انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 6:07am

پاسخ به موضوع  [ 76 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 "محصولات فلزیابی تیم silicondevice"واقعیت چیست؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

fباسلام
ای کاش اطلاع رسانی دوستان به موقع بودویک شیرپاک خورده ای به من میگفت که اصل مدارهمون مدار9من شیرده خودمونه تابا خریدش مرتکب اشتباه نمیشدم بعضی مواقع اطلاع رسانی بموقع ازارائه یک مدارکاملاحرفه ای هم مفیدتره
نمیدونم چطوراین گروه به خودش اجازه داده که این فلزیاب روبافلزیاب بی همتای لورنزمقایسه کنه دقیقامثل مقایسه ماشین ژیان باماشین بنز
واقعیتش باتوجه به تبلیغات زیاداین فلزیاب دراینترنت (ادعای ثبات خوب وبردبالاوطراحی توسط تیم سیلیکون دیوایس)این فلزیاب روخریدم اما متاسفانه حقیقت ماجراچیزدیگه ای هست
اصل فلزیاب همون مداراقای هدایتی است فقط بااین تفاوت که ازباطری12ولت استفاده میکنه وتغذیه مثبتش رو5ولت درنظرگرفته وتغذیه منفی ایسی هاحذف شده فقط خروجی ایسی 4151به نمایشگرگرافیکی وصل شده خوب پس طراحی مدارکه قبلاحدودسال1380انجام شده اون هم اونوراب اماتیم فوق کجاش نقش داشته نمیدونم؟شایدقسمت نمایشگرمنظورشونه :-? :-w
تافلزیاب به دستم رسیدونگاهی به مدارش انداختم همه چیزبرای من روشن شد
خریدمن متاسفانه نتیجه قابل انتظارنداشت چون نه ثباتش خوبه ونه قدرتش بیشترازانتظاره چون منطقاوعملا باکم شدن میزان تغذیه مدارقدرتش هم بطورطبیعی افت کرده یعنی میشه گفت که مطمئناقدرتش ازTL12000کمترخواهدبود
نمیخوام بیشترتوضیح بدم و قضاوت بجای عموم کنم لطفادوستانی که قصدخریدشودارندکمی تامل کنندتابه کمک کاربرانی که قبلاخریدداشتن نتیجه گیری های عملیشون هم اعلام بشه شایداشتباه ازتنظیمات ضعیف من ویاکیفیت پایین فلزیاب من بوده ونظربقیه چیزدیگه باشه

چهارشنبه 15 مهر1394 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شرمنده که یادم رفت اسامی محصولات بی بدیل این گروه روبگم
سه محصولورونمایی کرده sdx3500_sdx3500pro_ HUNTER X 4000البته همشون ظاهرایکیه فقط تفاوتشون درملزومات همراه فلزیاب یاجعبه و...
جالبتراینکه برای جلوگیری ازکپی برداری بردفلزیاب تمام ای سی هاوترانزیستورقدرت شمارشون پاک شده :ymparty:

چهارشنبه 15 مهر1394 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
arash kamangir نوشته است:
شرمنده که یادم رفت اسامی محصولات بی بدیل این گروه روبگم
سه محصولورونمایی کرده sdx3500_sdx3500pro_ HUNTER X 4000البته همشون ظاهرایکیه فقط تفاوتشون درملزومات همراه فلزیاب یاجعبه و...
جالبتراینکه برای جلوگیری ازکپی برداری بردفلزیاب تمام ای سی هاوترانزیستورقدرت شمارشون پاک شده :ymparty:

ax medaro bezarid

قسمت !

پنج شنبه 15 مهر1394 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عکس چیشوبراتون بزارم هزاران عکس جورواجورازش درانمجن ونت پیدامیشه
امابرای اگاهی دوستان دوتاعکس اینجامیزارم
اقایون هرچی هم خواستن رنگ ولعاب بهش بدن بازهم چینش قطعاتونتونستن جابحاکنن
توی برددوطبقه بردزیری همون فلزیاب خودمونه که ایسی بزرگه 4013وایسیهای 8پایه مجاورش358ودوتای بعدی555و...که شماره همشون پاک شده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 16 مهر1394 - 7:15am

سلام ببخشید حال چقدر هزینه کردید آیا راه اندازی شده در خاک چقدر کارایی داره مرسی

پنج شنبه 16 مهر1394 - 8:36am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوست عزیز این مدار به شکل های مختلف درحال ساخت و فروش هست ، این مدار ظرفیت تغیرات اصولی و اساسی رو داره ولی باید کسی که تغییرات رو میده علم و سواد کافی در مورد عملکرد تک تک قطعات این دستگاه داشته باشه تا بتونه این دستگاه رو بصورت خوب بهینه سازی کنه ، اگر خوب و منطقی ساخته بشه مدار خوبی هست ولی در رده نقطه زنهای درجه سوم . شما هم لطف کنید عکس اصلی مدارتون و جعبه دستگاه تون بذارید .. متشکریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 16 مهر1394 - 8:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هزینش باباطری وشارزروفلزیاب کلا900تومن درمیاد
دوتافیبرمدارایش همونیه که تصویرگذاشتم بردزیری دقیقافلزیاب TL12000خودمونه بااون تغییراتی که گفتم وبردرویی هم مدارقسمت نمایشگرشه روی LCDیک ردیف افقی داره که باعددمربوطه ازچپ به راست از0شروع میشه ومیتونه تاحدود68جلوبره یک بیزرهم تعبیه شده که اگه فعال بشه(باشاسی مربوطه) ازحدودوسط این ردیف افقی به سمت جلوصداش درمیاد
من قبلامدارTL12000روساختم ازنظرقدرت بهتره وازنظرثبات تقریباعین همه.
من نمیدونم تغییراتی که همه ازش برای رفع ایرادات وثبات بیشترحرف میزنندچیه ؟چرایکی این قضیه روروشن نمیکنه ؟متاسفانه بعضی هااین نکات کلیدی رومثل یک رازحفظ کردندلااقل فروشنده هم نیستندکه بگیم منفعت مادی براشون داره خوب این سکوتشون فقط به ضررمن وامثال منه که پولمونوبه امیدخریدیک فلزیاب قابل قبول دورمیریزیم هممون صحبت ازانصاف وصداقت ومردونگی دم میزنیم اماموقع عمل کم میاریم
خوب اونهایی که این فلزیاب روخریدن نمیخوان نظری بدن ؟یاکسی برای اصلاح ناپایداری ونوسانش نمیتونه راهنمایی کنه؟
به نظرتون باهاش کارکنم ؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 16 مهر1394 - 7:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز برای ثبات این مدار چند نکته رو خدمت دوستان عرض میکنم شما برای اینکه مدارتون ثباتش بره بالاتر یک خازن ۱۰۰۰ میکرویی با ولتاژ ۲۵ ولت که بهتره از نوع مرغوب باشه رو بصورت موازی بین پایه های منفی و خروجی ۹ ولت رگولاتور ۷۸۰۹ قرار بدید و برای خازنهای مدار حتما از خازنها با مقدار دقیق و همچنین از نوعی انتخاب بشن که تحمل حرارت بالا رو داشته باشن (بهترین خازنها خازنی هستن که وقتی شما در دمای محیط عادی با یک دمای ثبت شده مقدارشو گرفتید در محیط دیگر با یه دمای دیگه مقدارش کمترین تغییر را داشته باشه) در ضمن نظر بنده اینه که ادم یه فلزیاب با برد کمتر داشته باشه منتها با ثبات باشه ولی یه دستگاه با برد بالا و بی ثبات نداشته باشه به همین دلیل نظر بنده اینه از ۷۹۱۲ بجای ۷۹۱۵ استفاده بشه دوستان برای مدارات خودتون بهتره خوب هزینه کنید تا نتایج بهتری بگیرید استفاده از خازنهای نظامی و مقاومتهای یک دهم درصد و همچنین ای سیهای نظامی مطمئنا کیفیت خیلی بیشتر نسبت به قطعات معمولی داره امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

جمعه 17 مهر1394 - 10:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ازپاسختون ممنونم
من هم باشماهم عقیده هستم ثبات بهترین شاخصه یک مدارمیتونه باشه بعد نفوذخوب درخاک وبعدشم عمقزنی زیاد
توی این مدارهم ازخازنهاومقاومت های دقیق استفاده کرده ولی نمیدونم ذاتاطراحی این فلزیاب کمی موردداره وناپایداره یانه قطعه ای موردداره فکرمیکنم تغییراتی که دربعضی مدلهای لامینوس انجام شده علاوه برحفظ قدرتش اونوپایدارترهم کرده
خازن درمسیرتغذیه مثبتم کنترل کردم تاثیری نداشت
خیلی ازدوستان اینجامیتونن صاحب نظرباشندولی نمیدونم چرانظری نمیدن ؟
فکرمیکنم اخرشم راحتترین کاراین باشه که اونوتوی سطل اشغال بندازم وخودموراحت کنم

شنبه 18 مهر1394 - 7:07am
آواتار کاربر

سلام دوستان من هم خریدم این کیتو 900 اصلا پایدار نیست تفکیک که اصلا صحبتشو نکن فقط سطل اشغال

شنبه 18 مهر1394 - 2:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 76 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure