انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:03am

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 فلزیاب پالسی volcano 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس در هر صورت دم شما گرم

چهارشنبه 24 اسفند1401 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ورژن جدید نرم افزار .
ورژن 1.10
تغییرات :
تغییرات فیلترینگ نمونه ها
تغییر اساسی سنس مود 2
تغییر سنس مود 3
تغییر سنس مود 4

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

جمعه 26 اسفند1401 - 11:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:x :x :x :x :x :ممنونم @};- @};- @};- @};- @};-

شنبه 26 اسفند1401 - 12:24am

ورژن جدیدرو زدم ولی هرکاری میکنم حساسیت به طلا کمه نسبت به برنامه مهندس حمید، همه تنظیمات مثل فرکانس و دیلی هم تغییر دادم ولی حساسیت خیلی کمتره لطفا بقیه هم تست کنن و اعلام نتیجه

شنبه 27 اسفند1401 - 10:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Saman1340 نوشته است:
ورژن جدیدرو زدم ولی هرکاری میکنم حساسیت به طلا کمه نسبت به برنامه مهندس حمید، همه تنظیمات مثل فرکانس و دیلی هم تغییر دادم ولی حساسیت خیلی کمتره لطفا بقیه هم تست کنن و اعلام نتیجه

برد نهایی قبلا گفتم چند درصد کمتر از فلزجو هست. در واقع من قسمت های نمایشی برد ماکزیمم که روی زمین هم نمیشد کار کرد رو حذفش کردم چون در واقع نمیشد با این حساسیت روی زمین کار کرد البته در حد چند درصد بیشتر نیست.
در مورد حساسیت به طلا و فلزات نرم با شما مخالف هستم مخصوصا در سنس مود اول و دوم نباید کمتر باشه چه بسا شاید کمی هم بهتر باشه. با مس چکش خور تست کنید.
برخلاف تصور بنده از ابتدای شکل موج دارم نمونه برداری میکنم و ثبات سیستم بخاطر نمونه برداری از میانه یا انتهای شکل موج نیست بلکه بخاطر الگوریتمی هست که نوشتم. چون در حال حرکت لوپ خودم شرایط تست ندارم محول کردم به دوستان تا بی ثباتی در حال حرکت رو هم رفع کنم.
منظور شما از خیلی کمتر رو نفهمیدم لطفا با اعداد عنوان کنید و اگر تونستین یک فیلم کوتاه هم بذارین چون پیام قبلی هم گفتین خیلی کمتره بردش.
در حالی که نتایج تست اون دوستمون که با عدد گفتن واقعی بود و خودمم همچین توقعی داشتم.
در نهایت اینکه اگر هدف شما مقایسه با فلزجو هست از اول گفتم هدف من رقابت نیست و فلزجو 100 درصد بهتره و شما هم برای کاوش از فلزجو استفاده کنید. این مدار آزمایشی هست و شایدم در نهایت به جایی نرسد.
پیشاپیش از تمام دوستانی که تست واقعی میکنن و کمک میکنند که این سیستم به کارایی بهتری برسه ممنونم. منتظر تست و اعلام نتایج سایر دوستان هستم.

Nikola Tesla

شنبه 27 اسفند1401 - 11:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر شما مهندس مجتبی بابت زحمات شما برای سیستم سپاسگزارم ورژن جدید رو نصب کردم دوتا مشکل داره یکی اینکه باتری رو یک درصد نمایش میده دوم هنگامی که لوپ وصل هست منو رو میزنم دستگاه خاموش میشه اما بردش بهتر شده

شنبه 27 اسفند1401 - 2:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقا مجتبی اگه امکان داره برای تن صدا چند گزینه بذارید که انتخابی باشه لطفاً بفرمایید برای مفرغ گاهی nofeمیده گاهی feبیشتر به سمت feلطفا اینم مد نظر داشته باشید با تشکر از زحمات جنابعالی

شنبه 27 اسفند1401 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid_54 نوشته است:
درود بر شما مهندس مجتبی بابت زحمات شما برای سیستم سپاسگزارم ورژن جدید رو نصب کردم دوتا مشکل داره یکی اینکه باتری رو یک درصد نمایش میده دوم هنگامی که لوپ وصل هست منو رو میزنم دستگاه خاموش میشه اما بردش بهتر شده

درود بر شما .
ممنون . لطفا تست بفرمایید که در ورژن های قبلی هم همین مورد خاموش شدن ال سی دی وجود داشت یا فقط در این ورژن هست . و اگر ممکن شد در بیرون هم تست بفرمایید که بی ثباتی در هنگام حرکت بهتر شده یا نه . در کلیه مود سنس ها تست کنید . ممنون.
باتری هم برای 5 سل برنامه نوشته شده احتمالا شما 4 سل وصل میکنید .

Nikola Tesla

شنبه 27 اسفند1401 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid_54 نوشته است:
آقا مجتبی اگه امکان داره برای تن صدا چند گزینه بذارید که انتخابی باشه لطفاً بفرمایید برای مفرغ گاهی nofeمیده گاهی feبیشتر به سمت feلطفا اینم مد نظر داشته باشید با تشکر از زحمات جنابعالی

در منو عدد حذف آهن رو درست تنظیم کنید احتمال خیلی زیاد برطرف خواهد شد . احتمالا یکی دو واحد بالا پایین کنید حل بشه .برای صدا هم اگر به مرحله ای برسیم که سیستم بدرد کاوش واقعی بخوره این ریزه کاری ها و زیباسازی هارو انجام خواهم داد.

Nikola Tesla

شنبه 27 اسفند1401 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Mojtaba195 نوشته است:
hamid_54 نوشته است:

درود بر شما .
ممنون . لطفا تست بفرمایید که در ورژن های قبلی هم همین مورد خاموش شدن ال سی دی وجود داشت یا فقط در این ورژن هست . و اگر ممکن شد در بیرون هم تست بفرمایید که بی ثباتی در هنگام حرکت بهتر شده یا نه . در کلیه مود سنس ها تست کنید . ممنون.
باتری هم برای 5 سل برنامه نوشته شده احتمالا شما 4 سل وصل میکنید .

ب

باتری من 5سل هست در ورژن های قبلی زمانی که لوپ وصل بود منو رو میزدم هنگ داشت با تشکر از جنابعالی

شنبه 27 اسفند1401 - 5:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 158 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure