انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 2:51am

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13
 دستگاه فلزیاب گلس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وارادت خدمت جنابعالی @};-
دوست عزیز جناب آقای بازار گردان اگر شما زحمت می کشیدید واین 11صفحه را با دقت یک بار مطالعه می کردید هیچکدام این مشکلات نبود ،همه این موارد قبلا توضیح داده شده است.بگذریم(علت اصلی عجله و بی دقتی)لطفا موارد علامت گذاری شده را طبق فیبر ساخته شده در راهنما اصلاح بفرماییدانشاالله همه مشکلات دستگاه بر طرف می شود سپس توضیحات پست قبل را انجام داده و دستگاه را تنظیم نمایید. @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 13 شهریور1398 - 9:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مدار من هم بالا اومد فقط موند مورد صدا که اونم تو صفحات 8و9 مواردی اشاره شده که ببینم برا منم با اونا حل میشه؟

چهارشنبه 13 شهریور1398 - 10:47am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

bazargardan نوشته است:
مدار من هم بالا اومد فقط موند مورد صدا که اونم تو صفحات 8و9 مواردی اشاره شده که ببینم برا منم با اونا حل میشه؟

دوست عزیز آقای بازارگردان ترانزیستور قسمت صدا هم همانطور که در عکس علامت زدم باید معکوس نصب شود،امیدوارم صدمه ندیده باشدلطفا چک کنید .
امیدوارم موفق باشید. @};- @};-

چهارشنبه 13 شهریور1398 - 4:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
چرا کسی نمودار برد این سیستم رو کامل نگفته ؟ کسانی که ساختن اعلام کنن سکه رو با لوپ 20 چقدر میزنه ؟ ثبات چطوره ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 11 تیر1399 - 1:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر دوستان ازدوستانی که این دستگاه رو درست کردن لطفا بفرمایید که برد و ثباتش چطوره آیا تفکیکش خوب عمل میکنه از همه مهمتر سفال رو سنس میکنه یا نه اگه سفال سنس بشه خیلی بی ثبات میشه دوستانی که تست کرد لطفا بفرمایید این دستگاه چطوریه با تشکر از دوستان

جمعه 13 تیر1399 - 8:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به اقا فرهاد عزیز وبقیه دوستان گل میشه یه لطفی بکنن تنظیمات فیوزبیتها را برای پراگرامر stk500بزارن در ضمن این مدار رو مونتاژ کردم نه کلیدها کار میکنن نه ولتاژ نشون میده و نه صدا دارم اینا تمام مشکلات بنده احتمال داره برای تنظیم فیوز بیتها باشه لطفا دوستان و اقا فرهاد راهنمای کنن .هرکاری میکنم تصویری از مدار بزارم.حجمش جواب نمیده تصویر ال سی دی من مثل صفحه بالای هستش

پنج شنبه 27 شهریور1399 - 4:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

LOW FUSE=E4
HIGH FUSE=D9

پنج شنبه 27 شهریور1399 - 7:00pm
مدیر سایت
مدیر سایت

hamid_54 نوشته است:
درود بر دوستان ازدوستانی که این دستگاه رو درست کردن لطفا بفرمایید که برد و ثباتش چطوره آیا تفکیکش خوب عمل میکنه از همه مهمتر سفال رو سنس میکنه یا نه اگه سفال سنس بشه خیلی بی ثبات میشه دوستانی که تست کرد لطفا بفرمایید این دستگاه چطوریه با تشکر از دوستان

با سلام @};-
مطمئناً مداراتی که طلا رو خوب سنس میکنن به سفال هم حساس هستن مگر از فیلترهای متعددی تبعیت کنن که باز هم از برد کم میشه و طبیعی هم هست ! مشکل جویندگان محترم ، سنس طلا در عمق بالا نیست مشکل در نوع ذهنیت و تحلیل از فلزیاب و عملکردشون هست ، نقطه زنهایی مثل جی پی یا لورنز هم اگر تجربه نداشته باشید در استفاده بهینه از تنظیماتشون در نتیجه سفال های رطوبت دار باستانی زیر خاک رو در مناطق آب و هوایی رطوبتی مقداری سنس میکنن ! فقط آشنایی با تنظیمات صحیح و فیلترهای مفید در دستگاه میتونه کمک کننده باشه که در نتیجه به تشخیص اپراتور کمک میکنه و از همه مهمتر اینکه اپراتور نباید زیادی تخیلاتی باشه و از هرجایی بخاد طلا بکشه بیرون ! چون این خصلت باعث گمراهی در درست تنظیم کردن دستگاه میشه ! @};- آرزوی موفقیت دارم برای همه جویندگان واقعی و محترم که سر دوستشون کلاه نمیزارنو صادقانه همکاری میکنن :YMPEACE: @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 6 بهمن1399 - 9:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mzzzzzzz و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure