انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 5:42pm

پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 فلزیاب شگفت انگیز روسی با قطعات ساده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این مدار خوب کار میکنه من پی پوینتر ساختم ازش خوبه و یه مدار دیگه برای تست بیرون یکم کار دارم بردم بیرون تست خاک میگیرم اطلاع میدم اگه خوب بود بسازید فقط فعلا قول نمیدم الان بیرون شلوغه هر جا میری یکی دو نفر مزاحم پیدا میشه قطعات زیادی نمیخواد هزینه زیادی نداره سرعت سنس بالایی داره نمیدونم نفوذش چطوره هرکسی میتونه و موقعیت تست خاک داره بسازه از دلتاپالس بهتره اگه نفوذ خوبی داشته باشه از پولونس هم بهتره به سادگیش نگاه نکنید بیرون خاک که خوبه

شنبه 28 فروردین1400 - 8:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
این مدار خوب کار میکنه من پی پوینتر ساختم ازش خوبه و یه مدار دیگه برای تست بیرون یکم کار دارم بردم بیرون تست خاک میگیرم اطلاع میدم اگه خوب بود بسازید فقط فعلا قول نمیدم الان بیرون شلوغه هر جا میری یکی دو نفر مزاحم پیدا میشه قطعات زیادی نمیخواد هزینه زیادی نداره سرعت سنس بالایی داره نمیدونم نفوذش چطوره هرکسی میتونه و موقعیت تست خاک داره بسازه از دلتاپالس بهتره اگه نفوذ خوبی داشته باشه از پولونس هم بهتره به سادگیش نگاه نکنید بیرون خاک که خوبه

درود بر شما دوست عزیز لطفا بفرمایید پین پویینتری که ساختین بردش چقدر هست ایا یک متر میزنه برای جنس 30سانتی یا نه ممنون میشم بردش رو بفرمایید چند سانت میزنه با تشکر

سه شنبه 31 فروردین1400 - 6:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من سیم پیچ رو دور یه لوله به قطر یک و نیم سانت و بصورت نا منظم پیچیدم در واقع قطر لوپش یکونیم هست بردشم برای سینی استیل ۳۰سانتی ۴۰سانت نهایت هست

سه شنبه 31 فروردین1400 - 8:03am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

لطفا یه فیلم تست بذار مممونت میشم

سه شنبه 31 فروردین1400 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

http://up44.ir/mv/1blqq41j

سه شنبه 31 فروردین1400 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مبارکت باشه madrekعزیز واکنشش به فلز بزرگ خوبه نسبت به لوپش اگر امکان داره مشخصات لوپ و واکنشش به سکه و انگشتر چطوره

سه شنبه 31 فروردین1400 - 11:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت

pashaof نوشته است:
مبارکت باشه madrekعزیز واکنشش به فلز بزرگ خوبه نسبت به لوپش اگر امکان داره مشخصات لوپ و واکنشش به سکه و انگشتر چطوره

:ymapplause: @};- جناب پاشاوف گرامی از همراهی شما با این بخش سپاسگذاریم @};- @};- ، انشاا.. که دوستان دیگری که مدار رو ساختن فیلم تست در خاک رو بذارن تا ببینیم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 13 تیر1400 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته واسه اون سینی بزرگ قابل قبوله ، برای فلزات نرم مثل طلا و نقره و مفرق عملکردش چطوره

خدايا مددی کن

یکشنبه 13 تیر1400 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بروز رسانی مدار

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 28 شهریور1401 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته منظور از بروز رسانی کوچک کردن ابعاد pcb که ابعاد بعد چاپ مساوی هست با 7*3 سانتیمتر آرایش قعطات میباشد
این مدار جز نسخه های اولیه مدار پالسی هست که هم ساده هست هم کاربردی و از لحاظ طراحی برای ارتقا خیلی کار دارد ولی اگه قرار به رفع ایرادات باشه دیگه مدار از سادگی در میاد و چون اکثرا از این مدار به عنوان پین پوینتر استفاده میکنن همین مدار خوبه و احتمالا اگه عمری باقی باشه سعی میکنم نسخه smd رو هم طراحی کنم که کوچکتر از این هم بشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 28 شهریور1401 - 6:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure