انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 2:24pm

پاسخ به موضوع  [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 فلزیاب پالسی ساشو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر .مخصوصا به اقا مهدی و اقا حمید از شماتیکی که گذاشتین یه پی سی بی با پروتوس طراحی کردم لطفا ببینید ایرادی داره یا نه لطفا شما هم با شماتیک اصلی مطابقت بدین اگه مشکلی داشت راهنمایم کنید تا با کمک همدیگه حلش کنیم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 3 شهریور1393 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز خوبه ولي اندازه اش خيلي بزرگه هرچه اندازه pcb كوچكتر باشه به همونقدر ثبات مدار بهتر ميشه ونويز پذيري كمتر

سه شنبه 3 شهریور1393 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز.محبت کنین این فایل پروتوس چک کنین ببینین اگه اشتباهی شده درستش کنم در ضمن با LM3914 براش صوت سنج گذاشتم با LED .در ضمن هر چی سعی کردم که مدارسش کوچیکتر شه دیگه خسته شدم گذاشتم برای دوستان

چهارشنبه 4 شهریور1393 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام شب همگی بخیر.من این مدارو مونتاز کردم سر ولتا منفی 5ولت ومثبت 5 ولت مشکل داشتم تو مدار فنی دوتا ای سی رگولاتور _5و+5 ولت رو یه نگاه بندازین هم خونی با مدار نداره در ضمن جاهای که بامنفی 9.5 مشخص شده باید بهم وصل شن یا که بایه رگولاتور _9 ولت باید تغذیه شه من که اینو امتحان کردم ای سی 4011 سوخت از اقا حمید واقا مهدی میخوام اگه امکان داره راهنمایم کنن. تشکر

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز ظاهرا کسی علاقه ایی نداره این مدار ومونتاز کنه از راهنمایتون ممنونم

شنبه 15 شهریور1393 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اتفاقا این مدار میتونه قدرت بالایی داشته باشه البته حسین جان باید بگردیم یه پی سی بی خوب براش پیدا کنیم.من خودم اماده ام این مدار رو بسازم انشالله همین هفته شروع میکنم .از اقای مهندس ناصر هم خواهش میکنم توجه ویژه نسبت به این مدار داشته باشند.

یکشنبه 16 شهریور1393 - 11:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون داداش گلم. ببینم شما چیکارش میکنین. من که سر منفی 5 ولت ومثبت 5 ولت مشکل داشتم چون که gndمدار مثبت هستش نتونستم منفی 5ولت ومثبت 5 و به مدار بدم هر کاری کردم جور در نیومد فقط قسمت خروجی صدای تک تک داشتم وبقیه ای سی ها کار نمی کردن داداش گلم شما شروع کنین من فایل نهای این مدار وبراتون میزارم تا مقایسه کنین از نظر بی سی بی هیچ مشکلی نمی بینم چون که خیلی روش دقت کردم وچک کردم دیگه خسته شدم .من منتظر نکته ونظر شما هستم در ضمن مدیران سایت یواش یواش دارن کم لطف میشن دیگه علاقه ای به کمک کردن بچه ها ندارن. موفق باشی

یکشنبه 16 شهریور1393 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز سلام وخسته نباشین.ظاهرا کسی علاقه ای به این مدار نداره .اقا بوریا هم که یه مقدار علاقه نشون داده بودن بیخیال همه چیز شدن.خلاصه کلام بالاخره عیب این مدار وهم تنهای میگیرم.مشکلی نیست همراهان بی وفا

جمعه 21 شهریور1393 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دلتنگ کودکی ام . یادش به خیر ... قهر می کردیم تا روز قیامت و چقدر زود قیامت می رسید. @};-

شنبه 22 شهریور1393 - 10:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حسین جان خودت رو ناراحت نکن فعلا همه دارن میرن کاوش .من pcb رو زدم منتها مینی دریل خراب شد هنوز سوراخکاری رو شروع نکردم.

شنبه 22 شهریور1393 - 10:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 139 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure