انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 11:07am

پاسخ به موضوع  [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9
 فلزیاب پالسی ساشو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجید1 نوشته است:
CCcall نوشته است:
سلام جناب مهندس حمیدعزیز

اگه ممکنه لطفا" این شماتیک را بررسی نمایید و ببینید که آیا اشکال و ایرادی داره یا نه.
پیوست:
447820826_176374.jpg

سلام دوستان من این مدارو ساختم فیبر چند جا اشکال داره ولی شماتیکی که با دست کشیده شده درسته من چند ماه پیش ساختمش کار هم کرد ولی وقت نکردم روش کار کنم و ایرادهای عمدی یا اگر سهوی باشه را پیدا کنم ولی عین شماتیک ساختم کار کرد حتی بالانس اتوماتش

سلام دوست عزیز
اگه ممکنه اطلاعات ساختشو اعم از پی سی بی و چیدمان قطعاتو در اختیارمون بزارین تا ما هم بسازیم.راستی بردش چطوره؟

ممنون

سه شنبه 1 مرداد1398 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجید1 نوشته است:
CCcall نوشته است:
سلام جناب مهندس حمیدعزیز

اگه ممکنه لطفا" این شماتیک را بررسی نمایید و ببینید که آیا اشکال و ایرادی داره یا نه.
پیوست:
447820826_176374.jpg

سلام دوستان من این مدارو ساختم فیبر چند جا اشکال داره ولی شماتیکی که با دست کشیده شده درسته من چند ماه پیش ساختمش کار هم کرد ولی وقت نکردم روش کار کنم و ایرادهای عمدی یا اگر سهوی باشه را پیدا کنم ولی عین شماتیک ساختم کار کرد حتی بالانس اتوماتش

شما همین شماتیک ساختی؟
میشه اون شماتیکی که خودتون ساختی بزاری اینجا + 1عکس از مدارتون که چیدمان قطعات تون هم ببینیم
اگه ممکنه

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

پنج شنبه 3 مرداد1398 - 3:38pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ببخشین من دیر میام انجمن بله مدار ساخته شده را میزارم خدمتتون در اولین فرصت ولی بدونین پی سی بی که براش من مونتاژ کردم مشکل داشت والا شماتیک موردی نداشت در مورد برد این مدار از شماتیکش پیداست برای اشیاء بزرگ طرح شده بیشتر اگر بخوابین برای فلز کوچیک یا معمولی باشه تغییرات در همون قسمت اول باید انجام بشه

پنج شنبه 4 مهر1398 - 7:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان بالاخره سرنوشت این ساشو مشخص نشد؟ میشه بر روی اون کار کرد یا خیر؟ چرا نیمه کاره رها شده این پیج؟ این مدار یکی از قدرتمند ترین مدارات پالسیه .

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

چهارشنبه 5 مرداد1401 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

micro نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان بالاخره سرنوشت این ساشو مشخص نشد؟ میشه بر روی اون کار کرد یا خیر؟ چرا نیمه کاره رها شده این پیج؟ این مدار یکی از قدرتمند ترین مدارات پالسیه .

سلام دوست عزیز و همچنین دوستانی که درگیر همچین پروژه هایی هستن
شاید در زمان خودش بله می شد گفت که جز قدرتمندتربن مدار پالسی بود ولی الان دیگه با وجود مدارات دیجیتال دیگه نمیشه اسم قدرتمندترین روش گذاشت.
کل تایپینگ که 9 صفحه بود رو خوندم و یه نگاهی هم به شماتیک انداختم (البته با عرض پوزش از کلیه اساتید بابت اظهار نظر ) شماتیک عمدا یا سحوا جوری طراحی شده که اشکالات زیادی درش هست و البته قابل تصحیح هم هست ولی نتیجه بعد تصحیح مساوی هست با مداری که استاد حمید عزیز زحمتشو کشیدن هم از قسمت آنالوگ مدار و هم از قسمت دیجیتال مدار . سرور همه مدارات پالسی مساوی هست با فلزجو هرچقدر مدارات پالسی آنالوگ رو بخواهی ارتقا بدی باز میبینی که فلز جو یه قدم جلوتر هست (ولی کار کردن باهاش تخصص میخواد)

پنج شنبه 5 مرداد1401 - 12:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 85 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: be47 و 110 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure