انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 8:32pm

پاسخ به موضوع  [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی
 فلزیاب پالسی ساشو 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان این پی سی بی قطعا اشکال داره و یکی دو تا هم نیست! بنظر نمیاد به این شکل بشه از مدار جواب گرفت. البته من اعتقادم اینه که پالسی ها خیلی با هم فرقی ندارن. این یکی که دیجیتال هم نیست! پس اگر قرار باشه فیبر هم زده بشه شاید ارزششو نداشته باشه! چون مدارات پالسی زیادی حتی از نوع دیجیتال و با تکنولوژی بالاتر و جدیدتر هم وجود دارن که پی سی بیشون هم درسته حالا شاید ساختشون سخت تر باشه یا قطعشون سخت گیر بیاد. بهرحال دیگه میل خود دوستان هست. کسی اگر در توانش هست و وقتشو داره شماتیک دستی رو اول با شماتیک چاپ شده باید مقایسه کنه ببینه توی خود این شماتیکها تفاوتی نباشه. بعدش هم از روی شماتیک باید مدار به داخل پروتئوس یا پروتل برده بشه و کم کم براش فیبر درست کنین!
علیجان در مورد توباکس شما لطف دارین. کلا پی سی بی اون هم اونجور که ما میخواستیم نشد چون هم عجله ای شد و هم بعدا تغییراتی مثل مبدل لازم شد که کار رو پیچیده کرد. بهرحال این کار وقت و انرژی زیادی میگیره و من هم فرصتش رو ندارم و سرم شلوغه خودتون یه فکری بکنین! :D

دوشنبه 9 تیر1392 - 2:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان تویکی ازسایتهای خارجی خوندم که این فلزیاب یک فلز20*20رادرفاصله یک متری میتونه سنس کنه وازنظرعملکردازدلتابهتره

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام از دوستان كسي پي سي بي رو چك نكرد؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 19 تیر1392 - 7:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
کسی نتونست چک کنه این اقای ساشو رو دست کم نگیریدآا این مدارش وقتی از دلتا بهتر باشه با یه تبدیل اتگنالوگ به دیجیتال مدار بردش بیشتر هم میشه.خواهشا کسی وقتشو داره کوتاهی نکنه.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 28 تیر1392 - 1:20pm
YIM

پس چی شد پی سی بی حل نشد

شنبه 28 تیر1392 - 3:04am
مدیر سایت
مدیر سایت

maysam نوشته است:
پس چی شد پی سی بی حل نشد

دوستان ما که وارد نیستیم اگه قرار اتفاقی تو این سایت بیفته برای یه نقطه زن نیازمند همکاری دوستان صاحب نظر هست ، الان هم دوتا از دوستان بزرگوار اقا ناصر و اقا ارش مشغول کار روی دوتا مدار مختلف هستن ، بقیه دوستان که تو الکترونیک وارد هستن لطفا جهت بررسی این مدار یه کاری بکنن ، دس رو دس گذاشتن کاری رو حل نمیکنه ، من فردا هر دو شماتیک رو پرینت میگیرم ببینم میتونم بررسیش کنم

شنبه 29 تیر1392 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من دارم بررسی میکنم به اطلاعتون میرسه

یکشنبه 30 تیر1392 - 1:03pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان بررسی شد یه نگاه بندازید.دوستان اگه میتونن بی زحمت خودشونم یه نگاه بندازن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 31 تیر1392 - 12:33pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

محمد جان واقعا خسته نباشی. فقط این نکته رو عرض کنم که مدار زمین مثبت هست! دیگه خودت حساب کن کجاها اشتباه کردی! :D

دوشنبه 31 تیر1392 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها اینم شماتیک مدار خواهشا اگه کسی وارده کمک کنه چون مدار قوی هستش وحساسیت خوبی داره و بقول حمید جان جزو بهترینهاست
این شماتیک مدارو دوسته گلم ارتین کشید و بدونید کار خیلی سختیه ومن اینجا ازش تشکر میکنم شماتیک بالارو که پست قبله با شماتیک دستی مقایسه کردم و قسمتهایش که شبیه نبودو و شک داشتم دورش خط کشیدم
www.felezjoo.com/download/file.php?id=4092

سه شنبه 1 مرداد1392 - 10:23pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mikimaus و 132 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure