انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:56pm

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8
 فلزیاب پالسی volcano 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid_54 نوشته است:
درود برشما مهندس مجتبی لطفاً از این طرح نا امید نشین ادامه بدین خیلی ها مشتاق این طرح هستن و با جان دل دارن تست میکنن البته اگه یه خورده مشکل داره هیچ طرحی به راحتی بدست نمیاد و هر طرحی سختی های خاص خودشو داره از شما بابت زحماتتون تشکر میکنم امیدوارم که این طرح ادامه داشته باشه تا به یک نتیجه جامع و کامل برسیم با تشکر از زحمات جنابعالی ما همچنان منتظریم تا جنابعالی از مسافرت بگردی امیدوارم به شما خوش بگذره و پروژه رو با قدرت هرچه تمام‌تر انجام بدین با تشکر از جنابعالی

درود برشما.
بنده از طرح نا امید نشدم و به مرور کل مشکلاتشو برطرف خواهم کرد.
برام هم مهم نیست که هر کسی چه فکری میخواد بکنه و وام دار احدی هم نیستم و نیازی هم به چسبوندن خودم به اساتید ندارم.
بجز استاد حمید که ارادت ویژه دارم بهشون مابقی اساتید نمیدونم چرا هیچ حرکتی انجام نمیدن و هیچ طرحی از خودشون عمومی نمیکنن تا بقیه دوستان استفاده کنند.
برنامه نویسی این مدار هم برای بنده ساده هست. طرح های زیادی هم تا بحال انجام دادم یک نمونه رو ببینید.
https://www.youtube.com/watch?v=b7mjfcR ... -Np4AaABAg

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

یکشنبه 6 فروردین1402 - 5:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Mojtaba195 نوشته است:
hamid_54 نوشته است:
درود برشما مهندس مجتبی لطفاً از این طرح نا امید نشین ادامه بدین خیلی ها مشتاق این طرح هستن و با جان دل دارن تست میکنن البته اگه یه خورده مشکل داره هیچ طرحی به راحتی بدست نمیاد و هر طرحی سختی های خاص خودشو داره از شما بابت زحماتتون تشکر میکنم امیدوارم که این طرح ادامه داشته باشه تا به یک نتیجه جامع و کامل برسیم با تشکر از زحمات جنابعالی ما همچنان منتظریم تا جنابعالی از مسافرت بگردی امیدوارم به شما خوش بگذره و پروژه رو با قدرت هرچه تمام‌تر انجام بدین با تشکر از جنابعالی

درود برشما.
بنده از طرح نا امید نشدم و به مرور کل مشکلاتشو برطرف خواهم کرد.
برام هم مهم نیست که هر کسی چه فکری میخواد بکنه و وام دار احدی هم نیستم و نیازی هم به چسبوندن خودم به اساتید ندارم.
بجز استاد حمید که ارادت ویژه دارم بهشون مابقی اساتید نمیدونم چرا هیچ حرکتی انجام نمیدن و هیچ طرحی از خودشون عمومی نمیکنن تا بقیه دوستان استفاده کنند.
برنامه نویسی این مدار هم برای بنده ساده هست. طرح های زیادی هم تا بحال انجام دادم یک نمونه رو ببینید.
https://www.youtube.com/watch?v=b7mjfcR ... -Np4AaABAg

امیدوارم موفق و پیروز باشی

یکشنبه 6 فروردین1402 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
متاسفانه مطلع شدم که گروهی همین ورژن از نقطه زن رو با ترفند های خاصی در حال فروختن به قیمت های فضایی هست در حالی که فعلا سیستم اماده کاوش نمی باشد. از اینرو با توجه به سو استفاده های انجام گرفته و بازخورد های بد تصمیم گرفتم دیگه این نرم افزار را در حالت عمومی ارتقا ندهم.
از استاد حمید هم درخواست دارم همینجا تاپیک را قفل کنند و اگر امکانش بود کامل پاک کنند. با تشکر از سایر دوستانی که در این راه همراهی کردند.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

چهارشنبه 23 فروردین1402 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
Mojtaba195 نوشته است:
سلام دوستان.
متاسفانه مطلع شدم که گروهی همین ورژن از نقطه زن رو با ترفند های خاصی در حال فروختن به قیمت های فضایی هست در حالی که فعلا سیستم اماده کاوش نمی باشد. از اینرو با توجه به سو استفاده های انجام گرفته و بازخورد های بد تصمیم گرفتم دیگه این نرم افزار را در حالت عمومی ارتقا ندهم.
از استاد حمید هم درخواست دارم همینجا تاپیک را قفل کنند و اگر امکانش بود کامل پاک کنند. با تشکر از سایر دوستانی که در این راه همراهی کردند.

سلام
بله منم دیدم هگز رو بهمراه کریستال دارن میفروشن

چهارشنبه 23 فروردین1402 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

داداش هرکاری بکنی سود استفاده میشه شک نکنین مگه مهندس پروژه فلزجو رو عمومی کرد نمی‌دانست سواستفاده میشه این که نشد توجیه کار که بن بست رسیده اگه امکان داره کار رو ادامه بده محدود روشن و خاموش شو بذار 100بار خاموش روشن که دیگه سواستفاده نشه بکنی

چهارشنبه 23 فروردین1402 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
hamid_54 نوشته است:
داداش هرکاری بکنی سود استفاده میشه شک نکنین مگه مهندس پروژه فلزجو رو عمومی کرد نمی‌دانست سواستفاده میشه این که نشد توجیه کار که بن بست رسیده اگه امکان داره کار رو ادامه بده محدود روشن و خاموش شو بذار 100بار خاموش روشن که دیگه سواستفاده نشه بکنی

درسته
انشالله که آقا مجتبی این طرح رو ادامه بدن و نتایج بهتری حاصل بشه

چهارشنبه 23 فروردین1402 - 9:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Mojtaba195 نوشته است:
سلام دوستان.

طرحهای دیگه هم دادین تو بازار سیاه دارن می‌فروشند مثل ردیاب یا تو سایت این همه طرح هست این همه رو دارن میفروشن پس نمیشه جلوشو بگیری

پنج شنبه 24 فروردین1402 - 11:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
دوستانی که هگز volcanoاستفاده کردن ایا مشکل من رو داشتن من کریستال 20مگ رد مدارمه
واینکه ایا کریستال 16تو این مشکل تاثیر داره؟
ایراد اینه که منو تو مرکز ال سی دی نیست ونوشته ها دو حرفش قبل از خطه

یکشنبه 30 دی1402 - 1:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

مثل ای عکس
پیوست:
IMG_۲۰۲۴۰۱۲۱_۰۱۰۹۲۹~2.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 دی1402 - 2:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

پیوست:
IMG_۲۰۲۴۰۱۲۱_۰۱۱۰۲۳~2.jpg
یا این

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 دی1402 - 2:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Taaak و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure