انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:55am

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 فلزیاب پالسی volcano 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر اقا مجتبی
ممنون از این نرم افزار خوبتون البته به قول شما معماری اصلی مال استاد حمیده و طو این سالها زحمت فراوانی برای این مدار کشیدن و هم سخت افزار و هم نرم افزار در حد جهانی اراعه دادن . ولی نرم افزار شما رو تست کردم و جا داره از شما هم تشکر کنم چون خیلی با ثبات کار میکنه ولی چند جا یه ملاحضاتی لازم داره
اولش این که فیوز بیت رو طبق فلزجو قرار دادم چون از قفل شدن میکرو ترسیدم
دوم نشانگر باطری درست نمایش نمیداد
سوم جای کلید چپ و راست رو در حالت تنظیم سنستیو بر عکس نوشتین
چهارم یکم روی بخش صدا کار کنین قشنگه ولی سعی کنین بهتر از این بشه
ممنون از شما و استاد حمید @};-

جمعه 19 اسفند1401 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pashaof نوشته است:
سلام بر اقا مجتبی
ممنون از این نرم افزار خوبتون البته به قول شما معماری اصلی مال استاد حمیده و طو این سالها زحمت فراوانی برای این مدار کشیدن و هم سخت افزار و هم نرم افزار در حد جهانی اراعه دادن . ولی نرم افزار شما رو تست کردم و جا داره از شما هم تشکر کنم چون خیلی با ثبات کار میکنه ولی چند جا یه ملاحضاتی لازم داره
اولش این که فیوز بیت رو طبق فلزجو قرار دادم چون از قفل شدن میکرو ترسیدم
دوم نشانگر باطری درست نمایش نمیداد
سوم جای کلید چپ و راست رو در حالت تنظیم سنستیو بر عکس نوشتین
چهارم یکم روی بخش صدا کار کنین قشنگه ولی سعی کنین بهتر از این بشه
ممنون از شما و استاد حمید @};-

درود بر شما و خسته نباشید.
اگر فیوزبیت هارو مطابق چیزی که گفتم نرنین مشکل ر مدار پیش میاد . تست های اون مورد تایید من نیست.
همینطور اگر کریستال رو هم 16 مگ نذارین کل تایمینگ ها بهم میریزه . فرکانس و پهنای پالس و حتی بازه نمونه برداری و دیلی و ...

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

جمعه 19 اسفند1401 - 11:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر شما آقا مجتبی چند تا مشکل در مدار پیش آمده یکی اینکه مصرف باتری بسیار زیاده دوم فقط روی مد1برد دستگاه مطلوبه بعد ثبات دستگاه بسیار پایینه لطفاً روی تن صدا بیشتر کار کنید با تشکر از جنابعالی

جمعه 19 اسفند1401 - 11:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دستت درد نکنه آقا مجتبی @};- تنها شخصی که تونسته بود یک فلزیاب جمع و جور و کاملا دیجیتالی طراحی کنه مهندس حمید بود و حالا مفتخریم که یه هموطن دانشمند دیگه پیدا شدن و توانسته این کار بزرگ رو انجام بده صمیمانه بهتون تبریک میگم، من دوتا کیت فلزجو دارم فقط کریستال شونزده ندارم که فردا میخرم و مدار شما رو با فلزجو مهندس حمید مقایسه میکنم و فیلم تست میذارم و چند روز دیگه میرم بیرون بازم مقایسه میکنم و فیلم میگیرم

جمعه 19 اسفند1401 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid_54 نوشته است:
درود بر شما آقا مجتبی چند تا مشکل در مدار پیش آمده یکی اینکه مصرف باتری بسیار زیاده دوم فقط روی مد1برد دستگاه مطلوبه بعد ثبات دستگاه بسیار پایینه لطفاً روی تن صدا بیشتر کار کنید با تشکر از جنابعالی

درود بر شما. ممنون.
دقت کنید فیوزبیت هارو درست تنظیم کنید چون متفاوت با فلزجو است و همینطور کریستال رو هم 16 استفاده کنید.
منتظر نتایج تست های سایر دوستان هم هستم.

Nikola Tesla

شنبه 19 اسفند1401 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mojtaba195 نوشته است:
hamid_54 نوشته است:

درود بر شما. ممنون.
دقت کنید فیوزبیت هارو درست تنظیم کنید چون متفاوت با فلزجو است و همینطور کریستال رو هم 16 استفاده کنید.

سلام آقا مجتبی عزیز
قبلا کریستال به 16تغیر داده بودم ولی فیوزبیتها رو دست نزده بودم و طبق فرمایش شما فیوزبیتها رو هم تغیر دادم ولی در هر دو حالت رگلاتور 7812 وحشتناک داغ میکنه یه فکری به حال عرض پالس بکنین

شنبه 19 اسفند1401 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arta1987 نوشته است:
دستت درد نکنه آقا مجتبی @};- تنها شخصی که تونسته بود یک فلزیاب جمع و جور و کاملا دیجیتالی طراحی کنه مهندس حمید بود و حالا مفتخریم که یه هموطن دانشمند دیگه پیدا شدن و توانسته این کار بزرگ رو انجام بده صمیمانه بهتون تبریک میگم، من دوتا کیت فلزجو دارم فقط کریستال شونزده ندارم که فردا میخرم و مدار شما رو با فلزجو مهندس حمید مقایسه میکنم و فیلم تست میذارم و چند روز دیگه میرم بیرون بازم مقایسه میکنم و فیلم میگیرم

ممنونم . اگر امکانش بود حتما نتایج را اعلام کنید . یادتون نره که فیوزبیت هارو درست تنظیم کنید چون فیوزبیت ها متفاوت با فلزجو است . حتما از برنامه پیشنهادی فلزجو (eXtreme Burner - AVR) استفاده کنید . کریستال رو 16 مگ بذارین .
بر روی زمین با لوپ دایره ای سنس مد 4 رو هم حتما تست کنید ببینید تا چه اندازه ای در حذف زمین موفق عمل میکند . با تشکر

Nikola Tesla

شنبه 19 اسفند1401 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pashaof نوشته است:
Mojtaba195 نوشته است:
hamid_54 نوشته است:

درود بر شما. ممنون.

سلام آقا مجتبی عزیز
قبلا کریستال به 16تغیر داده بودم ولی فیوزبیتها رو دست نزده بودم و طبق فرمایش شما فیوزبیتها رو هم تغیر دادم ولی در هر دو حالت رگلاتور 7812 وحشتناک داغ میکنه یه فکری به حال عرض پالس بکنین

حتما یک مشکلی در مدار دارین یا درست پروگرم نمیکنید . از برنامه پیشنهادی فلزجو eXtreme Burner - AVR استفاده کنید و فیوزبیت هارو دقت کنید . اگر شد از یک میکرو دیگه که تا بحال روش فلزجو رو نزدید استفاده کنید .نباید جریان کشی زیادتری از فلزجو داشته باشد. بازم مشکلتون حل نشد از آرایش فیوزبیت عکس زیر استفاده کنید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Nikola Tesla

شنبه 19 اسفند1401 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان فرکانس دیفالت تعریف شده در ابتدای کار 137 هرتز هست که برای تست در خانه از ضرایب زوج فرکانس 50 مثل 100 یا 200 هرتز استفاده کنید جون ممکنه در خانه کمی بی ثباتی در فرکانس های دیگر مخصوصا ضرایب فرد 50 هرتز ببینید .

Nikola Tesla

شنبه 19 اسفند1401 - 2:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
مدار من با برنامه فلزجو هیچ مشکلی نداره هم فیوزبیتها درسته هم کریستال حالا بقیه هم تست کنن ببینن همین مشکل رو دارن یا نه؟

شنبه 20 اسفند1401 - 9:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh و 186 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure