انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 12:55am

پاسخ به موضوع  [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 26  بعدی
 Re: فلزیاب سار-1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا میلاد عزیز ضمن عرض سلام وارادت خدمت شما بنده تقریبا همزمان با ساخت دستگاه سار دستگاه دیگری نیز طراحی وساخته ام که طبق فرمایش شما با ال سی دی بزرگتر(20*4) کار می کند ولی چون تفکیک ندارد فعلا عمومی نکردم اگر انشاالله در آینده موفق به نوشتن برنامه تفکیک وحذف آهن شدم سعی می کنم فرمایش شما و دیگر دوستان را انجام دهم. @};- @};- @};-

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 9:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و احترام خدمت دوست گرام جناب 12341234وتشکر بابت اظهار نظرشما. @};- @};-
دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم از پالس سینوسی در دستگاههای وی ال اف یا بالانس القا ویا بی اف او ..... استفاده می شود و امکان استفاده از این نوع پالس در دستگاه پی آی بعلت موارد زیاد ممکن نمی باشد.البته استاد حمید عزیز هم در این مورد اطلاعات خوبی ارایه نموده اند که ضمن تشکر از ایشان می تواند مفید باشد.موفق باشید @};- @};-

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 9:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام وادب خدمت دوست گرامی جناب آقای شکارچی وتشکر از محبت جنابعالی وممنون از اظهار نظرتان. @};- @};- در موردحساسیت به ذرات تا جایی که ذهن بنده یاری می دهد استاد عزیز جناب مهندس حمید بارها مطالب بسیار خوبی را ارایه نموده اند که ضمن تشکر از ایشان می تواند کمک بسیار خوبی باشد.بنده به اختصار عرض می کنم حساسیت به ذرات در فلزیاب پالسی امری طبیعیست یعنی با قدرت وحساسیت بیشتر دستگاه حساسیت بیشتر وبا قدرت کمتر حساسیت به ذرات کمتر می شود البته یک اپراتور قوی می تواند باگزینه هایی مانند فرکانس و پهنای پالس و....اثر ذرات را کمتر نموده و از قدرت دستگاه به خوبی استفاده نماید.تشکر مجدد وآرزوی موفقیت شما. @};- @};- @};-

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 9:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام واحترام وعرض خوشامد خدمت آقا لویال عزیز
دوست عزیز خازن c2 همان 4/7 پیکو صحیح می باشد به امید موفقیت شما.

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 9:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی مهندس فرهاد
یه سوال دیگه اگه بخوام مدار رو باکس کنم اون پتانسیومتری که واسه تنظیم لوپ هست VR2 چطوری رو باکس تنظیم کنم یا بجای اون از چه چیزی میشه استفاده کرد

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 9:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام واحترام خدمت دوست جدید جناب احمد گلد @};-
دوست عزیز همه فایل های صفحه اول صحیح می باشد فقط مقدار مقاومت R12مساوی4/7K وخازن C2مساوی 4/7PFمی باشد.به امید موفقیت شما. @};- @};-

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 10:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست گرامی آقا لویال عزیزز @};- @};-
پتانسیومتر VR2فقط یکبار وبرای همیشه تنظیم می شود لطفا از نوع ده دور استفاده نموده وروی برد نصب نماییدوراهنمای نصب و راه اندازی را با دقت مطالعه بفرمایید.باتشکر. @};-

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 10:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

.55farhad نوشته است:
دوست گرامی آقا لویال عزیزز @};- @};-
پتانسیومتر VR2فقط یکبار وبرای همیشه تنظیم می شود لطفا از نوع ده دور استفاده نموده وروی برد نصب نماییدوراهنمای نصب و راه اندازی را با دقت مطالعه بفرمایید.باتشکر. @};-

مهندس من اگه بخوام از 3 نوع لوپ استفاده کنم لوپ 1×1 یا لوپ 50 سانتی همون یکبار اول تنظیم میشه دیگه واسه لوپ های مختلف فرقی نمیکنه

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

.55farhad نوشته است:
سلام وارادت خدمت همه دوستان گرامی وعرض تشکر بابت ارایه نظرات وپیشنهادات شما عزیزان و همچنین عذر خواهی بنده به خاطر دیربه دیر خدمت رسیدن. @};- @};- @};- آقا فرشاد عزیز امیدوارم مشکل صدای دستگاه شما رفع شده باشد.سیگنال صوت از پایه 14 اتمگا8 از طریق مقاومت 18 وارد بیس ترانزیستور شده وپس از تقویت از کلکتور به بلندگومی رسد . پایه دوم بلندگو هم از طریق مقاومت 19 به برق 12 ولت وصل شده است .در نصب خازن شماره 18 (220 میکروفاراد) دقت بفرمایید.(پایه + به سر مقاومت19 وبلندگو وصل باشد) موفق باشید. @};-

سلام خدمت مهندس فرهاد عزیز ممنون از توجهتون مشکل صدا خدارو شکر حل شد با تعویض مقاومت 19 مشکل بلکل رفع شد . برای شما دوست گرامی ارزوی موفقیت روافزون را داریم و بی صبرانه منتظر طرح جدید شما هستیم :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 11:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد فرهاد عزیز
عرض خسته نباشید برای طراحی و زحماتتون و ممنون و تشکر فراوان بابت قرار دادن فایل های ساخت دستگاه برای بچه های انجمن. استاد اگه زحمتی نیست وقت کردین یه ردیاب طراحی کنید فکر کنم راحتر از طراحی یه فلزیاب پالسی باشه، که من در توان شما میبینم.

جمعه 9 شهریور1396 - 12:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus , zagalo16 و 176 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure