انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 11:18pm

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 فلزیاب پالسی volcano 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
سلام دوستان گل و خسته نباشید خدمت آقا مجتبی
مدار منم بعضی اوقات هنگ میکنه که دلیلشو نتونستم بفهمم، من داخل حیاط منزل با لوپ سی و پنج سانت تست کردم و چون شرایط مهیا نبود نتونستم در حال حرکت تست بگیرم، با مس چکش خورده تست گرفتم که از نظر برد در مد یک برد مدار کمه و چون معیار سنجش ما مدار فلزجوی مهندس حمیده به نسبت پونزده درصد برد کمتر بود، مد چهارمم که فرمودین برای گرند بالانسه تست زدم، چیز خاصی ندیدم و لوپ رو در بیست سانتی که بالانس میکردم، پنج سانت میاوردم پایین تر میتر سی تا چهل داشتم، لوپ رو که پنج سانت دیگه پایینتر میاوردم میتر تا صد بالا میرفت،جسارت منو ببخشید ولی این گرند بالانس نیست به نظرم من قبلا با مدار گلدن ماسک پرو سه کار کردم گرند بالانسش جوری بود که حتی لوپ رو به زمین میچسبوندی کاملا بازم میتر یا بوق اضافی نداشت

دوشنبه 29 اسفند1401 - 11:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

میلاد33 نوشته است:
سلام دوستان گل و خسته نباشید خدمت آقا مجتبی
مدار منم بعضی اوقات هنگ میکنه که دلیلشو نتونستم بفهمم، من داخل حیاط منزل با لوپ سی و پنج سانت تست کردم و چون شرایط مهیا نبود نتونستم در حال حرکت تست بگیرم، با مس چکش خورده تست گرفتم که از نظر برد در مد یک برد مدار کمه و چون معیار سنجش ما مدار فلزجوی مهندس حمیده به نسبت پونزده درصد برد کمتر بود، مد چهارمم که فرمودین برای گرند بالانسه تست زدم، چیز خاصی ندیدم و لوپ رو در بیست سانتی که بالانس میکردم، پنج سانت میاوردم پایین تر میتر سی تا چهل داشتم، لوپ رو که پنج سانت دیگه پایینتر میاوردم میتر تا صد بالا میرفت،جسارت منو ببخشید ولی این گرند بالانس نیست به نظرم من قبلا با مدار گلدن ماسک پرو سه کار کردم گرند بالانسش جوری بود که حتی لوپ رو به زمین میچسبوندی کاملا بازم میتر یا بوق اضافی نداشت

درود بر شما من و دوستم جفتونم تست کردیم هنگ می‌کنه من فکر کردم یه جا کارم میلنگه به دوستم پیشنهاد دادم برنامه رو نصب کرد وتست کرد دقیقا همین مشکل و داشت هنگ کردن بی ثباتی برد کم و داغ کردن بیش حد رگلاتور 7812 حالا باید منتظر شد تا دوستانی بیشتری تست کنند و اهل فن راهکار بدن ما همچنان منتظریم انشالله این طرح جواب بده طرح بسیار خوبیه

سه شنبه 1 فروردین1402 - 5:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود برشما ای کاشکی مهندس مجتبی زود به زود یه سری به سایت میزد به سوالات جواب میداد بلکه مشکلات رو حل کنیم تا بتونم این روزهای تعطیل دستگاه رو تست میزدیم

شنبه 5 فروردین1402 - 7:29pm

آقا مجتبی ما که اومدیم گفتیم برنامه این مشکلاتو داره بهمون گفتن تست شما درست نیست حرف نزن، بقیه اومدن گفتن به درد نمیخوره، روزه سکوت گرفتین، داداش من شما اگه خودت برنامه تو تست نکرده اومدی اینجا گذاشتی که بقیه تست کنن مشکلاتو بگن بعد تو حلش کنی بری ازش بفروشی نیت شما همین بود از اولش. ولی بار کج هیچوقت به منزل نمیرسه، من تست کردم دیگرانم تست خواهند کرد برنامه شما هم بردش کمتره هم بی ثباته دلسوز ما نیستی شما، اومدی رو مدار فلزجو یه حرکتی بزنی اسمت کنار اسم مهندس حمید بیاد برای خودت اعتبار جمع کنی قبلا هم یادمه اومدی کنار اسم استاد سنه دژ خودتو بکشی بالا یه مدار دربو داغون pdk دادی بیرون که تهش ما نفهمیدیم چی شد

یکشنبه 5 فروردین1402 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود دوستان.
با توجه به تعطیلات عید نوروز بنده مسافرت هستم.
نمیتونم ورژن جدید بدون تست خودم بذارم اینجا.
ضمنا بنده نیازی ندارم از اسم و شهرت کسی سو استفاده کنم. هدف از قرار دادن این نرم افزار در این انجمن برای ارتقا نرم افزار و بهبود عملکرد الگوریتم های نوشته شده در اون هست. به عبارتی دوستان تست میکنند و چون شرایط های مختلف و لوپ های مختلف و مکان های مختلف دارند باعث پیشرفت سریع نرم افزار میشه که ابتدا هم گفتم این نرم افزار برای بنده یک دید کلی برای ساخت نقطه زن خودم خواهد بود و دلیل اینکه روی سخت افزار فلزجو نوشته شده هم قبلا توضیحات کافی دادم.
گفتم که این نرم افزار فلزجو نیست به هیچ عنوان من به سورس فلزجو دسترسی ندارم که از روی اون کپی بگیرم و تماما حاصل برنامه نویسی خودم به تنهایی هست.
دارم روش های خودم رو پیاده میکنم شاید بهتر شد شایدم بدتر شد. کسی رو هم مجبور نکردم بسازه.نهایتا اینه که خودم میسازم و تست هارو هم خودم به تنهایی انجام میدم
هدف من هم پیشرفت سریع پروژه هست وگرنه دلیلی برای ارایه در این مکان ندارم که بعدا این حرف ها زده بشه.
چه بسا دوستان دیگری ممکنه پروژه های دیگری هم داشته باشن که با توجه به این حرکات پشیمان بشن.
اتفاقا قبل از عید در نظر داشتم یک اسکنر گرادیامتر رو هم عمومی کنم که بعدا منصرف شدم.
ضمنا طراحی پی دی کا من نمیدونم چه ربطی به جناب سنه دژ داره و بنده هیچگاه هیچ سوالی در مورد پی دی کا از ایشون در خصوصی نپرسیدم(تاجایی که یادمه) و از هیچ دیدگاه ایشون در اینخصوص استفاده نکردم خودش حی و حاضر هست میتونین بپرسین.و عدم ارایه طرح جدید هم به بن بست رسیدن اون بود چون خود مدار مشکل داره و نتونستم ردیفش کنم.
قبلا هم گفتم اگر حمایتی صورت نگیره و جامع آماری تست ها کم باشه هیچ انگیزه ای برای ادامه در این انجمن نخواهم داشت (البته فعلا دلیل عدم ارایه ورژن جدید عدم دسترسی به برد فلزیاب و تست آن در ایام عید هست).

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

یکشنبه 5 فروردین1402 - 1:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

Thanks dear brother mojtaba I wish you all the best :x =(( @};- :-H

یکشنبه 5 فروردین1402 - 1:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود برشما مهندس مجتبی لطفاً از این طرح نا امید نشین ادامه بدین خیلی ها مشتاق این طرح هستن و با جان دل دارن تست میکنن البته اگه یه خورده مشکل داره هیچ طرحی به راحتی بدست نمیاد و هر طرحی سختی های خاص خودشو داره از شما بابت زحماتتون تشکر میکنم امیدوارم که این طرح ادامه داشته باشه تا به یک نتیجه جامع و کامل برسیم با تشکر از زحمات جنابعالی ما همچنان منتظریم تا جنابعالی از مسافرت بگردی امیدوارم به شما خوش بگذره و پروژه رو با قدرت هرچه تمام‌تر انجام بدین با تشکر از جنابعالی

یکشنبه 6 فروردین1402 - 7:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس سال نو مبارک @};-
مهندس من با یک اشکال دیگه مواجه شدم که لازم شد در میان بذارم، وقتی در همه مد ها تست میکنم در حال حرکت مدار ثباتش کمه ولی برد کم نمیشه و برد ثابته اما وقتی در یک زمین شخم شده کاوش میکنم بعد میرم در یک زمین دیگه که خاک بکر و سنگریزه داره برد یهو کم میشه و باید بالانس کنم، این مشکل در تمام مد ها هست و چند جا تست کردم اگر جنس خاک یا زمین عوض بشه برد کم میشه

یکشنبه 6 فروردین1402 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arta1987 نوشته است:
مهندس من با یک اشکال دیگه مواجه شدم که لازم شد در میان بذارم، وقتی در همه مد ها تست میکنم در حال حرکت مدار ثباتش کمه ولی برد کم نمیشه و برد ثابته اما وقتی در یک زمین شخم شده کاوش میکنم بعد میرم در یک زمین دیگه که خاک بکر و سنگریزه داره برد یهو کم میشه و باید بالانس کنم، این مشکل در تمام مد ها هست و چند جا تست کردم اگر جنس خاک یا زمین عوض بشه برد کم میشه

جنس خاک عوض میشه از بالانس خارج میشی این تو پالسی ها طبیعیه

یکشنبه 6 فروردین1402 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arta1987 نوشته است:

سلام.
سال نو شما و سایر دوستان هم مبارک.
اینکه از یک نوع خاک متفاوت به یک نوع خاک دیگه حرکت میکنید باعث برهم خوردن بالانس میشه و در اکثر پالسی ها هست ولی من کمی هوشمند سازی کردم. به این صورت که 5 6 ثانیه در محیط ثابت بمونید مدار خودبه خود به حداکثر برد خودش برمیگرده. این بالانس هوشمند همواره اگر سنسی رخ نده تکرار میشه. میتونین تست کنید.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

یکشنبه 6 فروردین1402 - 4:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 191 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure