انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:50am

پاسخ به موضوع  [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی
 دستگاه فلزیاب گلس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وارادت خدمت همه سروران و دوستان عزیز @};- @};- @};-
و همچنین عرض ارادت خدمت همه اساتید مخصوصا استاد گرامی مهندس حمید عزیز @};- @};- @};-
آرزوی سالی خوب خوش وپر برکت وهمراه با سلامتی وموفقیت برای همه شما بزرگواران و همچنین همه مردم سرزمینم ایران را دارم و از خداوند متعال بهترینها را برای همه عزیزان خواستارم. ^:)^ @};- @};-

یکشنبه 4 فروردین1398 - 9:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

bahram4321 نوشته است:
سلام درود خدمت استاد عزیز
استاد عزیز ورژن جدید چیشد ما همچنان منتظریم

با سلام وارادت خدمت دوستان عزیز @};- @};-
ورژن دو دستگاه گلس آماده شده وبدینوسیله تقدیم همه شما دوستان عزیز می شود.تغییراتی که در این ورژن انجام شده عبارتند از:
1-دیلی اتوماتیک دستگاه دقیقتر شده وپس از خوانده شدن دیلی دستگاه در وضعیت بالانس قرار می گیرد.
2-در این ورژن کلید بی1 و بی2 صدای دستگاه را کم وزیاد می کنند در حالت معمول صدا در حد وسط ودر سمت راست ردیف پایین ال سی دی بصورت H10 دیده می شود که از صفر(حداکثر) تا بیست (حداقل صدا) قابل تنظیم می باشد .
3-کلید بی3 دستگاه را ریست (صفر) نموده ودر حالت آماده جستجو(سنس) قرار می دهد.
4-کلید بی4 می تواند LED یا نشان دهنده نوری دستگاه را از مدار خارج و یا در مدار قرار دهد.با فشار دادن کلید بی4 به محض سنس فلز LED روشن شده وغیراز حالت سنس خاموش است ولی با فشار مجدد بی4 می توان LED را همیشه خاموش نمود.
5-در این ورژن گزینه F یا فرکانس از 35 تا500 بصورت یک شماره یک شماره دردسترس وقابل تنظیم می باشد.
کلید بی5 هم که منودستگاه بوده وبقیه موارد مانند ورژن یک می باشد.
آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان. @};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 فروردین1398 - 9:38am
آواتار کاربر

ورژن جدید رو مدار راه اندازی کردم همچی خوبه ولی امیدوارم ی فکری برای افزایش برد دستگاه انجام بدین

یکشنبه 4 فروردین1398 - 11:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bahram4321 نوشته است:
ورژن جدید رو مدار راه اندازی کردم همچی خوبه ولی امیدوارم ی فکری برای افزایش برد دستگاه انجام بدین

اگر برد این دستگاه مثل فلزیاب ساز باشه پس مشکل از دستگاه شماست و باید بررسی کنین ایراد از کجاست. برد سار ذکر شده که با لوپ 30، یک سکه 500 تومنی در 30 سانت سنس میشه که خوبه اگر چه مثل فلزجو نیست ولی نسبت به خیلی از دستگاه ها خوبه

سه شنبه 6 فروردین1398 - 1:23pm
آواتار کاربر

saraqueen نوشته است:
bahram4321 نوشته است:

اگر برد این دستگاه مثل فلزیاب ساز باشه پس مشکل از دستگاه شماست و باید بررسی کنین ایراد از کجاست. برد سار ذکر شده که با لوپ 30، یک سکه 500 تومنی در 30 سانت سنس میشه که خوبه اگر چه مثل فلزجو نیست ولی نسبت به خیلی از دستگاه ها خوبه

بالوپ 45سانتی دیروز داخل منزل تست گرفتم با ورژن جدید سکه 500تومنی رو تو 35 سانتی سنس دارم

سه شنبه 6 فروردین1398 - 11:26pm
آواتار کاربر

سلام درود خدمت استاد عزیز اقا فرهاد و اساتید محترم
ان شاالله اقا فرهاد ورژن جدیدی مد نظر تون هست ارائه بدین یا خیر :) :)

چهارشنبه 30 مرداد1398 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم میخواستم سار درست کنم با پیشنهاد عزیزی میخوام گلس رو درست کنمبا تشکر از فرهاد عزیز

جمعه 1 شهریور1398 - 4:51pm
YIM
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
منم میخواستم سار درست کنم با پیشنهاد عزیزی میخوام گلس رو درست کنمبا تشکر از فرهاد عزیز

سلام دوست عزیز
گلس مدار خوبی حساسیتش نسبت به فلزات نرم بسیار بالاست ولی از نظر عمقی کمه به نظر میاد با لوپ بزرگ تا 3یا 4مترم میشه ازش انتطار عمق زنی داشت
من ساختم و ثبات خوبی داره فقط باید تست واقعی گرفته بشه ازش :) :)

شنبه 2 شهریور1398 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون بهرام جان من دنبال عمق نیستم میخوام با لوپ ثابت 30 سانت تا 1 متر بزنه کافیه
راستی فیبرشو یکی از عزیزان گفته بود که کوچیک کردمش نویز کم بگیره ایا فیبر کوچیک شدشو کسی داره؟

شنبه 2 شهریور1398 - 4:55pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم مدار من

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 9 شهریور1398 - 11:31pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 128 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 114 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure