انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:12am

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی
 فلزیاب پالسی volcano 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر شما آقا مجتبی لطفاً در برنامه حذف سفال و خشت و حذف ذرات بگنجاید با تشکر از جنابعالی

شنبه 20 اسفند1401 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid_54 نوشته است:
درود بر شما آقا مجتبی لطفاً در برنامه حذف سفال و خشت و حذف ذرات بگنجاید با تشکر از جنابعالی

درود. سنس مود چهار رو تست بزنید.
شما هم مشکل جریان کشی و داغ کردن زیاد رگلاتور 12 رو دارین؟

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

یکشنبه 20 اسفند1401 - 1:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان و مهندس مجتبی
من مدار شمارو ساختم و داخل خونه در شرایط برابر و با لوپ یکسان با فلزجوی مهندس حمید مقایسه کردم، با لوپ چهل و پنج فلزجوی مهندس حمید یک فیبر مسی 10'*10 رو از نود و پنج سانتی میزد، مدار مهندس مجتبی همون فیبرو از هشتاد و هشت سانتی، داخل منزل فلزجوی مهندس حمید ثباتش خوب نبود و زود به زود از بالانس خارج میشد و مجبور بودم بالانس کنم اما مدار مهندس مجتبی یک ساعت روشن بود و هیچ بوقی نداشت یعنی دستگاه لال بود. این نتایج تست داخل منزل بود اما امروز رفتیم بیرون از شهر و با لوپ یک در یک دوباره مدار مهندس مجتبی و مهندس حمید رو تست و مقایسه کردم، مدار مهندس حمید در خارج از شهر ثباتش خوبه و با لوپ یک در یک فیبر مسی 10*10رو از صدو سی و پنج سانت میزد و در حال حرکت هم بی ثبات نبود و ثبات خوب بود اما مدار مهندس مجتبی همین فیبر مسیو از صدو شونزده سانت میزد، و مشکل بزرگ مدار مهندس مجتبی اینه که وقتی لوپ ساکنه مدار خیلی با ثباته ولی وقتی با لوپ حرکت میکنی به شدت بی ثباته، حتی مدار رو با برنامه مهندس حمید تست کردم که مشکلی نداشت و نتیجه گرفتم که مشکل از برنامه مهندس مجتبی هستش
مدار مهندس مجتبی وقتی رو مد چهار میذاری بردش شدیدا کم میشه و در حالت عادی فیبر 40*40 رو از صدو هفتاد میزنه اما در مد چهار برد اون فیبرو از صدو بیست میزنه

یکشنبه 21 اسفند1401 - 10:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مشکل جریان کشی زیادو منم داشتم که متوجه شدم ایراد از بکلایت ال سی دیه وقتی بک لایت کامل روشنه پنجاه میلی آمپر جریان میکشه

یکشنبه 21 اسفند1401 - 10:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

@};- THANK YOU BROTHER MOJTABA ^:)^ =((

یکشنبه 21 اسفند1401 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arta1987 نوشته است:
سلام خدمت دوستان و مهندس مجتبی
من مدار شمارو ساختم و داخل خونه در شرایط برابر و با لوپ یکسان با فلزجوی مهندس حمید مقایسه کردم، با لوپ چهل و پنج فلزجوی مهندس حمید یک فیبر مسی 10'*10 رو از نود و پنج سانتی میزد، مدار مهندس مجتبی همون فیبرو از هشتاد و هشت سانتی، داخل منزل فلزجوی مهندس حمید ثباتش خوب نبود و زود به زود از بالانس خارج میشد و مجبور بودم بالانس کنم اما مدار مهندس مجتبی یک ساعت روشن بود و هیچ بوقی نداشت یعنی دستگاه لال بود. این نتایج تست داخل منزل بود اما امروز رفتیم بیرون از شهر و با لوپ یک در یک دوباره مدار مهندس مجتبی و مهندس حمید رو تست و مقایسه کردم، مدار مهندس حمید در خارج از شهر ثباتش خوبه و با لوپ یک در یک فیبر مسی 10*10رو از صدو سی و پنج سانت میزد و در حال حرکت هم بی ثبات نبود و ثبات خوب بود اما مدار مهندس مجتبی همین فیبر مسیو از صدو شونزده سانت میزد، و مشکل بزرگ مدار مهندس مجتبی اینه که وقتی لوپ ساکنه مدار خیلی با ثباته ولی وقتی با لوپ حرکت میکنی به شدت بی ثباته، حتی مدار رو با برنامه مهندس حمید تست کردم که مشکلی نداشت و نتیجه گرفتم که مشکل از برنامه مهندس مجتبی هستش
مدار مهندس مجتبی وقتی رو مد چهار میذاری بردش شدیدا کم میشه و در حالت عادی فیبر 40*40 رو از صدو هفتاد میزنه اما در مد چهار برد اون فیبرو از صدو بیست میزنه

درود بر شما .
ممنونم بابت تست ها و اعلام نتایج . @};-
با لوپ دایره ای سنس مود چهارم رو بابت خدف زمین تست کنید . یعنی حدودا 15 سانتی زمین بالانس کنید و سپس لوپ رو به زمین نزدیک کنید ببینید متر سنس نسبت به سنس مود های دیگر چقدر تقاوت دارد و چه اندازه میتر سنس دارین و آیا زمین حذف می شود یا نه .
در مورد بی ثباتی در حال حرکت هم از مود های دیگه هم استفاده کنید ببینید بازم وجود دارد یا نه و همینطور فرکانس های دیگه با پهنای پالس های کمتر هم تست کنید و همینطور دیلی که خیلی تاثیر داره .
منتظر اعلام نتایج دوستان دیگه هم هستم .

Nikola Tesla

دوشنبه 22 اسفند1401 - 4:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس مجتبی @};-
وقتی میرم رو مد چهار با لوپ چهلو پنج سانتی اگر از پانزده سانتی بالانس کنم بعدش لوپو به زمین نزدیک کنم میتر کم کم بالا میره و وقتی که لوپ به زمین میچسبه میتر میشه صدو ده، در مد یک وقتی لوپ به زمین میچسبه میتر میشه 250
مد یک بی ثباتیش کمتره و مد چهار خیلی بی ثباته،اینو هم بگم منظور من از بی ثباتیه وقتیه که با لوپ حرکت میکنی وقتی که لوپ ثابت روی زمین هست خیلی ثباتش خوبه

دوشنبه 22 اسفند1401 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس در چه رنجی دیلی رو تغییر بدم و تست بگیرم؟

دوشنبه 22 اسفند1401 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arta1987 نوشته است:
مهندس در چه رنجی دیلی رو تغییر بدم و تست بگیرم؟

ممنون از شما .
در حال حرکت بهتره دیلی بالای 20 باشه و هر چقدر بالاتر با ثبات تره .
با توجه به نتایج شما احتمالا گرن بالانس درست کار نمیکنه و همون مود 4 رو با بیشتر کدن دیلی هم دوباره تست کنید و نتایح رو اعلام کنید .

Nikola Tesla

دوشنبه 22 اسفند1401 - 9:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس
مهندس دیلی رو بیشتر که میکنم برد کم میشه ولی در مد یک ثباتم بهتر میشه اما مد چهار فرقی نمیکنه و خیلی بی ثباته وقتی با لوپ حرکت میکنی

سه شنبه 23 اسفند1401 - 9:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI و 234 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure