انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 7:21am

پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 فلزیاب شگفت انگیز روسی با قطعات ساده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام لوپ من لوپ ۳۳معمولی با ۱۸دور سیم لاکی نمره نیم هست این مدار استیل رو میزنه نمیدونم چرا مس و طلا رو اینطوری زد

دوشنبه 2 فروردین1400 - 8:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باشه عزیزم مهم اینه که کار کنه بقیش حل میشه

دوشنبه 2 فروردین1400 - 2:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pashaof عزیز سال نو شما مبارک. من این مدار روسی رو درست کردم الان هم به خوبی سنس میکنه.میخواستم فیلم تهیه کنم اما صدای مدار کمه اگه میشه کاری کنید که صداش کمی بهتر بشه خیلی خوب میشه . این مدار با آی سی های مختلف کار میکنه TL072-82-62و LM 358. آی سی آخری برای من خوب جواب داد. برد مدار برای یک سکه 500تومانی با لوپ تخت 30سانت حدود 20 سانته به طلا هم حساسه .مدار پایداری خوبی داره . میشه ازش به عنوان پین پوینتر استفاده کرد اگه زحمتشو بکشید و طول و عرض مداررو کمی کوچک کنید که بشه داخل لوله PVCقرار داد عالی میشه .اون فیلم صفحه اول عربه هم کاملا ساختگیه وواقیت نداره . درب روغن لحیم 6/5 سانت رو نزدیک به 50 سانت میزنه. در ضمن اگه بشه صدای این مداررو تغییر داد خیلی خوب میشه .

شنبه 14 فروردین1400 - 10:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام arlim عزیز سال نو شما هم مبارک باشه چشم البته باید توجه کنین که اگه این مدار رو لوپشو کوچک کنین که بخواهین به عنوان پین پوینتر ازش استفاده کنین همون اندازه ۵الی۷سانتی ازش نتیجه میگیرین ولی اگه لوپ بزرگ ایدآل این مدار رو پیدا کنین جواب خوبی از این مدار میگیرین

شنبه 14 فروردین1400 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای بهبود صدای مدار باید از بازر استفاده کرد و برای بازر هم باید از تقویت کننده استفاده کرد که من دو راه رو بهتون پیشنهاد میکنم راه اول استفاده از ماژول یو وی متر آماده هست که هم ال ای دی دارد که میتونین به صورت مانیتورینگ ازش استفاده کنین هم با وصل کردن بازر صدای خوبی از خروجی مدارتون داشته باشین .
بعد از خرید لوازم مربوطه و ابتدا باید مدارتون رو بالانس کنین تو سط ولوم 100 کیلوی خود مدار و بعد ماژول UVمتر رو به شکل زیر به مدارتون وصل کنین و بلندگوی مدارتون رو یک پایشو قطع کنین و مدار UV مترتون رو با استفاده از پیچ گوشتی پوتاسیومتر 103 یا همون 10کیلو رو تنظیم کنین و در آستانه قرار بدین و بعد از تست میتونین بلندگو رو از مدار حذف کنین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 14 فروردین1400 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راه دوم مدار تقویت کننده و بازر هست که خودتون باید چاپ کنین و بسازین که عملکردش مثل مدار بالا هست و بعد از تنظیم مدار میتونین قطعاتی که روشون ضربدر زدم رو حذف کنین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 14 فروردین1400 - 1:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون . خودم با یه bd140 تقویتش کردم .به زودی یه فیلم هم میزارم. موفق باشید. @};- @};- @};- @};-

دوشنبه 16 فروردین1400 - 8:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

همچنان منتظریم @};- @};- @};- @};- @};-

جمعه 20 فروردین1400 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود دوستان کسی این مدار ساخته لطفا بیاد بگه ارزش وقت گذاشتن داره تشکر از دوستان

شنبه 28 فروردین1400 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز مونده ارزش از نظر شما چی باشه .
دو نفر از دوستان ساختن ولی نه تصویری ارائه دادن نه فیلمی اما مدار خوبیه یه مدار آنالوگ خوب که واسه مبتدی هاست ولی میشه حرفه ای هم ازش استفاده کرد ولی اون چیزی که معلومه فعلا حمایت نشد از طرف دوستان و منم به مطالب بالا افاقه کردم بحرحال خواستین فایل مورد نظر بالا هست میتونین بسازین چون من سه مدار حرفه ای دارم و نیازی نمیبینم بسازم

شنبه 28 فروردین1400 - 5:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 55 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 132 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure