انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 10:55am

پاسخ به موضوع  [ 41 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 ██ راهنمایی خرید دستگاه زیر ده میلیون تومان 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran - Turkey
با عرض سلام خدمت شما دوستان

من دنبال یه نقط زن کارآمد هستم که قیمت زیر ده میلیون داشته باشه...خارجی یا ایرانی ... فقط چون میخوام کار کنم باهاش یه چیزی باشه که سه متر رو حداقل راحت برای فلز طلا جواب بده

ممنون میشم دوستان با تجربه در زمینه فلزیاب صادقانه بنده رو راهنمایی کنن..

من چند نمونه تو سایت های مختلف پیدا کردم که خوشهال میشم اگه هرکدومش خوبه دوستان نظر بدن راجبش....

Fpi ( لطفا فقط بجهت اینکه اینجا انجمن فلزجو هست نظر مثبت روی fpi ندید.سپاس)
MDL Plus
رکتور ۱۰۰۰
Starmax
فانتوم۲۰۰۰
STORM V.8.0
HUNTER X 4000
SDX3500 PRO
FULL FINDER 3000
GOLD SCAN
Deep Master X6
Deep Master X5
Deep HUNTER
Phil Robertson TC3X
CF77

دوستان لطفا از روی تجربه نظر بدن ..سپاس
@};-

(( این نظرسنجی به خواهش یک از دوستان ارسال شده ))

از اینکه در این رابطه بنده رو راهنمایی میکنید سپاسگذارم

ᔕᗩᗰᑌEᒪ

Never Give Up

فروش فلزیاب نقطه زن فلزجو

تلگرام 09397634882

دوشنبه 26 تیر1396 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به این دوستتون بفرمایید که شما خیلی تازه کار هستی و احتمال موفقیتت با بهترین دستگاهها هم یک در هزار..
اول بفرمایین برید در مورد فلزیابها تحقیق کنید تا کل موضوع دستگیرتون بشه بعدش از چندتا آدم وارد هم نظرخواهی کنید..
و البته چون اینجا انجمن fpi هست بهتر بود این دستگاه رو از لیست بر میداشتید وگرنه اگه قرار بود نظر مثبت ندیم پس انتظار داشتید نظر منفی بشنوید؟؟ :-o :))

سه شنبه 26 تیر1396 - 12:12am
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
samuel نوشته است:

من دنبال یه نقط زن کارآمد هستم که قیمت زیر ده میلیون داشته باشه...خارجی یا ایرانی ... فقط چون میخوام کار کنم باهاش یه چیزی باشه که سه متر رو حداقل راحت برای فلز طلا جواب بده

من چند نمونه تو سایت های مختلف پیدا کردم که خوشهال میشم اگه هرکدومش خوبه دوستان نظر بدن راجبش....

MDL Plus
رکتور ۱۰۰۰
Starmax
فانتوم۲۰۰۰
STORM V.8.0
HUNTER X 4000
SDX3500 PRO
FULL FINDER 3000
GOLD SCAN
Deep Master X6
Deep Master X5
Deep HUNTER
Phil Robertson TC3X
CF77

@};-

درود بر شما
دستگاهی که زیر 10 میلیون باشه نمیتونه طلا رو در 3 متربزنه ,پالسی هم فرق نمیکنه حتی لورنز باشه هم به دلیل سیستم کاریشون نمیتونن در این عمق طلا رو در حجم کوچیکی بگیره مگر سکه های طلا داخل جعبه یا دیگ فلزی با حجم بزرگی باشه که پالسی بتونه سنس کنه
اگر ده میلیون میتونه بده یه جی پی 5000 دست دوم بخره که تا 180 سانت الی 2 متر میتونه طلا رو بسته به اندازش بزنه ,بعدا هم میتونه لوپ بزرگتر بگیره که تا 260 الی 280 سانت بزنه
تو لیست شما هم فقط فلزجو دستگاه خوبی هست چون همه مونتاژکارها الان دارند FPI رو با اسمها و قیمتهای مختلف میفروشن ,از جمله استاد هنرمند جناب باقری پس اگر سیستم خوبی نبود این همه مونتاژکار این رو کپی نمیکردن ,یکی بخواد خودش بسازه هم اینجا مهندس حمید اینهمه از بچه ها رو ساپورت میکنه ,خودش هم نتونه بچه های خوب و منصفی هستند که در اینجا که کار مونتاژ رو انجام میدن ,از اونهایی که الان تو انجمن هستند مثل آقای اسدی ,نه میخواند نامحدود و کامل بگیرند مهندس مجتبی هستند
بقیه رو از اون لیست بخرید پولتون رو دور ریختید
@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

سه شنبه 26 تیر1396 - 12:41am
آواتار کاربر

مهرافرین نوشته است:
به این دوستتون بفرمایید که شما خیلی تازه کار هستی و احتمال موفقیتت با بهترین دستگاهها هم یک در هزار..
اول بفرمایین برید در مورد فلزیابها تحقیق کنید تا کل موضوع دستگیرتون بشه بعدش از چندتا آدم وارد هم نظرخواهی کنید..
و البته چون اینجا انجمن fpi هست بهتر بود این دستگاه رو از لیست بر میداشتید وگرنه اگه قرار بود نظر مثبت ندیم پس انتظار داشتید نظر منفی بشنوید؟؟ :-o :))

حالا ما میگیم FPI بهترین پالسی دنیا یا نه جزو بهترین پالسی های دنیا ..این به کنار ...

این مطلب اینجا گذاشته شده تا دوستان یه دستگاه مناسب زیر ده میلیون رو به این دوستمون معرفی کنند ..

اینجا نمیتونن تو خصوصی ارسال کنند ...

ممنون میشم @};- @};- @};-

((( چون این دوستمون تازه عوض شده بود نتونست پستش رو ارسال کنه و نیاز به تایید مدیریت داشت )))

ᔕᗩᗰᑌEᒪ

Never Give Up

تلگرام 09397634882

سه شنبه 26 تیر1396 - 12:45am
آواتار کاربر

باستانشناس نوشته است:
samuel نوشته است:

MDL Plus
رکتور ۱۰۰۰
Starmax
فانتوم۲۰۰۰
STORM V.8.0
HUNTER X 4000
SDX3500 PRO
FULL FINDER 3000
GOLD SCAN
Deep Master X6
Deep Master X5
Deep HUNTER
Phil Robertson TC3X
CF77

@};-

درود بر شما
دستگاهی که زیر 10 میلیون باشه نمیتونه طلا رو در 3 متربزنه ,پالسی هم فرق نمیکنه حتی لورنز باشه هم به دلیل سیستم کاریشون نمیتونن در این عمق طلا رو در حجم کوچیکی بگیره مگر سکه های طلا داخل جعبه یا دیگ فلزی با حجم بزرگی باشه که پالسی بتونه سنس کنه
اگر ده میلیون میتونه بده یه جی پی 5000 دست دوم بخره که تا 180 سانت الی 2 متر میتونه طلا رو بسته به اندازش بزنه ,بعدا هم میتونه لوپ بزرگتر بگیره که تا 260 الی 280 سانت بزنه
تو لیست شما هم فقط فلزجو دستگاه خوبی هست چون همه مونتاژکارها الان دارند FPI رو با اسمها و قیمتهای مختلف میفروشن ,از جمله استاد هنرمند جناب باقری پس اگر سیستم خوبی نبود این همه مونتاژکار این رو کپی نمیکردن ,یکی بخواد خودش بسازه هم اینجا مهندس حمید اینهمه از بچه ها رو ساپورت میکنه ,خودش هم نتونه بچه های خوب و منصفی هستند که در اینجا که کار مونتاژ رو انجام میدن ,از اونهایی که الان تو انجمن هستند مثل آقای اسدی ,نه میخواند نامحدود و کامل بگیرند مهندس مجتبی هستند
بقیه رو از اون لیست بخرید پولتون رو دور ریختید
@};-

عرض سلام و درود خدمت شما استاد عزیز
سپاس بابت اینکه وقتتون در اختیار بنده قرار دادید..

انشاله که اقا حمید عزیز و اقا مجتبی همیشه پیروز و سلامت باشن... بنده سال هاست برای اقا مجتبی دستگاه میفروشم ..ولی جون تا بحال خودم از این دستگاه استفاده نکردم نتونستم تاییدش کنم برای این بنده خدا ..
انشالله با راهنمایی های شما و اقا حمید و باقی دوستان به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنم..

دستگاه های دست دوم رو از کجا میتونم تهیه کنم که مشکل دار نباشند ؟

سپاس فراوان @};- @};- @};-

ᔕᗩᗰᑌEᒪ

Never Give Up

تلگرام 09397634882

سه شنبه 26 تیر1396 - 12:59am
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
درود بر برادر بزرگوار
اگر شرکتی خواستن و خریدشون قطعی شد در تلگرام به بنده پیام بدید تا سیستم مناسبی براشون تهیه کنم
@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

سه شنبه 26 تیر1396 - 1:34am
آواتار کاربر

خیلی خیلی سپاسگذارم استاد عزیز
چشم حتما
@};- @};- @};- @};- :x :x

ᔕᗩᗰᑌEᒪ

Never Give Up

تلگرام 09397634882

سه شنبه 26 تیر1396 - 2:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه شرکتی خواستن بهتره همون 5000 که استاد باستانشناس گفتن بخرید(و حتمن از خودشون که کاملن معتبر هستن).
ولی پالسی خواستن که عمق بیشتری بزنه تنها گزینه معقول fpi هست..

سه شنبه 27 تیر1396 - 4:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوستان عزیز
چه دلیلی داره من یادوستانی ازfpiبی خودی تعریف کنیم بگیم خوبه ازاین حرفامگه ازمهندس حمیدپورسانت میگیریم یااینکه مجتبی بخاطرتعریف کردنمون بهمون پول میده یااینکه اسسممونومیندازیم سرزبوناکسی مارونمیشناسه .
نگاه کن دوست عزیزمبنای تستوازدستگاهای دیگه که اسم بردینواینجاقراربدین ماهم بهتون نظرمیدیم .
مبنای تست همون 5000چی هست یکی اینجابزاره تایه چیزایی دستمون بیادشایدماهم داریم اشتباه میکنیم این همه راهی که رفتیمودوربزنیم برگردیم دیگه حداقل کم کم 10نفرنظرصددرصدمثبت نصبت به fpiدادن
اگر5000نصبت به fpiبرتری داره هم ازنظرعمق وتفکیک لطفازبانی بیان بفرماییدمن میرم باتست روی فلزجومقایسه کنم خودم که با5000کارنکردم
خصوصی ختمتتون عرض کردم اینجا هم میگم مبنای تستی که دوستان توانجمن نوشته بودن بنده تست کردم fpiراضی کنندست
سینی 48بابزرکترین لوپ بادستگاهای دیگه چقدامق میزنه ؟؟؟؟

سه شنبه 27 تیر1396 - 8:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من دارم بیرون میرم کاووش میکنم
کاووش واقعی باکسی شوخی نداره .لطفاکسانی که کارکردن نظربدن عمقاروبیان کنن تاماهم ازشکوتردیددربیایم تاشایداین دوستمون بتونه بهترینوانتخاب کنه
باسپاس فراوان

سه شنبه 27 تیر1396 - 8:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 41 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Google , khajid , mirhossein , Weder و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure