همون ایسی اتمگا32 هست که باید از خود شرکت خریداری بشه اما برای ساختشم باید کسی اونو مونتاژ کنه که قبلا چند تا فلزیاب ساخته و تجربه ای تو الکترونیک داشته باشه و در کل خود شخص تعیین می کنه که دستگاه چطور ساخته بشه و کاربکنه با نه
با تشکر

باتشكر از راهنمايي دوستان مشكل اينجاست يه عده فقط ميان الكي ديگران رو دلسرد ميكنن دوستاني مثل آقا حميد و sybot عزيز كه نظر كارشناسي ميدن بايد به اينها استناد كنن قصد توهين به كسي رو هم ندارم فقط نظرم رو گفتم شايد بقيه دوستان هم وارد باشن حد اقل از جواب طرف مقابل و سطح دانشش اطمينان داشته باشد.

با سلام
امیر جان من قبلا این مدار رو دیدم و از کارکرد اون اطمینان دارم فقط نحوه ساخت اون مهمه من می گم اگه کسی وارد نیست فعلا کاری به این مدار نداشته باشه

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

یکشنبه 16 تیر1392 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
amir1377 نوشته است:
bantama نوشته است:
سلام
این فلزیاب خوبیه بعضیا هم ازش جواب گرفتند فقط تنها چیزی که مشکل داره همون ایسی اتمگا32 هست که باید از خود شرکت خریداری بشه اما برای ساختشم باید کسی اونو مونتاژ کنه که قبلا چند تا فلزیاب ساخته و تجربه ای تو الکترونیک داشته باشه و در کل خود شخص تعیین می کنه که دستگاه چطور ساخته بشه و کاربکنه با نه
با تشکر

باتشكر از راهنمايي دوستان مشكل اينجاست يه عده فقط ميان الكي ديگران رو دلسرد ميكنن دوستاني مثل آقا حميد و sybot عزيز كه نظر كارشناسي ميدن بايد به اينها استناد كنن قصد توهين به كسي رو هم ندارم فقط نظرم رو گفتم شايد بقيه دوستان هم وارد باشن حد اقل از جواب طرف مقابل و سطح دانشش اطمينان داشته باشد.

با سلام
امیر جان من قبلا این مدار رو دیدم و از کارکرد اون اطمینان دارم فقط نحوه ساخت اون مهمه من می گم اگه کسی وارد نیست فعلا کاری به این مدار نداشته باشه

سلام كلا اين سيستم بدي نسبت به هزينه اش خوبه ولي بنظرم يه كم ساختش براي تازه كارها سخته تا بتونن راهش بندازن و همين باعث شده يه عده نسبت بهش بد بين باشن.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 17 تیر1392 - 7:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من ساختم دوتا هم از روش ساختم . میکروی دستگاه هم از یک فروشگاه با چند بار درخواست خریدم .
یکی اول اصلا کار نمی کرد بعد یک سری مشکل هم داشت رفع کردم درست شد .
از دوستان من یک نفر آماده خریده بود که پی سی دی مدار کمی با اینی که تو نت هست فرق داره
نکته
به هیچ وجه با قطعات معمولی نسازین حتما قطعات 1 درصد باشن . چون ثبات میاد پایین خیلی هم میاد پایین .
سیم پیچ مدار خیلی مهم است طوری که 1 متر کم زیاد میشه .
عدد منو هم خیلی خوبه همیشه میفهمی بالانس دستگاه در چه وضعیتی است و نیاز به بالانس نداره هر چند بالانس با یک کلیک فشاری تنظیم میشه اگه بشه رو دستگاه های دیگه هم گذاشت خیلی خوب میشد .
برای صدار دار شدن دستگاه یک بازر به پایه 38 مگا32 وصل کنید.
دیگه چیزی یادم نمیاد بگم

/:)

سه شنبه 18 تیر1392 - 1:12pm
مدیر سایت
مدیر سایت

:ymapplause: آفرین آقا نادر عزیز که تونستی این مدارو بسازی ، این انجمن به دوستانی مثل شما افتخار میکنه که بتونن مدارات سخت رو بسازن و درضمن درساخت اون به دوستان محترم و پویای علم الکترونیک هم آموزش بدن و در ساخت پا به پای دوستان اونهارو راهنمایی کنن از شما درخواست میکنم اگر اطلاعت مفیدی دیگه ای در خصوص موارد اولیه ساخت مدار و دیگر موارد دارید از دوستان عزیزمون دریغ نکنید ، چون اگر به انجمن خوب نگاه بکنید متوجه خواهید شد که عزیزان و برادران گرامی بصورت دوستانه و خداپسندانه و بی ریا تا جایی که درتوان دارن درحال کمک کردن به همدیگه هستن و امیدوارم شما هم همینطور باشید ... یاعلی مدد @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 18 تیر1392 - 1:30pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
نادر جان بهتون تبریک میگم.
لطفا در مورد کارکردش و تستهایی که ازش گرفتی و لوپی که براش ساحتی و تفکیکش که داره یا نه و ... بیشتر توضیح بدین.
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 18 تیر1392 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
تست زیاد گرفتم یک موبایل رو حدود 70 میگرفت با لوپ 30 سانتی تفکیک نداره یادم نمیاد چه لوپی براش ساختم فقط خیلی امتحان کردم تا یکی خوب در اومد .
از اونجایی که من میخوام با دنیای فلزیاب و الکترونیک خداحافظی کنم تا 2 سال کمی از دستم بر بیاد این چند روز اینجا هستم .
یادتون نره پایه 2 و 6 i356 به هم وصل هستن از هم جدا کنید .

این انجمن چند باگ خطرناک داره و امکان هک وجود داره خودم میخواستم هک کنم ولی گفتم و..
برطرف کنید یکی پیدا میشه هک میکنه بعد باید برید ..

سه شنبه 18 تیر1392 - 2:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت

nader76 نوشته است:
سلام
تست زیاد گرفتم یک موبایل رو حدود 70 میگرفت با لوپ 30 سانتی تفکیک نداره یادم نمیاد چه لوپی براش ساختم فقط خیلی امتحان کردم تا یکی خوب در اومد .
از اونجایی که من میخوام با دنیای فلزیاب و الکترونیک خداحافظی کنم تا 2 سال کمی از دستم بر بیاد این چند روز اینجا هستم .

این انجمن چند باگ خطرناک داره و امکان هک وجود داره خودم میخواستم هک کنم ولی گفتم و..

نادر جان ، حالا که شما میهمان هستید ، که امیدوارم اینطوری نباشه و دوستان از حضور همیشگی شما تو این سایت نهایت استفاده رو ببرن ، میشه یه لطفی بکنید یه عکسی از مداری که ساختید و pcb و توضیحات تکمیلشو بزار تو سایت برای تمام دوستان، تشکر از شما دوست عزیز

سه شنبه 18 تیر1392 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوووووووووووووب کجا بودیم !! عکس ها حجمش بالا بود کمش کردم شرمنده بی کیفیت هستند .
تا بعد ..

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 18 تیر1392 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینا هم تقدیم به عاشق های نوپا

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 18 تیر1392 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

nader76 نوشته است:
سلام

آقا نادر اگر امكان داره يكم فكر كنيد ببينيد مشخصات لوپي كه ساخته بوديد چي بوده با تشكر از راهنمايي هاي شما خواهشا اگر ميشه در كنار بچه ها بمونيد تا از راهنمايي ها و تجربيات شما استفاده كنيم.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 19 تیر1392 - 7:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 121 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 165 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure